Motorky - naši miláčci


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Motorky - naši miláčci  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Motorky - naši miláčci
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Darkkiller


PříspěvekZaslal: st květen 06, 2015 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie, vím, že jsi starší, takže Ti to bohatě na dojezd do hospody a do Kauflandu stačí . Uznávám, že to je třeba pohodlný, eko, ale nechápu, jak se do toho můžeš zamilovat, navíc když to má zvuk jak vysavač :D.

Pro mě skůtr ani tyhle elektro věci nejsou motorky... Správná mašina musí mít srdce, pořádnej zvuk a musí se do ní lít benzín a né to píchnout někde do elektriky.
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: st květen 06, 2015 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:


Má elektrický skutr, nebo přímo nějakou mašinu od toho ZERO? jsou to amíci, moc jich tady na prodej není, koukal jsem, že to někdo prodává ve Vídni...


Skůtr ... to je takový starší pán. Tam je prostě blbé, že zatáčka jak sviňa, v ní stodola, takže vidět úplné prd, a to šustítko fakt není slyšet. Na přehledném placu mi to neva, ale jsou místa, kde ten varovný zvuk fakt ocením:-).
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: st květen 06, 2015 11:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak hlavne je to cca 2x drahsie jak motorky v porovnatelnych kategoriach, chcu 10-12k ojro za ten najlacnejsi model co vypada jak Babeta na tuzkove baterky .

Na druhu stranu ocenujem Hulkieho zaujem, cim viac ludi si kupi tieto prve elektro vozidla tym rychlejsie pojde vyvoj bateriek a snad klesne aj cena.
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2015 3:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Měl jsem pár silných. motorek, jednu i se 160 hp, ale tohle bych si klidně v garáži uměl představit. Když potkǎm v provozu Teslu S, budí pozornost víc než Ferrari. A že jezdí zhruba za 50 halířů na km je zajímavý bonus, tohle bude jezdit počítám tak za 30 hal. Nebo jak řikám, crossku do lesa se kterou můžeš klidně jezdit po lese a nikdo se nebude zlobit.
A klasický stroj můžeš mít k tomu:)


Naposledy upravil Hulkie dne čt květen 07, 2015 3:42 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2015 3:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

g_dgrim napsal:
Tak hlavne je to cca 2x drahsie jak motorky v porovnatelnych kategoriach, chcu 10-12k ojro za ten najlacnejsi model co vypada jak Babeta na tuzkove baterky .

Na druhu stranu ocenujem Hulkieho zaujem, cim viac ludi si kupi tieto prve elektro vozidla tym rychlejsie pojde vyvoj bateriek a snad klesne aj cena.


Tak baterky jsou zatím největší problém, ale elektrická budoucnost nás nejspíš nemine...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2015 3:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Hulkie napsal:


Má elektrický skutr, nebo přímo nějakou mašinu od toho ZERO? jsou to amíci, moc jich tady na prodej není, koukal jsem, že to někdo prodává ve Vídni...


Skůtr ... to je takový starší pán. Tam je prostě blbé, že zatáčka jak sviňa, v ní stodola, takže vidět úplné prd, a to šustítko fakt není slyšet. Na přehledném placu mi to neva, ale jsou místa, kde ten varovný zvuk fakt ocením:-).


Cyklistu neslyšíš taky. A dnešní auta jsou tak odhlučněné, že když nestáhneš okýnko, neslyšíš ani houkající sanitku, hlavně když máš trochu hlasitěji rádio:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MalajskyTygr


PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2015 8:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
ygg napsal:
Hulkie napsal:


Má elektrický skutr, nebo přímo nějakou mašinu od toho ZERO? jsou to amíci, moc jich tady na prodej není, koukal jsem, že to někdo prodává ve Vídni...


Skůtr ... to je takový starší pán. Tam je prostě blbé, že zatáčka jak sviňa, v ní stodola, takže vidět úplné prd, a to šustítko fakt není slyšet. Na přehledném placu mi to neva, ale jsou místa, kde ten varovný zvuk fakt ocením:-).


Cyklistu neslyšíš taky. A dnešní auta jsou tak odhlučněné, že když nestáhneš okýnko, neslyšíš ani houkající sanitku, hlavně když máš trochu hlasitěji rádio:)


Mě se ta elektromašina také moc líbí. Jen nevím jestli by tě s tím Noční vlci vzali mezi sebe
Btw, jaký to má dojezd?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2015 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
rammstein12 napsal:
Třeba pro neopatrný chodce nebo cyklisty.


S tím skutrem jsem jezdil cca rok a nic takového jsem nepozoroval... normální člověk se rozhlíží, neopatrný chodec vleze i pod cinkající tramvaj...

ja myslím že hlavně pro řidiče toho tichého stroje. Ono sice kolo taky neslyšíš atd. Ale kolo nejezdí kilo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2015 8:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

micus6 napsal:
ja myslím že hlavně pro řidiče toho tichého stroje. Ono sice kolo taky neslyšíš atd. Ale kolo nejezdí kilo


To bych netvrdila.

frameborder="0" allowfullscreen>
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2015 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:


Cyklistu neslyšíš taky. A dnešní auta jsou tak odhlučněné, že když nestáhneš okýnko, neslyšíš ani houkající sanitku, hlavně když máš trochu hlasitěji rádio:)


Je to v kopci. Opravdu VELKÉM:-), takže zezdola cyklistu slyšet netřeba, bo rychlost má jak Meresjev v závěji, a z kopce dolů si zase dávají bacha a fest brzdí. Jinak auto slyšíš, tam to není jak ve městě. Já alespoň ano. Pokud tedy zrovna soused nenahodí sekačku nebo cirkulárku:-))).

A aby bylo jasno, já proti tomu nejsem, ale na nepřehledných úsecích tam prostě ten zvuk chybí .... by si měli povinně zpívat:-))).
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2015 2:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

micus6 napsal:
Hulkie napsal:
rammstein12 napsal:
Třeba pro neopatrný chodce nebo cyklisty.


S tím skutrem jsem jezdil cca rok a nic takového jsem nepozoroval... normální člověk se rozhlíží, neopatrný chodec vleze i pod cinkající tramvaj...

ja myslím že hlavně pro řidiče toho tichého stroje. Ono sice kolo taky neslyšíš atd. Ale kolo nejezdí kilo


Motorkář je vždycky ohroženej druh, proto si na sebe berou ty reflexní vesty, ve zpětném zrcátku jsou vidět jenom jako malý bod, a když jede jako prase, tak mu ani laděný výfuk moc nepomůže.
Chce to předvídat a pilu si nechat na okruh.
Známýho synátor - dost neuvěřitelné historka - napálil ve 170 pod auto, který mu nedalo přednost. V nemocnici strávil - a to nekecám - od devatenácti do 22 let - tři roky života!
Měl 25 operací a dneska žije, nemá žádné následky - a jezdí na motorce
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2015 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
napálil ve 170 pod auto, který mu nedalo přednost

To je taková trošku slovní hříčka. :)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2015 2:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zní to trochu bizardně:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2015 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

yamaha xv 535 virago - vlezu se na to aspon trochu?:D
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prodám teleportační zařízení!

http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuki/872410-intruder-m-1800-r.html
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Motorky - naši miláčci Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: