Mleté kuřecí maso - množství bílkovin po úpravě?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Mleté kuřecí maso - množství bílkovin po úpravě?  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Mleté kuřecí maso - množství bílkovin po úpravě?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
klamtik


PříspěvekZaslal: po září 30, 2013 8:48 pm    Předmět: Mleté kuřecí maso - množství bílkovin po úpravě? Odpovědět s citátem

Čau,

pro větší pestrost receptů přípravy kuřecích prs přemýšlím, že bych je namlel a následně rychle udělal na panvi. Má otázka zní: má takto připravené maso stejné množství bílkovin jako klasicky udělaný plátek?

Vycházím z předpokladu, že bílkoviny nemají rády vysokou teplotu a tímto způsobem přípravy získá maso větší povrch, který je následně znehodnocen díky "vyšší" teplotě pánvě (většína masa se dostane na velmi teplý povrch pánve oproti masa z plátku 1,5cm vysokého prsa).

Je moje úvaha správná? Jak to je?

Díky za odpověď.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: po září 30, 2013 9:45 pm    Předmět: Re: Mleté kuřecí maso - množství bílkovin po úpravě? Odpovědět s citátem

klamtik napsal:
Čau,

pro větší pestrost receptů přípravy kuřecích prs přemýšlím, že bych je namlel a následně rychle udělal na panvi. Má otázka zní: má takto připravené maso stejné množství bílkovin jako klasicky udělaný plátek?

Vycházím z předpokladu, že bílkoviny nemají rády vysokou teplotu a tímto způsobem přípravy získá maso větší povrch, který je následně znehodnocen díky "vyšší" teplotě pánvě (většína masa se dostane na velmi teplý povrch pánve oproti masa z plátku 1,5cm vysokého prsa).

Je moje úvaha správná? Jak to je?

Díky za odpověď.


Hele já tomu sice nerozumím, ale myslím, že celkově rozdíl mezi vařeným, pečeným, smaženým a bůhví jakým dalším způsobem vaření masa se nějak dramaticky složení měnit nebude - gram sem, gram tam
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po září 30, 2013 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já to hlavně doporučuji vyzkoušet .... protože za sebe musím říci, že kuřecí maso mám velmi rád, mleté hovězí nebo vepřové rovněž, ale mleté kuřecí maso mi přijde jako blivajz neskutečný.

Navíc zejména u hovězího to mletí má i smysl, ale u kuřecího je díky jeho struktuře ta zpracovatelnost tak snadná a rychlá, že mi to přijde jako nesmysl. To samé platí samozřejmě i pro krůtí, a do značné míry i pro kvalitní vepřové.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: po září 30, 2013 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavně kuřecí je strašně suchý. Až to zkusíš tak dej vědět jaký to je
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Mleté kuřecí maso - množství bílkovin po úpravě?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: