Mravencův log - split


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Mravencův log - split  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Mravencův log - split
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mravenec1


PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2015 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ZAKOPÁVÁNÍ
4 x 10 x 40kg

původně jsem chtěl dát tedy 4x10x100, ale jelikož se mi v tom dusnu nechtělo jet nějáké desítky, dal jsem tu druhou možnost a splnil plán se 110tkou
DŘEPY
60kg x 5
80kg x 5
100kg x 5
5 x 5 x 110kg

LEGPRESS
píši jen kotouče, je to klasickej legpress, váhy u legpressu nemají význam, tak spíš jen obrazně
120kg x 15
3 x 10 x 200kg


RUMUNSKÝ MRTVÝ TAH
40kg x 12
4 x 8 x 80kg
40kg x 20

VÝPADY S OSOU
příklad zápisu: 6x10kg = 6 na levou a 6 na pravou..at nepíši každou nohu zvlášť
20kg x 10
4 x 6 x 40kg

No zítra volno, čtvrtek mě čekají záda, hodlám začít se sumo mrtvý tahem, takže klasiku ted zatratím na nějákou dobu. Určitě mám v plánu na první misto zařadit shyby s řetězy na krku a pak přítahy na záda a až po nich dát sumo mrtvolu, váhy. Jsem zvědav jak to půjde poprvé na sumu a nerad cvičim kladky, ale asi dám nakonec nějákou kladku nebo hammer na záda.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2015 3:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SHYBY
5 x 5 x já+12kg řetězy

MRTVÝ TAH
jel jsem sumo rozcvičovací série do 120kg a najednou v třísle píchlo a bolí to, je to smůla...sem měl zas velké vize jak budu zvedat na sumo a ono nic
odjel jsem aspon klasickej
5 x 3 x 147kg ..soustředěn na techniku alá Tkadlčík... a už se mi to tahalo lépe, ramena nejdou před činku a holeně sedřené, jako dobrý... při vyšší váze bych to asi kurvil tu techniku, ale tohle je hranice, kdy to technicky je dobrý... citim to dobře..

PŘÍTAHY OSY V PŘEDKLONU PODHMATEM
6 x 10 x 60kg

Plán byl sumo ale prd.. plán byl odjet nějákej další cvik s hammerem nebo kladkou, ale hic jak blazen, tak sem šel dom.

Jinak dnes tam byl František Brejcha natáčel videolog s Tomášem Kašparem...jel nějákou supersérii se 3 cvikama, co sem viděl.

OPRAVA: Na mrtvole jsem neměl 140kg ale měl jsem tam 147kg...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2015 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TLAK NA RAMENA V SEDĚ S JEDNORUČKAMA (dnes šikměji než normálně)
5 x 5 x 30kg

SUPERSÉRIE: PŘEMÍSTĚNÍ & PUSHPRESS + PUSHPRESS
50kg x 3 + 70kg x 3
50kg x 3 + 70kg x 3
50kg x 3 + 70kg x 3
50kg x 3 + 70kg x 3
..lehké, ale snažil jsem se to jet, co nejrychleji

PŘÍTAHY K BRADĚ S EZ-ETOU
30kg x 8
30kg x 8
30kg x 10
30kg x 12
30kg x 8

UPAŽOVÁNÍ V SEDĚ (ruce pořád v napětí, dole jsem to neuvolnoval k tělu)
3 X 10 X 7KG

UPAŽOVÁNÍ VE STOJE
2 x 10 x 7kg

TRH JEDNORUČKY ZE ZEMĚ NAD HLAVU
22,5kg x (3 x levá + 3 x pravá)
32kg x (3 x levá + 3 x pravá)
36kg x (2 x levá + 2 x pravá)
40kg x (2 x levá + 2 x pravá
43kg x ( 1 x pravá ) ...levou jsem ani nezkoušel..protože tam bylo dost lidí a nedal bych to, radsi kdyz je malo lidi, tak se tam ztrapnim klidně


MŮJ CÍL V TRHU JENDORUČKY NAD HLAVU: trhnout 43kg na obě ruce po 1 opakování a pak trhnout aspoň zatim silnější pravačkou 45kg jednoručku....
přístě ten cvik zařadím taky a dám si se 40cítkou pár sérií, ten trh mě začal bavit...jedu to teprve druhej trénink
samozřejmě všecko opět proplé ruce, jinak bych si to nepočítal.

KRČENÍ RAMEN S OSOU
60kg x 15 ..2sec. podržení nahoře...pecka
100kg x 10
140kg x 10
180kg x 8
200kg x 6 osobák na krčení,... sice ten cvik zas o ničem nevypovídá, ale snad tam nějáký mini impuls bude... chci mít trapézy jednou jako Michal Širůčka ve formě, když závodil.. :D
100kg x 10

TYČOVÝ PEK-DEK NA ZADNÍ DELTY...
každou rukou zvlášť.
(levá + pravá ) 18kg x 10 + 18kg x 10
(levá + pravá ) 18kg x 10 + 18kg x 10
(levá + pravá ) 18kg x 10 + 18kg x 10
(levá + pravá ) 18kg x 10 + 18kg x 10
(levá + pravá ) 18kg x 10 + 18kg x 10

Trénink bavil, vedro bylo sněsitělnější než včera.

Dnes tam byl Vojta Koritenský, SABINA PLEVÁKOVÁ, Tomáš Kašpar, Pavel Vacek a další lidi, z extrifitu, co neznám,... oco tam šlo: Fotili trénink Sabiny Plevákové, jela nohy.. dřepovala se skoro 80kg... ale dřepuje s více normálně...
jako sparinga měla Vojtu Kori... pak tam tocili video jak něco povídala do kamery...
docela zajimavé vidět, jak se to točí všecko... včera František Brejcha s Kašparem, dnes Sabina...
a ta její slovenština... fakt pěkný jazyk a hezkej hlas má. PŘIJEMNY ZPESTŘENÍ PROSTĚ NA TRENINK :)

Tuhle neděli plánuju s kamarádem Vaškem Horákem trenink, natočí mi výzvu Jirky Tkadlčíka trojboj pod 1 minutu... odjedu to se směšnějma vahama, ale je to prostě taky zpěstření a pro zabavu hlavně.
Tak doufam, že bude v Extrifit gymu v neděli volný zároven benč, dřep a misto pro mrtvoly... když bude plno, natočim to někdy jindy v týdnu.
A prozradim, že Honza Kavalír taky něco natočí..kdyžtak dam odkaz na jeho YT kanál, až bude video :)
Zítra jedu do Prahy na seminář, tak jsem zvedavy.

Horák V. byl ve Vlčicích tak tam Jurovi něco ukázal, klidně mrkněte, je to zajímavé, Pavlis to natočil :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2015 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

efdfdfdfdf


Naposledy upravil Mravenec1 dne po září 21, 2015 7:39 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2015 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lukáš Svoboda včera fakt brutální výkony
kameny: https://www.facebook.com/vaclav.horak.3/videos/836402063133329/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal96


PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2015 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co bych za to dal, být při tréninku s Vojtou Koritenským :D to by ty váhy lítaly samy :D Jak se tak dívám, tak jsme zhruba stejně na tom silově, určitě budu sledovat :) kolik vážíš a měříš?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2015 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejvic tam je tomas kaspar.. Ale uz chodim jinam, chci projit 1mesicnima permicema všecky fitka v HK
Psát tu moc nebudu nějakou dobu zas.. Protože to nikdo nečte
Cvicim hele ale nemam cíle a motivaci.. Vypadam stejne furt a jen jsem zázrakem nabral na 95kg a ted jde zhubl na 90-91kg... Jezdím kardio a rehabilitační cviky na mezilopatkov. svaly dle pana kamaráda trenéra a posiluji střed těla..
Cvičit pro zdravi je číslo 1
Ted jim a cvicim tak abych vypadal lépe než dosud. Nabírat sadlo je k ničemu. Lepsi pocit budu mít když na sobě něco uvidim
😊
A suple mu došly a zatím to pokrývám stravou a neprepaluju se na tréninku.
Diky za napsani. At se dari tobě. A mam 187 cm.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal96


PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2015 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to potom jo pro zdraví cvičit super :-) tak to jsme výškově na tom stejně akorát já se hýbu kolem 89 kg no :-D ale půl roku zpátky taky 95 :-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Mravencův log - split Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: