Michal 21let slabej cápek



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Michal 21let slabej cápek  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Michal 21let slabej cápek
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michael7


PříspěvekZaslal: čt červen 23, 2016 7:26 pm    Předmět: Michal 21let slabej cápek Odpovědět s citátem

Zdravím :) , Mám mnoho problému a snad nevadí, když to vše napíšu sem. Už od základky jsem nechodil do tělocviku, plavání a nedělal žádný sport a sotva chodil ven. Později jsem stloustnul a to se táhne až do teď. Dva roky jsem teď nechodil ven a byl doma jen u PC kdy se mi moje záda a celkově tělo oslabilo a mám hrudní hyperkyfozu 56 st. a menší skolilosu a ramena mám posunutá dopředu i s hlavou. Celkově jsem slabej :D prostě mě vše bolí a křupe mi ve všech kloubech. Vůbec nevím co mám dělat, teď jsem si zašel na rehabilitace na ty záda, mám i rtg všechno a budu chodit na rhb ještě nevím jak to bude musím si zajít k ortopedovi prvně. Takže bych potřeboval poradit vlastně bojím se cvičit vrchní polovinu těla vůbec nevím všechny vazy a svaly mám zkrácené hrozně. Potřeboval bych to nějak všechno posílit a hlavně bych chtěl ty zkrácené šlachy protáhnout, protože si ani nesednu s nataženýma nohama :D hrozný no lituju, že jsem byl takovej celej život.. Nechtěl bych aby někdo dopadnul tak jako já. Vážil jsem asi 117kg jednu dobu a teď mám 90. A toho jsem dosáhl tak, že jsem vůbec nejedl ale teď poslední 3 kg jsem shodil dietou kterou mám měsíc a teprve tento týden jsem začal cvičit dřepy,výstupy na lavičku,zákopy,předkopy a rotoped.). Z tech zákopu v leže mě hned po první sérii začne bolet na hrudi u srdce úplně cítím jak je to neprotažené a jak tam nemám prostě svaly žádná síla :D Takže se mi zákopy v leže dělají dost špatně a přestal sem je dělat. Teď mě bolí záda z těch výstupu na lavičku takže já fakt nevím co dělat.
Má někdo zkušenost s tímto? Chtěl bych být fakt silnej kluk :D zní to divně, ale nikdy se toho už nevzdám a začátky jsou teď těžký.. Jestli jsi dočetl až sem tak děkuji za přečtení :)))) a za všechny vaše komentáře k mému špatnému životnímu stylu. Později bych si tu klidně udělal log co jak mám co jím jak cvičím
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: čt červen 23, 2016 7:50 pm    Předmět: Re: Michal 21let slabej cápek Odpovědět s citátem

Nevím, proč to sem píšeš, ale jedna rada. Vezmi si trenéra. Dobrého trenéra.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Michal 21let slabej cápek
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: