Mr.Olympia 2011


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 61, 62, 63
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Mr.Olympia 2011  Úvodní stránka -> Soutěže -> Mr.Olympia 2011
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

tak jak to dopadne ?
Jay Cutler
50%
 50%  [ 73 ]
Kai Green
16%
 16%  [ 24 ]
Phil Heath
23%
 23%  [ 34 ]
Branch Warren
5%
 5%  [ 8 ]
Dennis Wolf
2%
 2%  [ 4 ]
nekdo jinej
1%
 1%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 145

Autor Zpráva
jari


PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Odpovědi jsou v pohodě, byť tam "některé detaily" můžou někoho zaskočit
Snad většina chápe, že v podstatě žádný kulturista nebo sportovec si nemůže do médií dovolit říct, že zneužívá zakázané látky, pokud se nechce nechat linčovat. Je to logický.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
Má po konci kariéry a pořád ho něco nahlodává a cejtí nespravedlnost.... přijde mi to, jako by si myslel, že měl letos porazit snad i Flexe.


Spíš mám pocit, že ho trochu štve ta bramborová medaile. Kdyby mu to někdo řekl předem, tak by byl určitě šťastný, po loňském 6. místě fakt super, ale kdyby tam bylo top3, tak by to bylo z říše snů a tečka jako hrom. I tak je to pecka ale přeci jen...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 10:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ale rict ze byl jako jediny na Mr. O 2002 cisty je trochu lol
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 10:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

štve ho to, to je vidět... nejdřív byl na videích šťastnej a pak se našlo pořadí nějakýho člověka z bb.com a od tý doby tam bylo takový to, že by mohl bejt i třetí klidně...
Ale teď řekne, že by mohl i vyhrát, kdyby nebylo politiky? Nebo konkrétně (Keby sa Olympia uskutočnila na Slovensku, možno by som nižšiu kategóriu vyhral a nik by nemohol namietať.), kdyby byla O na Slovensku? - tohle mi vadí.
Jaro má za sebou hodně slušnou karieru, letos dosáhl opravdu skvělýho výsledku, ukončil kariéru ze zcela pochopitelných důvodů a vždy to byl největší sympaťák, kterej měl zdravé sebevědomí - někdy vyšší, ale nikdy ne až moc. Teď po konci kariéry se ale pustí do něčeho takovýho a to mi vadí = ( Sám tím ten svůj výsledek podkopává, ikdyž ví, že v TEN okamžik za něj byl hrozně rád.

K tomu sypání, to mi zas tak nevadí. Navíc co já vím, kdy sypal. Já vůbec netuším jak na někom poznat, jestli teda jo, nebo ne... o tom ale spíš nemá mluvit, tohle nemá v mediích co dělat, když tomu každej prt rozumí
nahoru
Dzardas


PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2011 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozhovor je v pohodě. Je trochu namyšlený a určitě sám dobře ví, že líp jak 3. by neskončil ani na Slovensku...

S tím, že byl jediný čistý na O. 2002 to mě trochu zklamal! Takovej blábl vůbec neměl vypouštět!!!

Osobně si myslím, že si píchnul do středních delt i synthol, protože je nikdy neměl napruhovaný a dřív je měl dost vyboulený!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2011 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jj nejlepsi je mluvit o nekom koho znate z videi a fotek jaky je , predevcirem sem se s nim fotil v Opavě a kdyby byl namysleny , tak se spolecne nezasmejem tomu jak sem predhodil , ze je fakt malej prcek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dzardas


PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2011 10:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kubaz napsal:
jj nejlepsi je mluvit o nekom koho znate z videi a fotek jaky je , predevcirem sem se s nim fotil v Opavě a kdyby byl namysleny , tak se spolecne nezasmejem tomu jak sem predhodil , ze je fakt malej prcek


Soudím podle všech rozhovorů a videí co jsem viděl. Vždy mluví jak měl být na lepším místě, jak byl lepší, ale soutěžilo se v americe... Věří si víc než dost! ...
To ale neznamená, že se nemůže zasmát nebo si dělat srandu, tak nevím co sem taháš za sračky... Ale chápu, že ty ho teď znáš velmi dobře po společném snímku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2011 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

myslel jsem to prave naopak , nedovolil bych si tvrdit jaky to je clovek coz se neda rict o Tobe a i kdyby namysleny byl , tak radsi se budu divat na takoveho cloveka co fakt neco dokazal nez na nejakou pipku u baru ne ?

to že semtam řekne , že doufal v lepsi pricku a mysli si ze na to i mel .. noco nekdo je takovy ze pred tiskem rika jak je rad i za tuto pricku a pak si mudruje sam doma , jini se nestydi to publikovat , ze si verili na lepsi misto , mozna je tohle zrovna jeho pripad , kdo vi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
william888


PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2011 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

uz ked sa tu rozvinula tema: Jaroslav Horvath... tu je rozhovor s Jarom vo FUN radiu : http://www.funradio.sk/rannasou/host-jaroslav-horvath#
_________________
ZMENÍŠ SVOJE TELO, ZMENÍŠ SVOJ ŽIVOT.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nestiik


PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2011 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já osobně myslím, že na to 3. místo měl a zasloužil by si ho a souhlasím i s tím, že to je trošku taková americká show, aspoň mi to tak připadá, jinak s tím sypaním, ať si na to udělá obrázek každý sám, nemá to cenu řešit, protože stejně jedinný on (a možná ještě pár lidí) ví jak na tom opravdu je (nebo byl) toď vše
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
william888


PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2011 2:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
ZMENÍŠ SVOJE TELO, ZMENÍŠ SVOJ ŽIVOT.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wiro


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 11:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dzardas napsal:
kubaz napsal:
jj nejlepsi je mluvit o nekom koho znate z videi a fotek jaky je , predevcirem sem se s nim fotil v Opavě a kdyby byl namysleny , tak se spolecne nezasmejem tomu jak sem predhodil , ze je fakt malej prcek


Soudím podle všech rozhovorů a videí co jsem viděl. Vždy mluví jak měl být na lepším místě, jak byl lepší, ale soutěžilo se v americe... Věří si víc než dost! ...
To ale neznamená, že se nemůže zasmát nebo si dělat srandu, tak nevím co sem taháš za sračky... Ale chápu, že ty ho teď znáš velmi dobře po společném snímku.


Neviem teda kolko videii si videl, ja som sledoval jeho pripravu skoro vsetky videa + som s nim niekolko krat aj osobne hovoril a posledna vec co by ma napadla je ze je namysleny :)

Verit si samozrejme veri, ved napokon bol vo vybornej forme a ak si pozriete poriadne fotky tak bol super vysuseny a pripraveny, asi najlepsie z celej top 5, podla mojho nazoru.

Ale co slova :) lepsie je realita, mate moznost ho tento stvrtok v prahe od 18:00 vidiet a nieco sa ho spytat.

Viac info najdete tu:
https://forum.ronnie.cz/7-rocnik-podolskeho-benchpressu-t28695.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Mr.Olympia 2011 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 61, 62, 63
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: