Mladá Boleslav - fitko



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Mladá Boleslav - fitko  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Mladá Boleslav - fitko
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
r@mbo


PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2011 8:57 pm    Předmět: Mladá Boleslav - fitko Odpovědět s citátem

čau, nemáte nějaký tip na slušnou posilku v MB? teď chodím do HEALT centra na kraji starýho města, ale to je amatérismus (jedna jediná osa pro všechny, příšernej horizontální cihla legpress např...)

hlavně se tam nesmí nosit pití a za 1,5L (který já vypiju na 1 trénink + aero) vody bych tam dal 75Kč + 45 vstup a máme to krásných 120Kč/jedno cvíčo prakticky ve sklepě..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2011 10:14 pm    Předmět: Re: Mladá Boleslav - fitko Odpovědět s citátem

Já chodil do sportovní haly naproti Kauflandu. Solidní posilka, ve které jsem poprvé viděl někoho cvičit těžké mrtvé tahy :-)
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vittus


PříspěvekZaslal: st březen 14, 2012 7:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sportu zdar, bydlím přechodně na rohu ulic Jilemnického/Dukelská (kousek je 6. ZŠ - JV města). Nevíte o nějaké nedaleké posilovně? Všechny fitcentra co jsem našel jsou hrozně daleko. Díky
_________________
Semper fidelis!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Mladá Boleslav - fitko
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: