Marek & RANDO .... môj denník


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Marek & RANDO .... môj denník  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Marek & RANDO .... môj denník
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RANDO
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zacharo : Takže si myslíš, že "vyrastiem" jedine vtedy, ak budem jesť dostatok sacharidov.... Tak smola, v tom prípade "nevyrastiem" dostatočne, ale len trošičku...... Ako som povedal, ja obilniny už do úst nedám, ani strukoviny. 90g sacharidov denne nemienim prekročiť, ako palivo som si vybral tuk.
All : uvidíme, či budú viditeľné zmeny 7. júla. Ak nebudú, tak potom môžeme prehlásiť, že na nízkosacharidovej (i keď zároveň vysokotukovej) strave sa bez doplnkov výživy na cvičenie (nitrix, kreatín, AS...) asi nedá urobiť nejaká transformácia, ktorú by si všimol každý.... Uvidíme. Nechajme sa prekvapiť. Ak zvýšenie energetického príjmu o 33% neurobí svoje, tak ja už ďalej pokúšať svoje telo stravou nebudem, cvičiť ostanem, ale už možno bez objemových zmien........... Verím ale, že to tak nebude, a ja budem mohutnejší..... S tým do toho idem. Chcem to tak.
nahoru
cocman


PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si myslim, ze pokud chces pribrat tak je potreba si ujasnit svoje priority. Ja mam treba taky problem na paleo nabirat. A tak jsem proste pil 4 litry mlika denne. A fungovalo to krasne. Ted uz jsem zase bez mlika a ta vaha se da krasne udrzet. A cejtim se mnohem lip
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RANDO
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cocman : A čo majú tie 4 litre mŕtveho mlieka naviac v porovnaní s nepasterizovaným kozím syrom, vajíčkami, slaninou, mäsom, orechami... ? Tak toto mi vysvetli.... veď mlieko z krabice z obchodu je jedna z najhorších vecí, aké sa dajú kúpiť.... a keď z toho človek niečo naberá, tak nejaký balast... za tým čo teraz píšem, za tým si stojím . Je rozdiel nepasterizované napr. kozie mlieko, ktoré takmer nemá kazeín, a je rozdiel pasterizované mlieko starých kráv, s množstvom kazeínu a s antibiotikami v ňom...
nahoru
cocman


PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nepiju hnusny krabicovy...to bych se poblil. Kupuju mliko rovnou z farmy. Vzdycky trvanlivost jen par dni. Rozdil je v tom, ze mliko ma vsechno co telo potrebuje. Daji se z nej nejsnaz cerpat kalorie, ktery jsou potreba na pribrani
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paye


PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na to aby si byl hovado musis byt endomorf nebo mezomorf? :-D

A jeste k tomu musis brat nitrix a podobne? Tak ty si jednu flakni, ty vole...

Ja jsem ektomorf a uz v 17 jsem mel 90kg a to jsem nezral zadny kreatiny ani nitrixy, dokonce ani protejny, takze to co si vyblil je ten nejvetsi blabol vsech blabolu :D
Akorat jsem chodil do posilovny makat, ne jenom kecat nebo cumet po zenskych.
Nevim proc se furt na neco vymlouvas, proste malo makas, malo zeres, nic vic nic min... Na genetiku se vymlouvaj jenom lemry, kterym chybi odrikani a trosku driny. Kazdej muze dobre vypadat, i clovek s naprosto na hovno genetikou, pokud furt jenom nebreci a nelituje se, ze ma spatnou genetiku :D

Radsi sem napis trenink z tvyho beznyho dne, at muzem posoudit ten tvůj hárdkór trénink.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 5:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paye: a upřímně, co od něj čekáš? napíše, že 3x týdně jede těžký mrtvoly, dřepy, benč apod. a že tady chyba určitě není.. což nemusí být, protože s takovým žrádlem by hubnul aj endomorf
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hovnival
(ban)


PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

si proste umanul, ze se takhle bude stravovat no, ale je to na hovno, vseci to vidijou a tezce me to pripomelo Johnyho, jen s tim rozdilem, ze John ma 70 kg nadvahu, kdezto rando ma aspon 30 kg podvahu :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paye


PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak on psal, že se chce dožít 90 let, tak asi proto tak žere
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RANDO
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Robím si tu log, aby ste na mňa v mojom logu nadávali ??? PAYE, ty tu máš zakázaný prístup, už sem neprispievaj.

Tu sú moje tréningy, vy mudrlanti....

PONDELOK : pauzy medzi sériami sú 60-75 sekúnd

5 sérií drep po 5 opakovaní
5 sérií mŕtvy ťah po 5 opakovaní
5 sérií buď legpres (ak bol mŕtvy ťah s vystretými nohami), alebo zakopávanie po 5 opakovaní
5 sérií lýtka po 5 opakovaní
7 sérií tlaky ramien po 5 opakovaní (kombinovaný cvik)
6 sérií prsia po 5 opakovaní (kombinovaný cvik)
6 sérií chrbát po 5 opakovaní (kombinovaný cvik)
4 série prsia izolovane po 5 opakovaní
5 sérií brucho po 5 opakovaní

STREDA : Pauzy medzi sériami sú 90-105 sekúnd

3 série drepov po 10-12 opakovaní
3 série mŕtvych ťahov po 10-12 opakovaní
3 série legpres, alebo zakopávanie po 10-12 opakovaní
3 série lýtka po 10-12 opakovaní
5 sérií ramená po 10-12 opakovaní (kombinovaný cvik)
4 série prsia po 10-12 opakovaní (kombinovaný cvik)
4 série chrbát po 10-12 opakovaní (kombinovaný cvik)
3 série prsia izolovane (resp. skôr rôzne variany pullover, lebo to berie aj chrbát...) po 10-12 opakovaní
3 série brucho po 10-12 opakovaní


PIATOK : pauzy medzi sériami sú 120-135 sekúnd

2 série drepov po 20-25 opakovaní
2 série mŕtvych ťahov po 20-25 opakovaní
2 série legpres alebo zakopávanie po 20-25 opakovaní
2 série lýtok po 20-25 opakovaní
3 série ramená po 20-25 opakovaní (kombinovaný cvik)
3 série prsia po 20-25 opakovaní (kombinovaný cvik)
3 série chrbát po 20-25 opakovaní (kombinovaný cvik)
2 série prsia izolovane (resp. skôr rôzne varianty pullover, lebo to berie aj chrbát...) po 20-25 opakovaní
2 série brucho po 20-25 opakovaní


Rôzne varianty drepov, MT, príťahov, tlakov.... mením každé dva týždne.
Vždy idem "na doraz", ale nikdy nevyužívam dopomoc sparinga, jedine pri nízkom počte opakovaní, keď cvičím s veľkou činkou buď tlaky, alebo príťahy...a aj to len aby ma istil, nechcem, aby pomáhal.

Takže určite sa zhodneme na tom, že tréning nešidím, ale šidím kalórie....
Komu sa zdá tréning jednoduchý, nech sa páči, skúste si, najmä tréning z pondelka a stredy (piatkajší je z nich najľahší, aspoň pre mňa, pre tých čo nemajú kondičku možno práve naopak...).
nahoru
Study


PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Počítám i s tím, že RANDO žije ve vysokohorské oblasti, kde má čistý vzduch, když tak dbá na to, co jí.
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paye


PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

omg, co to je za paskvil? To je tvuj trenink?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

RANDO, já ti nevím, mám na tebe smíšený pocity. Na jednu stranu je hezký, že se snažíš jíst co nejkvalitněší suroviny a máš prostě svoji představu a přesvědčení, že např. nezvýšíš příjem sacharidů, nedáš si žádný suplement apod.
Ale prosímtě napiš mi, kolik si za těch x měsíců (3-4?) nabral KG, protože podle fotek ten progres opravdu nevidím, ač se snažím jak se snažím.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paye


PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 11:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

on si žádnej suplement dovolit nemůže, nedožil by se 90 let a měl by alzhaimera Teda aspoń si to myslí, stejně chcípne touhle životosprávou na podvýživu :D
Takže se stejně těch svých vysněných 90 let nedožije.

Ale co, vykecá se na to, že je ektomorf a že nemá genetiku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RANDO
Anonymní


PříspěvekZaslal: po květen 09, 2011 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. : nedostatok kalórií .... preto som nič nenabral. To sa ale zmenilo, kalórie som zvýšil. Takže do 7.7. naberiem....
nahoru
over


PříspěvekZaslal: po květen 09, 2011 3:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, já Ti náhodou fandím. Log je originální a i když tomu nevěřím, alespoň na vlastní oči uvidím, jestli to náhodou nejde i jinak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Marek & RANDO .... môj denník Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: