MMA


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - MMA  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> MMA
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
volik


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 11:58 am    Předmět: MMA Odpovědět s citátem

Dobrý den mám tu pár otázek ... a potřeboval bych snima pomoct... Dělám 2x týdně MMA... kde neposilujeme jedeme technycky ... a potom chodím na tHAi Box... taky jen technycky.... a na spáring ... a potřebuju vědět nevícházej mi peníze na posílovnu ... a jednou týdně do posilovny bude asi kravina... nebo proto se taky ptám ? no... a chtěl ybch spíš posilovat teda doma... když nato už nevicházej peníze... má to cenu posilovat doma ? MMA fighteři tak Thai boxeři posilujou ze svojí váhou... a já se proto ptám... co jezdit doma za cviky... aby mi to šlo na bicák tricák kozy... břicho... záda a nohy.... moc bych to potřeboval.... přípravky na posilování mám takže není problem... děkuji za odpovět. !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 12:03 pm    Předmět: Re: MMA Odpovědět s citátem

volik napsal:
Dobrý den mám tu pár otázek ... a potřeboval bych snima pomoct... Dělám 2x týdně MMA... kde neposilujeme jedeme technIcky ... a potom chodím na tHAi Box... taky jen technIcky.... a na spáring ... a potřebuju vědět nevYcházej mi peníze na posílovnu ... a jednou týdně do posilovny bude asi kravina... nebo proto se taky ptám ? no... a chtěl ybch spíš posilovat teda doma... když nato už nevYcházej peníze... má to cenu posilovat doma ? MMA fighteři tak Thai boxeři posilujou Se svojí váhou... a já se proto ptám... co jezdit doma za cviky... aby mi to šlo na bicák tricák kozy... břicho... záda a nohy.... moc bych to potřeboval.... přípravky na posilování mám takže není problem... děkuji za odpověD. !


porid si domu hrazdu,bradla,mozna nejaky ketbell/jednorucky, svihadlo a pujde to , jako bonus jsem ti opravil hrubky v textu


edit : a jeste treninkovy log lustera


Naposledy upravil kubaz dne út prosinec 27, 2011 12:10 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vird


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pozri si treningove logy tu na fore, Loudy, Marash, Seva: vsetci maju treningy kde s minimom vybavenia urobis maximum roboty a ktorymi sa mozes inspirovat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
volik


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poslal by si mi odkazy na ty lidi nejde mi je to najít... děkuju;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vird


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr.Samorost


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 11:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Muscle


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 12:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus napsat co by jsi mohl doma mít za vybavení. (medicinbal si v pohodě za 200Kč vyrobíš, a sandbag se dá taky vyrobit) k tomu shybař a treninků máš plnou prdel.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mictian


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 2:14 am    Předmět: mma Odpovědět s citátem



Tady je skvělá věc, co si můžeš vyrobit. Dá se s tim dělat kopa věcí. V e-shopu to stoji 3 litry (mrdky!).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
T4F


PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 12:58 am    Předmět: Pozvánka Odpovědět s citátem

Zvu Vás na své stránky trenéra MMA www.trainer4fighters.com , kde rád odpovím na všechny případné dotazy. Michal
_________________
Profesionální trenér MMA a ostatních bojových umění a sportů (MMA, Kickbox, Box, Muay Thai, BJJ, Frestyle Karate)


Naposledy upravil T4F dne so leden 07, 2012 1:09 am, celkově upraveno 3 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
T4F


PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 1:00 am    Předmět: Trénink MMA Odpovědět s citátem

Trénink MMA je o všestranosti. Jako trenér MMA používám celou řadu metod. Přistupji k tomu tak, jako bych trénoval Atleta pro 10ti boj. Pro posilování se dá dělat spoustu cviků s vlastní váhou. Hledal bych inspiraci v gymnastice. Dál bych trénoval průpravu pro Grappling se sparing partenerem. Z nářadí bych zvolil velkou činku se kterou se dá odcvičit s trochou fantazie celé tělo. Kruhové tréninky nebo crossfit. Dobrou alternativou na doma jsou i stroje typu TotalGym (kladky jsou super). Taky se dá hodně odmakat pomocí pytle (přemístěni v kombinaci s ground and pound atd.). Variant je celá řada. Pokud bude zájem o další rady najdete mě na www.trainer4fighters.com
_________________
Profesionální trenér MMA a ostatních bojových umění a sportů (MMA, Kickbox, Box, Muay Thai, BJJ, Frestyle Karate)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
c87


PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 10:24 am    Předmět: Re: Trénink MMA Odpovědět s citátem

T4F napsal:
Trénink MMA je o všestranosti. Jako trenér MMA používám celou řadu metod. Přistupji k tomu tak, jako bych trénoval Atleta pro 10ti boj. Pro posilování se dá dělat spoustu cviků s vlastní váhou. Hledal bych inspiraci v gymnastice. Dál bych trénoval průpravu pro Grappling se sparing partenerem. Z nářadí bych zvolil velkou činku se kterou se dá odcvičit s trochou fantazie celé tělo. Kruhové tréninky nebo crossfit. Dobrou alternativou na doma jsou i stroje typu TotalGym (kladky jsou super) . Taky se dá hodně odmakat pomocí pytle (přemístěni v kombinaci s ground and pound atd.). Variant je celá řada. Pokud bude zájem o další rady najdete mě na www.trainer4fighters.com


to neeee
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

t4f, na tvem webu vsude pises ze jsi profesionalni a vrcholovy sportovec ale v rubrice sportovni kariera si nezminil zadne svoje uspechy,vyhry apod., to ses jen tak ze srandy pasoval na vrcholoveho sportovce?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tarzos


PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 12:13 pm    Předmět: Re: Trénink MMA Odpovědět s citátem

c87 napsal:
T4F napsal:
Trénink MMA je o všestranosti. Jako trenér MMA používám celou řadu metod. Přistupji k tomu tak, jako bych trénoval Atleta pro 10ti boj. Pro posilování se dá dělat spoustu cviků s vlastní váhou. Hledal bych inspiraci v gymnastice. Dál bych trénoval průpravu pro Grappling se sparing partenerem. Z nářadí bych zvolil velkou činku se kterou se dá odcvičit s trochou fantazie celé tělo. Kruhové tréninky nebo crossfit. Dobrou alternativou na doma jsou i stroje typu TotalGym (kladky jsou super) . Taky se dá hodně odmakat pomocí pytle (přemístěni v kombinaci s ground and pound atd.). Variant je celá řada. Pokud bude zájem o další rady najdete mě na www.trainer4fighters.com


to neeee


Chuck na něm taky cvičil
_________________
Dokud matka funí, zůstaneme u ní!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubaz napsal:
t4f, na tvem webu vsude pises ze jsi profesionalni a vrcholovy sportovec ale v rubrice sportovni kariera si nezminil zadne svoje uspechy,vyhry apod., to ses jen tak ze srandy pasoval na vrcholoveho sportovce?


KARATE:
Juniorský vítěz a medailista mnoha turnajů v Kumite od roku 1994 - 1999.
FREESTYLE KARATE:
Vícemistr ČR z roku 2003. Vítěz mezinárodního turnaje Czech Open a Národního poháru z roku 2005 v disciplínách Freestyle forms.
KICKBOX:
Úspěšné zápasy na medailových pozicích v Light-contactu a Full-contactu z roku 2010.
FIGHTING:
Druhá příčka na MČR v roce 2011 v disciplíně Fighting Lowkick.
GRAPPLING:
Druhé místo na Bohemia Cup 5 v roce 2011 v kategorii Masters.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

brat vysledky na narodnej scene za uspech je trosku divne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - MMA Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: