Mrtvý tah vs pravý rameno


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Mrtvý tah vs pravý rameno  Úvodní stránka -> Trénink -> Mrtvý tah vs pravý rameno
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Je čínská restaurace dobrá strava?
Ano,chodim tam 2x denně
15%
 15%  [ 4 ]
Jo, občas zajdu ale steak je nej...
84%
 84%  [ 22 ]
Celkem hlasů : 26

Autor Zpráva
bloody.ghost


PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 4:21 pm    Předmět: Mrtvý tah vs pravý rameno Odpovědět s citátem

Ahojda bouchači... Včera jsem při cvičení zjistil věc, která mě docela trápý...
Když jezdim mrtvolu, tak se mi posunuje pravé rameno dozadu, a to ať se snažim jakkoli na ramena soustředit, je to pořád to samé.Techniku si myslim,že zvládám, i když jsem sní měl problémy.Zkoušel jsem různé úchopy a jediný co se mi malinko osvědčilo je úzký úchop,ten mi ale zase značně ovlivňuje správnou techniku a větší váhu...Když mám široký úchop tak i s 5 kg naloženýma mi to rameno jezdí dozadu...Nevim co stim? Máte nějakou radu?

Chci jet za 14 dní korteho ale tam jsou max váhy a tak nevim... CO myslíte?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 4:27 pm    Předmět: Re: Mrtvý tah vs pravý rameno Odpovědět s citátem

bloody.ghost napsal:
Ahojda bouchači... Včera jsem při cvičení zjistil věc, která mě docela trápý...
Když jezdim mrtvolu, tak se mi posunuje pravé rameno dozadu, a to ať se snažim jakkoli na ramena soustředit, je to pořád to samé.Techniku si myslim,že zvládám, i když jsem sní měl problémy.Zkoušel jsem různé úchopy a jediný co se mi malinko osvědčilo je úzký úchop,ten mi ale zase značně ovlivňuje správnou techniku a větší váhu...Když mám široký úchop tak i s 5 kg naloženýma mi to rameno jezdí dozadu...Nevim co stim? Máte nějakou radu?

Chci jet za 14 dní korteho ale tam jsou max váhy a tak nevim... CO myslíte?


I když se snažim nebevíc,nedokážu si přectavit co že to rameno dělá že ti to vadí...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
bloody.ghost


PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 4:42 pm    Předmět: Re: Mrtvý tah vs pravý rameno Odpovědět s citátem

[/quote]
I když se snažim nebevíc,nedokážu si přectavit co že to rameno dělá že ti to vadí...[/quote]

Mně to vůbec nevadí,žeby bolelo nebo tak ale bojim se, abych si snim něco neudělal.Nebo ještě hůř aby mi někde nevyrostl sval,kde nemá být...Např. Křivice či tak...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud nejedeš sumo styl, tak žádný úzký úchop neznám....úchop je takový, že (plus mínus ) pustíš ruce volně podél těla....to je šířka úchopu...nic nového nevymýšlej - tohle je léty ověřeno:o)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloody.ghost


PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já beru trochu širší úchop,cca 5-10 cm od ramen... A co stim ramenem,mám si tim dělat hlavu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heroo


PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2008 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bloody.ghost napsal:
já beru trochu širší úchop,cca 5-10 cm od ramen... A co stim ramenem,mám si tim dělat hlavu?


Protože děláš ten MT blbě. Musíš si vzít trochu těžší váhu, aby tě to aspoň trochu táhlo dolů (ne 5kg kotouč na každou stranu xD) ; narovnáš se, ramena mírně dozadu a dolů a v takové pozici zůstáváš. Ne že při pohybu nahoru se propneš a narovnáš - to je špatná technika


Naposledy upravil Heroo dne pá říjen 31, 2008 4:56 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloody.ghost


PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2008 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Heroo napsal:
bloody.ghost napsal:
já beru trochu širší úchop,cca 5-10 cm od ramen... A co stim ramenem,mám si tim dělat hlavu?


Protože děláš ten bench blbě. Musíš si vzít trochu těžší váhu, aby tě to aspoň trochu táhlo dolů (ne 5kg kotouč na každou stranu xD) ; narovnáš se, ramena mírně dozadu a dolů a v takové pozici zůstáváš. Ne že při pohybu nahoru se propneš a narovnáš - to je špatná technika


Jáj Heráčku ale to Mrtvý tah neni Bench... trapasák...S těžší váhou se mi ramínko taky táhne dozadu...nevím co mám dělat,asi si koupím pás na ramena
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setny


PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2008 4:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Heroo napsal:
bloody.ghost napsal:
já beru trochu širší úchop,cca 5-10 cm od ramen... A co stim ramenem,mám si tim dělat hlavu?


Protože děláš ten bench blbě. Musíš si vzít trochu těžší váhu, aby tě to aspoň trochu táhlo dolů (ne 5kg kotouč na každou stranu xD) ; narovnáš se, ramena mírně dozadu a dolů a v takové pozici zůstáváš. Ne že při pohybu nahoru se propneš a narovnáš - to je špatná technika


tohle ma byt rada nebo pokus o vtip??
_________________
"Není moudrý ten, kdo ví mnoho, ale ten, kdo ví, čeho je třeba. "
"Svoboda je jen zbožné přání."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heroo


PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2008 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

setny napsal:
Heroo napsal:
bloody.ghost napsal:
já beru trochu širší úchop,cca 5-10 cm od ramen... A co stim ramenem,mám si tim dělat hlavu?


Protože děláš ten bench blbě. Musíš si vzít trochu těžší váhu, aby tě to aspoň trochu táhlo dolů (ne 5kg kotouč na každou stranu xD) ; narovnáš se, ramena mírně dozadu a dolů a v takové pozici zůstáváš. Ne že při pohybu nahoru se propneš a narovnáš - to je špatná technika


tohle ma byt rada nebo pokus o vtip??


Pokus se to objasnit. Napsal jsem můj názor, podle toho co vidim jak cvičí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setny


PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2008 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

takze si to myslel vazne? ok tak tedy kdyby sis precetl prvotni prispevek zjistil bys ze se pta na MT a ne na bench press a za druhe co je za radu "prihod hmotnost na cince nesmis mit 5kg kotouc na kazde strane ale poradne aby te to tahlo k zemi" a to se mi zda jako dobrej joke....
_________________
"Není moudrý ten, kdo ví mnoho, ale ten, kdo ví, čeho je třeba. "
"Svoboda je jen zbožné přání."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heroo


PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2008 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

setny napsal:
takze si to myslel vazne? ok tak tedy kdyby sis precetl prvotni prispevek zjistil bys ze se pta na MT a ne na bench press a za druhe co je za radu "prihod hmotnost na cince nesmis mit 5kg kotouc na kazde strane ale poradne aby te to tahlo k zemi" a to se mi zda jako dobrej joke....


Nemusíš mě chytat za slovo, samozřejmě že mluvim o MT. Z mýho pohledu se má mrtvola začít s větší váhou. Ale jde hlavně o to že v konečná fázy se propíná a pravý rameno mu vyjede
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heroo


PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2008 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

setny napsal:
takze si to myslel vazne? ok tak tedy kdyby sis precetl prvotni prispevek zjistil bys ze se pta na MT a ne na bench press a za druhe co je za radu "prihod hmotnost na cince nesmis mit 5kg kotouc na kazde strane ale poradne aby te to tahlo k zemi" a to se mi zda jako dobrej joke....


Jinak jsi neobjasnil ani neporadil jak to z tvýho pohledu dělat dobře. To že píšu džouky umí říct každej
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setny


PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2008 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdyz nevim co poradit (nevidel sem jak to cvici) tak nehodlam radit hlouposti jen abych si nahnal prispevek a byl za chytraka...
ale nikdy a u MT zvlast neni zduraznuji neni reseni pridat vahu na ukor techniky (a ber to takhle pokud mu vyjizdi rameno urcite bych nejak razantne nepridaval na hmotnosti na cince...)
v horni fazy bych zada neohybal pouze bych prohnul ramena jakoby smerem k sobe ale to je proste technika MT...
ale ja nehodlam nic radit pokud nevim jak jeho problem vypada...
_________________
"Není moudrý ten, kdo ví mnoho, ale ten, kdo ví, čeho je třeba. "
"Svoboda je jen zbožné přání."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heroo


PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2008 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

setny napsal:
kdyz nevim co poradit (nevidel sem jak to cvici) tak nehodlam radit hlouposti jen abych si nahnal prispevek a byl za chytraka...
ale nikdy a u MT zvlast neni zduraznuji neni reseni pridat vahu na ukor techniky (a ber to takhle pokud mu vyjizdi rameno urcite bych nejak razantne nepridaval na hmotnosti na cince...)
v horni fazy bych zada neohybal pouze bych prohnul ramena jakoby smerem k sobe ale to je proste technika MT...
ale ja nehodlam nic radit pokud nevim jak jeho problem vypada...


Prohnou ramena jakoby k sobě - jasný, rozumíme
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setny


PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2008 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nepsal sem snad ze to neni rada ale nehodlam se zde hadat....
_________________
"Není moudrý ten, kdo ví mnoho, ale ten, kdo ví, čeho je třeba. "
"Svoboda je jen zbožné přání."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Mrtvý tah vs pravý rameno Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: