Motorky - naši miláčci


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Motorky - naši miláčci  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Motorky - naši miláčci
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
seeya


PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 11:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S tym pruznym zrychlenim berem ale ze davas do 150 litrove superbajky je podla mna trochu urban legend. Bud ten bajker bol ozraty ze nevedel zaradit, alebo sa ta zlakol a radsej ti to pustil :D
Gsx ma 100ps pri cca 7000 otackach co by malo cca dorovnavat intruderovskych 125 pri dopocitani hmotnosti. A zasa radit od 7000 do 12000... to by uz mal zvladnut skoro kazdy, vratanie zarytych babiek bajkeriek :D
Trochu mi to pripomenulo stare zlate casy na forach kde nacipovane oktavie tdi natrhavali prdel m3-kam sak lebo krutak :))

No offense Tom. Mas paradnu motorku, nie je dovod z nej robit nieco co nieje a na co vobec nebola urcena...len som si zaspominal hehe
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po červen 15, 2015 6:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tome, reaguješ zbytečně podrážděně. Výkon je nadřazený točivému momentu. Točivý moment vypovídá o tom, v jakých otáčkách je dostupný maximální výkon. Pokud má tvůj bike velký točivý moment, je to přirozeně kvůli jeho vysokému objemu, ale důležitý je hlavně výkon. Od toho máš přece převodovku, aby sis na tom superbiku podřadil tak, aby se zvýšily otáčky.
Nijak nezpochybňuju, že když v té padesátce oba budete mít zařazenou čtverku, bude se Intruder líp "sbírat" odspodu. To je ten točivý moment.
Mně se ta motorka líbí, jestli tě to uklidní.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po červen 15, 2015 7:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

btw. dobrou hlášku mají jezdci HD: "lepší sestra v mexickém nevěstinci, než bratr na japonské motorce"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: po červen 15, 2015 8:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie, odpovedel sis sam. Ano podradis,abys mel otacky,ale kam chces podrazovat pri rozjezdu? Kamosum vsem jedou litry na jednicku zhruba tech 150. Jakmile daj za dva tak mi zdrhnou. Ja se rozjizdim na dva a to mi jede tech 150 taky a mam pred nima naskok zhruba 3-4 metry... Vic k tomu nemam co napsat. Proste jsem si to nechal poladit,aby to letelo a leti to dostatecne aby z toho byl kdejakej jouda na litrovym sportu vyjevenej.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po červen 15, 2015 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když to podáš takhle... tak se dá říct, že Oktávka natrhne prdel Corvettě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: po červen 15, 2015 10:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom.K. napsal:
filipino23 napsal:
ak by som zhanal novy stroj tak urcite idem do neho. pripadne warriora. neskutocne sa mi paci takyto druh motorek. ale zatial som so svojim "srsnom" spokojny

btw. nekupoval si introsa nahodou (miesto prerabky kuchyne si kupil masinu - ale mozno sa mylim) prednedavnom?


Ano, hned po novém roce, první týden v lednu. Je to víceméně nedávno. Bohužel jsem si tenkrát naivně myslel, že letos na něm dám nějakou tu dovolenou a představoval jsem si i spousty vyjížděk atd... Člověk míní a šéf mění.


A neni to skoda, prodat takhle suprovou motorku s upravama, jen proto, ze ti to letos nevyslo na dovolenou? Ja bych to dal do garaze a tesil se na dalsi sezonu :)
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: po červen 15, 2015 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Když to podáš takhle... tak se dá říct, že Oktávka natrhne prdel Corvettě
To by asi neprošlo emisema:o)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: po červen 15, 2015 12:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajimalo by me, esi neco bez raketoveho pohonu predjede v rozjezdu hayabusu turbo :D dival sem se na videa a celkem sem cumel :D zrychleni asi lepsi aj nez formula...no ulet
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: po červen 15, 2015 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lunreal napsal:
Tom.K. napsal:
filipino23 napsal:
ak by som zhanal novy stroj tak urcite idem do neho. pripadne warriora. neskutocne sa mi paci takyto druh motorek. ale zatial som so svojim "srsnom" spokojny

btw. nekupoval si introsa nahodou (miesto prerabky kuchyne si kupil masinu - ale mozno sa mylim) prednedavnom?


Ano, hned po novém roce, první týden v lednu. Je to víceméně nedávno. Bohužel jsem si tenkrát naivně myslel, že letos na něm dám nějakou tu dovolenou a představoval jsem si i spousty vyjížděk atd... Člověk míní a šéf mění.


A neni to skoda, prodat takhle suprovou motorku s upravama, jen proto, ze ti to letos nevyslo na dovolenou? Ja bych to dal do garaze a tesil se na dalsi sezonu :)


Vec nazoru. Me prijde skoda, aby jen stala v garazi a klesala na cene.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út červen 16, 2015 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

micus6 napsal:
Zajimalo by me, esi neco bez raketoveho pohonu predjede v rozjezdu hayabusu turbo :D dival sem se na videa a celkem sem cumel :D zrychleni asi lepsi aj nez formula...no ulet

Možná tohle :-)
http://www.motohouse.cz/exklusivni-prvni-jizda-2015-kawasaki-h2
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: út červen 16, 2015 9:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

přeplňování turbem u motorky je nesmysl, ten kompresor dává víc smyslu. ale nepochopil jsem, proč nepustili do série víc koní. S1000RR a další motorky mají dvěstě koní z nepřeplňovaného motoru, deset koní navíc mně moc nepřesvědčí k tomu, abych dal za motorku 700 tisíc, nebo kolik si kawa účtuje...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2018 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ten udaj co ma na tachometru je ktery ukazatel rychlosti? video pise 407 km/h ale nad nim je vetsimi cislicemi udaj 299 , ale protoze na zacatku jasne prerazuje, tudiz rychlost se musi menit a tak tem 407 km/h verim....ale nevim no

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2018 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

H2 urcite 400 nejde, nema na to vykon. Uz ked, tak h2r. Ani jedna neni street legal. A ist po rovno na moto je aj tak nuda.


_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty


Naposledy upravil seeya dne st červenec 04, 2018 7:59 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2018 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
H2 urcie 400 nejde, uz ked tak h2r

https://youtu.be/6_n7ru1e-rg



nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2018 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lebo na videu povedali? Som dost skepticky. S 210ps moto 407 je total scifi. Netusim naco redbull 4 mesiace pripravoval h2r na tych 400kmh ked im bohate stacil miestny tuner a obycajna h2. Cudne.



Kawasaki quoted that the H2R maximum speed to be 380 kilometres per hour (240 mph).[23] After training and preparing for four months, Sofuoglu went 400 kilometres per hour (250 mph) in just 26 seconds with a video recording the bike's dashboard display.[7][24][25][26]

The attempt was not confirmed with any chronometers or GPS or radar, just recorded by the bike's on-board computer,[6] and later with a theoretical calculation,[27] of the distance he traveled in 26 seconds on the 8,799-foot-long (2,682 m) bridge. Cycle World's Kevin Cameron had calculated two years earlier that with the right gearing, the H2R's engine power could theoretically overcome aerodynamic drag up to 250–260 miles per hour (400–420 km/h).[28]
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Motorky - naši miláčci Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: