Nabuko a nesmele pokusy o cvicenie


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 32, 33, 34  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nabuko a nesmele pokusy o cvicenie  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Nabuko a nesmele pokusy o cvicenie
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nabuko


PříspěvekZaslal: so leden 09, 2016 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tazke Nohy a lahky Hrudnik

Drepy
20x20
10x50
6x80
4x100
8x3x115 - wtf? nieco bolo strasne zle, doklepal som to dokonca ale vobec to neslo.
nx70 - neznami pocet opakovani lebo som len skusal techniku pokial som este vladal.

Legpress
10x160 - dajake lahke
5x6x200 - to uz slo

Celne Drepy
5x6x65

Benchpress so stopkami
20x20
10x40
2x6x60 - vobec nic mi to nerobilo tak sa vo mne zobudil rebel a prihodil som 5 kg
3x6x65

Kardio
20 min. rotoped

Drepy boli zufale. Jedno velke sklamanie. Tak ako som bol celkom spokojny minuly tyzden so 110 tak 115 teraz neslo. Neviem ci som urobil jeden slusny drep. Hlbka bola, ale ta technika nieco priserne. A hlavne vraj je vidiet ze prehadzujem vahu na pravu nohu co som si vobec neuvedomoval
Legpress prekvapil, ako je kazdy stroj rozdielny. Minuly tyzden som sa v inej posilke potrapil celkom so 160 a u deCarabasa som musel nalozit 200 pre podobny efekt. vedel som ze na strojoch su rozdieli ale ze take velke ...
Ale dneska bol jednoznacne Benchovaci den, tak ako drepy nesli, tak Bench isiel s lahkostou. Bol to sice lahky bench ale so stopkami ... ked to porovnam s minulotyzdnovym 57.5 tak ... tak sa to ani neda provnat uplne rozdiel ... kebyy som mal dneska tazky bench isto by som skusil aj nejaky PR. Skoda v niektore dni je konstalacia nastavena uplne na iny cvik ako mi prave vychadza Kazdopadne som tam prihodil 5 kg bo to bolo fakt prilis lahke takz som preskocil 2 tyzdne.... uvidime co bude nabuduce
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: so leden 09, 2016 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Nabuko napsal:

10min na niecom comu neviem meno


Eliptical


Dakujem za rozsirenie slovnej zasoby o slovom ktore asi zabudnem , lebo nastastie opravili uz rotoped a tak tento diabolsky stroj ostava ustajneny
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2016 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kruhac

Klasika 4 kolecka po 20 sekund s maximalnou intenzitou 10 sekund pauza na presun medzi stanovistiami. Pocet stanovist 12 a pauza medzi kazdym koleckom 2 minuty.

Stanovistia:
Beh so sankami 60 kg
Mlatenie do pneumatiky s kladivom
Stale netusim ako sa to vola (Clovek lezi na zemi nad nim je tyc ktorej sa drzi a pritahuje sa k nej)
Jednorucny tlak na ramena s T-tycou 30 kg
Drepy 40 kg
Obojrucny swing s kettlebelom 14 kg
Premiestnenie zo zeme s tlakom nad hlavu 40 kg
Zdvihanie medicinbalu nad hlavu a hadzanie ho na zem 15 kg
Pritahovanie sa na TRX
Vyskoky na bednicku s drepom po zoskoku
Svihanie lanami
Vypady 20 kg

Po dokonceni posledneho kolecka sme dostali ako bonusovy cvik drepy. Clovek si mohol vybrat ci chce robit 100x30 alebo 60x40. Kedze som od prirodzenia lenivy tak som si zvolil to jednoduchsie pre mna
Drep
60x40

Nebolo to nic strasne nohy sa sice napumpovali ale nemozem povedat zeby som nevladal alebo mal problem s kyslikom.
Na konci som si dal "strecing" s rollerom ... strasne to boli som hrozne postahovany
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: po leden 11, 2016 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tazky Hrudnik a lahky Chrbat

Benchpress
20x20
10x50
6x60
7x3x77.5
5x77.5+10x60+6x50+30x20

Kliky na bradlach
5x6x10

Incline Tlaky s JR
4x6x22.5
5x22.5 - 6. zlyhavka

Pritahy na stroji
5x10x60

Kardio
20 min. Rotoped

Dneska to slo, som celkom spokojny hrudnik napumpovany a nohy utahane z kardia ked to takto pojde dalej tak parada a hrozne sa tesim na veceru sice neviem este co si urobim ale som taky hladny ze sa tu ani rozpisovat nebudem
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2016 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takzy Chrbat a lahke Nohy

Mrtvy Tah
20x20
10x70
6x100
4x130
8x3x150 - neviem ci sa to rata ale v zivote sa mi 150 tolkokrat v treningu nepodarilo dvihnut

Dotahy
2x1x180
0x180
1x180

Pritahy s velkou cinkou podhmat
5x6x60

Pritahy s t-tycou nadhmat
5x10x50

Drepy
10x70
5x5x90

Na trening som siel namotivovany videamia spravnou hudbou takze rozpolozenie bolo viac ako vyborne. Zo zaciatku tie mrtvoly padali paradne az pri 6. serii som zacal mat tazkosti .. uz to slo fakt tazko a dotahy som doklepal s poslednych sil. Hlavne po tej zlyhavke v 3. serii som si musel zakricat aby nakoniec ta cinka vysla hore. Ale mal som z toho velku radost 3x180 v treningu i ked len ako dotah to by som predtym urcite nedal. Kazdopadne ma to dost vycukalo. Zozralo mi to tolko energie ze som potreboval celkom dlhu pauzu aby som pokracoval pritahmi. A nakoniec drepy tam som to uz robil mechanickya v podstate len zo zvyku to slo hore dole lebo energia uz vazne ziadna nebola. Kazde opakovanie bol boj i ked to bola len 90 . Neviem ako som sa mohol tak vycerpat. Kazdopadne som vdakabohu nerobil na konci kardio lebo uz od drepovacieho stojanu ma prisli vyhadzovat ze zatvaraju, takze som sa musel spakovat . Mal som poobednajsiu smenu takze som siel cvicit dost neskoro.
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2016 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ráta, moc pěkný.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2016 8:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Akurát s Nabukom píšem pomimo CNS na kašu, ale to sa poddá, zvykne si a pôjde ďalej.

Nabu, pekný progres, keď uvážim, akou patechnikou si dvíhal alebo tlačil paváhy! Do leta budeš frajer štíhly, kocky na bruchu, svaly po celom tele ako Adonis, oholíme ti chrbát a narastieme ti vlasy a na kúpalisku z teba budú 13ročné buchty úplne v prdeli!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2016 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@Magumi: Dakujem a som rad ze sa to rata

@deCarabas: Ty mam chces dostat do kriminalu ci co? Ale dakujem citim ze sila sla o torsku hore, aj technika je lepsia ... ale tie drepy chcu este vela roboty. Aj tu CNS bude treba posilnit, takze zaradim 2x - 3x tyzdene hadku z Dede
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2016 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nabuko napsal:

@deCarabas: Ty mam chces dostat do kriminalu ci co?...
...Aj tu CNS bude treba posilnit, takze zaradim 2x - 3x tyzdene hadku z Dede


Skôr sa do kriminálu dostaneš, až tú hádku s Dede neustojíš a prasknú ti nervy konečne
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2016 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nabuko napsal:

Mrtvy Tah
...
8x3x150 - neviem ci sa to rata ale v zivote sa mi 150 tolkokrat v treningu nepodarilo dvihnut


pěkně se zlepšuješ mrtvý tah dokáže vyčerpat dokonale... to není jako dřep nebo benč, že tu činku pustíš dolů a když nejde, tak ji shodíš nebo ji sparring vytáhne... když už ji odlepíš, tak taháš a taháš... až se baterie vybije ;) na takový trénink pak kolikrát nestačí rege ani týden :) mě zítra čeká lehká 120, ale sumcem, tak u toho asi umřu :/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2016 1:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
Nabuko napsal:

Mrtvy Tah
...
8x3x150 - neviem ci sa to rata ale v zivote sa mi 150 tolkokrat v treningu nepodarilo dvihnut


pěkně se zlepšuješ mrtvý tah dokáže vyčerpat dokonale... to není jako dřep nebo benč, že tu činku pustíš dolů a když nejde, tak ji shodíš nebo ji sparring vytáhne... když už ji odlepíš, tak taháš a taháš... až se baterie vybije ;) na takový trénink pak kolikrát nestačí rege ani týden :) mě zítra čeká lehká 120, ale sumcem, tak u toho asi umřu :/


Ano, mas pravdu ked uz to raz podvihnes tak tahas a tahas... ako ten posledny dotah so 180 .. ten bol nekonecne dlhy ale milimeter po milimetry to vysla :)
Myslim ze to das hravo nohy mas silne a chrbat tiez ako som sa mohol osobne presvecit. Takze jedine zvyknut si na techniku ... kazdopadne si to uzi
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: so leden 16, 2016 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kedze som nemal skor prilezitost sa sem dostat tak zapisem dva treningy do jedneho

Piatkovy Sermbal

V podstate kardio, len o dost zabvnejsie a tento krat sa mi aj celkom darilo i ked zo stastim ale darilo tazko povedat kolko toho clovek tam vybeha kazdopadne je to hodina nieco behania za loptickou a osobnych subojov

Ramena a ostatne drobnosti

Military Press
10x20
6x40
1x52.5 - ufff
2x52.5 - daco nie je v poriadku proste to neviem dostat nad hlavu ....
8x3x50 - musel som zhodit na 50 a uz to slo. Nechapem celkom tomu. Kazdopadne ani 50 ziadna slava deCarabas mi posledne tri serie musel pomahat

Tlaky na ramena za hlavou
10x20
6x40
4x50 - heh ale radsej som zhodil aby som zachoval techniku spravne
4x6x40
2x20x20 - strasna vypalovacka

Arnoldov Tlak
5x6x10

Bicepes a triceps na klatke / vypony na lytka
5x6x55 / 5x8x100

Kardio
20 min. rotoped

Dneska zase ako kebeby bez sily tie ramena vobec nesli ani s 50. A to som pred tyzdnom s 50 siel 8x3 v pohode. Hlavne som zistil nedostatky v technike tak pre buducnost asi nebudem prihadzovat vahu a radsej sa to naucim robit poriadne a potom sa vrhneme do nebeskych vysin
Ostatne slo v pohodicke celkom dobre som si zatrenoval a kardio na konci tiez uz tak netrapilo a nabicykloval som za 20 minut skoro o kilometer viac ako prvykrat takze to je na dobrej ceste
Zazitok: dneska bolo v posilke dievca, ocividne proficka na dvihanie tazkych veci . Mala neskutocnu techniku na drep. Velmi krasne hlboke drepy robila a so 100 na chrbte . Velky obdiv ma u mna. Troska mi prislo trapne vedla nej na kladke smydlikat biceps triceps
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2016 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kruhac

Takze dneska v ramci srandy a maleho proma sme absolvovali hruhac vo vystroji. Rozdiel bolo hned citit. Ked mate hrudnik stiahnuty chranicmi trosku tazsie sa dycha a s prilbou na hlave to tiez nie je boh vie co

Takze klasicky 4 kola ale teraz pauzy boli dlhsie 5 minut. Bolo 13 stanovist po 20 sekund.

Vyskoky na bdnicku 15 kg.
Prehadzovanie medicimbalu 15 kg zo strany na stranu s mohami hore
Svihanie lanami
Beh so sankami 100kg
Premiestnenie 40kg
Mlatenie do pneumatiky kladivom
Uz som prisiel asi na toa ko sa to vola australian pushups ale stale neviem ako sa to povie po nasom
Skracovacky an sikmej lavicke
Drepy s vyskokom 30 kg
Zdvihanie a hadzanie medicinbalu 15 kg k zemi
Obojrucny Swing s kettlebellom 14 kg
Kliky na jednoruckach s pritahom jednorucky
Pritahovanie sa na TRX ... obdoba tych australian pushups

Po dokonceni posledneho kola sme hned bez pauzy isli este drepy z vyskokom do zlyhanie tam som urobil 41.
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: po leden 18, 2016 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po dlhom boji sam zo sebou som sa nakoniec rozhodol, ze musim dat nedobrovolnu pauzu par dni. Uz par dni sa mordujem s nejakou chorobou a uz to zacina liezt na nervy. V noci mi niekto nalial do hlavy beton cez nos a tak mam totalne upchate dutiny plus aj hrdlo boli .... proste mam tu najhorsiu chorobu aka polozi kazdeho chlapa ... mam soplik ... ... .
Co by vysvetlovalo aj tie mizerne vysledky na militery presse (vyhovorka, ale na nieco vyhovorit treba )
Takze sa to pokusim do stredy vylezat, vypotit vycajikovat a zjem jeden priemerny citronovnik + jeden maly pomaranc. A vo stvrtok sa dufam vratim pod cinku na drepy .
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po leden 18, 2016 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nabuko a nesmele pokusy o cvicenie Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 32, 33, 34  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: