MyProtein - konkurence českému trhu?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - MyProtein - konkurence českému trhu?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> MyProtein - konkurence českému trhu?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Míra75


PříspěvekZaslal: pá březen 17, 2017 11:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olafekk napsal:
Můžu potvrdit příspěvek výše,

sám jsem zkoušel několik lowcost značek, ale kvalita vždy mizerná, počínaje chutí, přes rozpustnost, účinek jsem žádný nezaznamenal kromě pálení žáhy.. otázkou samozřejmě zůstává jestli bych ho poznal u dražších výrobců.

Pro mě každopádně dobrá zkušenost a my doma kupujeme už jenom jedinou značku které stoprocentně věříme, na to si, ale každý musí přijít sám.


No ono to nemusí být low cost, záleží jakou mají strategii a cenovou politiku, pokud chtějí expandovat, což ano, tak nasadí low cost.
Jinak rozpustnost je na tak 8/10, chuťově je na stejné úrovni jako Ultimate nutrition nebo Weider. Mají celkem slušně naběhnuto v ČR.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Míra75


PříspěvekZaslal: pá březen 17, 2017 11:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big Muscle napsal:
Mě by to třeba také zajímalo.

Vidím to kolem sebe každý den, jak zejména mladí kluci, kteří nemají peníze na to, aby si koupili kvalitní stravu, musí mít ty nejdražší suplementy, protože kulturista XYZ ve videu říkal, že ta značka je nejkvalitnější a všechno ostatní je podprůměrnej low-end. Nikdy jsem od nikoho ale neslyšel konkrétní argumenty, co tu a tu značku dělá kvalitnější a tu jinou podprůměrnou.

Jasně, můžeme tvrdit, že značku dělá kvalitnější to, že do svých proteinů přidá nikde neuvedené množství enzymů A, B, C, D a můžeme tvrdit, že když tam ty enzymy nebudou, tak se z toho proteinu nestráví ani 0.001% a celej ho vysereme. Jenže tomu snad nemůže věřit nikdo.


No jestli ti kuci věří svým idolům, tak by měli pospíšit a koupit si Hey Buddy (nebo tak nějak), který vyrábí snad Ronnie Coleman. Viděl jsem video na youtube...docea divná, modrá hmota. Ale když to má Ronnie, že...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - MyProtein - konkurence českému trhu? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: