Mobil v posilovne


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Mobil v posilovne  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Mobil v posilovne
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Nosíte do posilovny mobil?
ANO
42%
 42%  [ 40 ]
NE
57%
 57%  [ 55 ]
Celkem hlasů : 95

Autor Zpráva
holu


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 8:13 am    Předmět: Re: Mobil v posilovne Odpovědět s citátem

tribulis napsal:
Tessi napsal:
ChickenEater napsal:


ja osobne mam mobil u sebe porad,ale pri treninku se zasadne rusit nenecham.. na tech 60-80 minut ho bud necham doma nebo vypnuty v satne..


taktéž


me too.. ale j sou i tací borci co si mezi sériemi píšou smsky a to je potom intenzita panečku.. ani se potom nedivim, že se nesprchujou, když se vlastně nestihli ani zapotit


já taky ale do minuty mám sms :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holu


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 8:13 am    Předmět: Re: Mobil v posilovne Odpovědět s citátem

tribulis napsal:
Tessi napsal:
ChickenEater napsal:


ja osobne mam mobil u sebe porad,ale pri treninku se zasadne rusit nenecham.. na tech 60-80 minut ho bud necham doma nebo vypnuty v satne..


taktéž


me too.. ale j sou i tací borci co si mezi sériemi píšou smsky a to je potom intenzita panečku.. ani se potom nedivim, že se nesprchujou, když se vlastně nestihli ani zapotit


já taky ale do minuty mám sms napsanou :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 8:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja taky obcas pisu smsku, hlavne mezi tezkejma drepama nebo tahama davam kolem 5 minut pauzu a to uz je dlouha doba a clovek se chce nejak zabavit
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4l


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 8:54 am    Předmět: Re: Mobil v posilovne Odpovědět s citátem

Poman napsal:
Mobil v posilovně je u spousty lidí normál,když si to vezmou a jdou ven tak proč ne,ale typani co tam začnou vyřvavat mezi lidma mě serou
Ale v minulej tejden sem zažil super týpka přišel něco mi mektnul vzal si zamek a sup...za chvili nabehnul,prvni co udelal se vyrhnul k casopisum nejakej si vybral a sel. (rikam si jde na aerobku to si lidi ctou normalne)ale on ne...vrhnul se na zakopy,dojel serku sednul si a cet,odejl serku a zase cet a takhle uplne u vsech cviků...tomu se řiká soustředění na trenink



Problem je v tom ze nekteri z vas treba pracuji a treba ridi podniky pres mobilni telefon... snazim se ve fitku ne treninku makat ale ikdyz mne nekdo kope do hlavy oba prestanem a jdu si vyridit telefon pac proste sou to jen moje penize.......
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
keba


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 9:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem dokonce nedávno prozváněl na požádání jednoho týpka někoho z německa protože on neměl baterku tak pak volal mě a on to tam vyřizoval s němcem docela sranda.Jinak občas jsem si fotil tréninky a pak se ujišťoval jestli jedu správně, jinak je spíš ve skřínce.Já přímo nesnášim když někdo volá v posilovně během cvičení a přijde moje přítelkyně a první co udělá zvedne telefon a volá máme:no jsem v posilovně no
_________________
Venca.v : Netusim, ale tusim ze sacharidy jsou cukry a cukr moc nezeru, jenom v cokoladovejch susenkach a tak, nebo s tim tvarohem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jewix


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jdu do posky z domu a pak zase dom, tak ho nechám doma.Jinak s vypnutým zvoněním v šatně ve skříňce.S sebou přímo v posilovně jsem ho měl asi jenom 3x, když jsem byl cvičit v pracovní době během výjezdu pro zboží.
Jinak má majitel u nás v přímo u baru v posilce takový mini skříňky na doklady,mobil a zlatý zuby.Chvála mu.
_________________
We don't need no education!!!
www.jewix.borec.cz

Forza AEK FC:
http://hofyland.cz/?club&klub=31285
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
The Blade


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Thak u mna musi telefon byt v skrinke ziadne ulavy nefiem ale keby mi niekto volal alebo by som niekomu pisal to by som stratil koncentraciu,radsej ho mam v skrinke
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
faye
Anonymní


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mobila ve fitku snad jedine kvuli hudbe, osobne ho nechavam v satne ... nic nejni tak strasne dulezity, aby nemohlo pockat hodku, dve co cvicim (v metru taky nemam signal) a stejne nemam cas si tam s nekym vypravet jaky je pocasi a tak. Uplne nesnesu ty "slipky", co si prijdou do fitka a stravej hodinu na telefonu ... akorat zabiraj misto a kolikrat je slysim i pres hudbu ve sluchatkach ... to bych pak vrazdila
Btw chlapa jsem na telefonu videla snad jen jednoho (Inda, takze to se nepocita ).
nahoru
Dome-V


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mobil, vzdicky ostava v skrinke a paksa len divim kolko zmeskanych hovorov
_________________
::::: (have muscles of steel) :::::
.......vypada to velike a ve skutecnosti ej to mnohem mensi !
__ Som Cukrár __
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YUD


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mobil během tréninku mám schovanej v šuplíku na baru s vypnutým vyzváněním. Prostě po dobu, co su v posilovně su nedostupnej a ti, co mi volají, mají smůlu.
_________________
Nejlepší posilovna v Brně:
www.spinningafitness.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cupi


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ked sa cvici tak sa cvici. Ked sa telefonuje tak sa telefonuje. Uz vidim tu intenzitu treningu ked kazdych 5 minut sa typkovia pozerju ci im neprisla SMSka alebo niekto neprezvonil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kerber


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 12:16 pm    Předmět: Re: Mobil v posilovne Odpovědět s citátem

m4l napsal:
Poman napsal:
Mobil v posilovně je u spousty lidí normál,když si to vezmou a jdou ven tak proč ne,ale typani co tam začnou vyřvavat mezi lidma mě serou
Ale v minulej tejden sem zažil super týpka přišel něco mi mektnul vzal si zamek a sup...za chvili nabehnul,prvni co udelal se vyrhnul k casopisum nejakej si vybral a sel. (rikam si jde na aerobku to si lidi ctou normalne)ale on ne...vrhnul se na zakopy,dojel serku sednul si a cet,odejl serku a zase cet a takhle uplne u vsech cviků...tomu se řiká soustředění na trenink



Problem je v tom ze nekteri z vas treba pracuji a treba ridi podniky pres mobilni telefon... snazim se ve fitku ne treninku makat ale ikdyz mne nekdo kope do hlavy oba prestanem a jdu si vyridit telefon pac proste sou to jen moje penize.......


Jsem na tom uplně stejně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rzl


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja ho jednu dobu pouzival kvuli stopkam :) i ted nekdy, kdyz se mi zda ze delam az moc velky pauzy... jinak na volani a smsky mam cas jindy a firmu neridim..stejne ho nosim s sebou, aji na baru za pult si ho radeji nedam...neverit lidem ! :P
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soorbso


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja ho do posilovne nosim, jednak kvoli stopkam, ked si davam kratke prestavky medzi seriami, tak aby sa mi nepretahovali a inokedy ho mam odlozeny niekde nablizku... neviem preco by mi malo vadit, ked niekto v posilovni telefonuje alebo pise sms pokial pri tom nezavadzia
_________________
Save water drink beer
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ChainMuscle


PříspěvekZaslal: čt červenec 05, 2007 8:36 am    Předmět: Re: Mobil v posilovne Odpovědět s citátem

Poman napsal:
Mobil v posilovně je u spousty lidí normál,když si to vezmou a jdou ven tak proč ne,ale typani co tam začnou vyřvavat mezi lidma mě serou
Ale v minulej tejden sem zažil super týpka přišel něco mi mektnul vzal si zamek a sup...za chvili nabehnul,prvni co udelal se vyrhnul k casopisum nejakej si vybral a sel. (rikam si jde na aerobku to si lidi ctou normalne)ale on ne...vrhnul se na zakopy,dojel serku sednul si a cet,odejl serku a zase cet a takhle uplne u vsech cviků...tomu se řiká soustředění na trenink

No a? Každej si přestávky mezi seriema zpříjemňuje jinak. Vůbec nechápu, že se takovýma prkotinama zabýváš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Mobil v posilovne Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: