Maso levně


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Maso levně  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Maso levně
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá březen 22, 2013 6:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Michal Orel napsal:
A co masa z výseku?Mám tady kousek obchod a mají tam prý fakt hodně nízké ceny...


tak o cem jeste premyslis????
kilo masa za stovku je idealni cena
cokoliv levnejsiho je super
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá březen 22, 2013 6:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

koukám že je z Ostravy, to bych si dokázal představit pravidelný výlety do Polska a nakupování masa u řezníků tam v hodně velkém množství. Ty ceny by musely bejt skvělý.
nahoru
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá březen 22, 2013 7:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Občas nakupuju v místní porubské pobočce jatka Těšín a musím říct, že s kvalitou jsem spokojený. Taky mám kousek večerku, kde je velmi agilní pan prodavač. 1x týdně mu vozí ze soukromých jatek maso, takže třeba drůbeží je zabité méně než 24 hodin, když si ho koupíš. Kuř. prsa za 110 kč / kg...spokojenost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krosař


PříspěvekZaslal: pá březen 22, 2013 7:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
koukám že je z Ostravy, to bych si dokázal představit pravidelný výlety do Polska a nakupování masa u řezníků tam v hodně velkém množství. Ty ceny by musely bejt skvělý.


A hlavně ta kvalita musí bejt skvělá viz. nová klobáso aféra..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: pá březen 22, 2013 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

krosař napsal:
guruhonza napsal:
koukám že je z Ostravy, to bych si dokázal představit pravidelný výlety do Polska a nakupování masa u řezníků tam v hodně velkém množství. Ty ceny by musely bejt skvělý.


A hlavně ta kvalita musí bejt skvělá viz. nová klobáso aféra..

Neresit to co se pise v novinach, ale je lepsi zkusit si to zjistit sam. Dle vlastni zkusenosti, staci zajet 50km za hranice a polaci maji mnohem levnejsi a mnohem kvalitnejsi veci jak my. Navic pokud si clovek za hranicema vezme jeste plnou nadrz benzinu, tak ma cestu zadarmo a jeste na tom neco malo vydelal.
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krosař


PříspěvekZaslal: pá březen 22, 2013 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Proti gustu...generalizovat polské potraviny jako humus asi neni nej přístup i když osobně nic polského nekupuji (nebo ne vědomě. fakt že to dovozce ojebává je věc jiná) a ani naše masná produkce kolikrát neni na úrovni ale abych jezdil pro maso 50km tam a 50km zpět..no nevim nevim. Osobně kupuju v Globusu...je o něco dražší ale maso chutná a vypadá velmi dobře.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: pá březen 22, 2013 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

krosař napsal:
Proti gustu...generalizovat polské potraviny jako humus asi neni nej přístup i když osobně nic polského nekupuji (nebo ne vědomě. fakt že to dovozce ojebává je věc jiná) a ani naše masná produkce kolikrát neni na úrovni ale abych jezdil pro maso 50km tam a 50km zpět..no nevim nevim. Osobně kupuju v Globusu...je o něco dražší ale maso chutná a vypadá velmi dobře.


To byla narazka jen na tu kvalitu polskych potravin a jeste, ze se to proste vyplati tam zajet, protoze mas pak cestu proplacenou levnejsim benzinem Bracha tam tak jezdi pravidelne a opravdu mu to vyhovuje. Ja mam radeji cerstve a stejne skoro nic co by se do tydne nezkazilo uz nekupuji. Nasel jsem si v okoli reznika, ktery vim, ze ma cerstve maso, protoze si ho sam vlastnorucne boura a navstevuju ho co 2-3 dny. Protoze uz se mi fakt povedlo natrefit ve skoro kazdem okolnim reznictvi na maso co neskutecne smrdelo
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krosař


PříspěvekZaslal: pá březen 22, 2013 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Seva98 napsal:
krosař napsal:
Proti gustu...generalizovat polské potraviny jako humus asi neni nej přístup i když osobně nic polského nekupuji (nebo ne vědomě. fakt že to dovozce ojebává je věc jiná) a ani naše masná produkce kolikrát neni na úrovni ale abych jezdil pro maso 50km tam a 50km zpět..no nevim nevim. Osobně kupuju v Globusu...je o něco dražší ale maso chutná a vypadá velmi dobře.


To byla narazka jen na tu kvalitu polskych potravin a jeste, ze se to proste vyplati tam zajet, protoze mas pak cestu proplacenou levnejsim benzinem Bracha tam tak jezdi pravidelne a opravdu mu to vyhovuje. Ja mam radeji cerstve a stejne skoro nic co by se do tydne nezkazilo uz nekupuji. Nasel jsem si v okoli reznika, ktery vim, ze ma cerstve maso, protoze si ho sam vlastnorucne boura a navstevuju ho co 2-3 dny. Protoze uz se mi fakt povedlo natrefit ve skoro kazdem okolnim reznictvi na maso co neskutecne smrdelo


Jo..takovej řezník to je poklad k pohledání..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal Orel


PříspěvekZaslal: pá březen 22, 2013 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Globus má svého řezníka a maso mají fakt dobré-ale zase ty ceny,když není akce
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá březen 22, 2013 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za kvalitu se platí. V gloobusu mají slušné maso za slušné ceny. Na rozdíl třeba od Alberta, tesca apod.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krosař


PříspěvekZaslal: pá březen 22, 2013 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rád slyším pochvalu na globus...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal Orel


PříspěvekZaslal: so březen 23, 2013 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je fakt,že za kvalitu se platí,ale dát v Globusu 660 kč za kg pravé svíčkové,když tady v každém slušném řezníkovi stojí 550 kč?
Kažopádně-je velký rozdíl mezi falešnou a pravou co se týče hodnot?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: so březen 23, 2013 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podívej - v globusu koupíš sice mražená, ale krůtí prsa v akci (původ ČR) za 110 kč / kg, což je bomba cena. Pokud si najdeš akci a máš doma mrazák - je Globus slušná volba. Neříkám, že neseženeš jinde levněji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: st červen 26, 2013 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Máte pravdu, v hypermarketu nic kvalitního člověk nesežene, navíc většinou i dráž... dám na vás a zkusim nějaký to řeznictví, ale mám takový dotaz na zdejší Brňáky :D

Bývám denně v práci do min. 20 h, tzn. abych se někam dostal budu muset jeden den holt odejít dřív, proto bych se dopředu rád zeptal jestli někdo nevíte do kolika mají otevřeno v tom řeznictví co je na Lidické u zastávky Antonínská. Hodně lidí mi to tam doporučovalo. Bohužel www nemaji takže jsem to nikde nenašel a uplně nejlíp, oni prý mívají třeba kuřecí prsa v akci tak jestli třeba někdo víte který den to bývá moc by mi to pomohlo, abych věděl který den se mam uvolnit dřív.

Dík
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st červen 26, 2013 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uz se tam s tema "holkama" celkem znam, akce na kurkozy byvaji vzdy koncem tydne ct nebo pa. Bydlim par metru odsud, tak za nejakou provizi ti nakoupim a pak si to vyzvednes
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Maso levně Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: