Nabuko a nesmele pokusy o cvicenie


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 32, 33, 34  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nabuko a nesmele pokusy o cvicenie  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Nabuko a nesmele pokusy o cvicenie
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nabuko


PříspěvekZaslal: po listopad 16, 2015 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tazky Chrbat lahke Nohy a doplnkove Ramena

Mrtvy Tah
20x20
12x60
6x100
8x4x130

Dotahy
1x160 - druha proste nesla zdvihnut
3x2x160
0x160 - niekto zapol gravitaciu na stupen 2
2x160 - trocha som oddychol a slo to

Pritahy na Stroji
5x6x145lb (65.77)

Drepy
10x60
5x5x90

Militery press
10x20
8x25
5x5x45
7x25

Strasne slaby trening. Ako vytrapil som sa poriadne (o tom sveci aj moja dnesna svalovka), ale tie vykony .... Potom ako dobre mi sli drepy a bench tento tyzden som cakal ze na mrtvole tu cinku proste dvihnem, pokrutim a zahodim ... ale mrtvy tah siel fakt tazko ako keby som bol vycerpany, fakt nechapem. Dotahy este horsie na prvykrat som ju dvihol raz a potom uz ostala prilepena na zemi (teda na podlozkach). Co ma nasralo a ostane uz proste ist hore museli tak som sa tam vytrapil, ale padli vsetky az ta prvy pokus o poslednu serii skoncil uplnym zlihanim a cinka sa ani nepohla. Nastastie som si vsimol ze niekto zapol gravitaciu an level dva a po uprave a oddychu som tu poslednu dotiahol.
Prvykrat sli drepy v novych lifterskych topankach a bol to fakt rozdiel uplen nebe a dudy. Kolena uz neboli prblem neklepali sa ked som nemusel balancovat na makkych podrazkach. Celkovo pocit z drepov vynikajuci (uz sa tesim na leggday ).
Rozcvicovacia 60 padla ako nic. Ani som ju necitil. Prva pracovna s 90 bola horsia prisaham ze ta cinka vazila aspon 110 ked som si ju hodil na chrbat (zas dakto narabal s gravitaciou ), ale dalsie uz v pohode.
A nazaver potrapit ramena. Nalozena len 45 s dorazom na techniku kedze doteraz som to tlacil len ako Donky Kong sudy nad hlavu ... proste hociako aj tak to potom zahodim.
Ako som vravel trening dost vycerpavajuci ale po lahkych drepoch som namotivovany na zajtrajsi leggday tam to uz bude ina kava ... dufam
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2015 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Velmi tazke Nohy pomerne lahky Hrudnik a doplnkove Lytka

Drepy
2x20x20
10x70
6x90
7x3x110
3x110+15x70+30x20+10 drepov s vyskokom

Celne Drepy
5x5x70

Vypady
5xdlzkax40 - dlzka stale nezmerana ale vyjde mi na nej 13 vypadov

Kliky Na Bradlach / Vypony na lytka v stroji
5x12xNabuko / 5x6x100

Trening bol cire zufalstvo vystaveny, bez sily a energie. Neviem cim to mohlo byt sposobene ... zeby tou vcerajsou saunou? Nie je dobry napad den po saunovani ist cvicit? Na to sa musim niekde pozriet, alebo s tym am niekto skusenost?
Kazdopadne po minulotyzdnovych 105-kach na drepoch ktore sli uplne v pohode ma 110-tka uplne vystavila posledne drepy uz len vycukane silou vole,ale vzdat som to nemohol, predsa ma 110 nezastavi . Ked uz nebola sila tak aspon vydrz celkom sla. Na tu zhadzovanu seriu som sa poriadne nasral (predsa nie som taky Lempl) a prekvapivo som ju dal celkom dobre
Potom nasledovali celne drepy prii ktorych som myslel ze mi stehna vybuchnu, alebo sa rozpadnu a pritom to bolo aj mensia vaha. Sila v tomto treningu vazne chybala
Nakoniec zlahka vypady to uz nohy prosili o koniec, ale treba byt tvrdy inak z nich nic nevyrastie
Benchovacia lavicka nelutostne okupovana bez nadeje na prielom, takze sme ako alternativu zvolili kliky na bradlach a pre nedostatok casu som to rovno dal do superserie s lytkami.
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: pá listopad 20, 2015 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tazky Hrudnik lahky Chrbat a doplnkove Ruky

Benchpress
2x20x20
10x40
6x60
7x3x77.5
5x77.5+7x60+35x20

Kliky Na Bradlach
5x4x10

Incline Tlaky s JR
5x5x22.5

Veslovanie na Kladke
5x10x50

Kladka biceps (po leziacky) / triceps
5x6x35

Euforia! Zase sa vratila sila. Asi to bolo fakt sposobene tou saunou. Bench bol nezastavitelny. Nebol uplne lahky ale nerobil nejake problemi. Asi som prisiel na to ako si k tomu spravne lahnut lebo vahu cinky som skoro ani necitil ked som ju dvihol zo stojanu. Myslim ze maximalka 80kg je uz prekonana len to zoficialnit
Taktiez vsetky tlakove cviky isli vynikajuco az prekvapivo dobre, takze je kde prihadzovat Strasne velka radost z tohto treningu
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá listopad 20, 2015 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nabuko napsal:

7x3x77.5
5x77.5
Myslim ze maximalka 80kg je uz prekonana len to zoficialnit


Ved buduci tyzden s 80kou ides trojky, ake zoficialnovanie vymyslas
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: pá listopad 20, 2015 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ked o tyzden na to dam trojky s 82.5
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2015 12:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cardio

Trening sermbalu. Teda regulerny ligovy zapas . Nic sa mi nedarilo nedokazal som spracovat loptu ani raz, ale za to som sa potom za nou slusne vybehal . A nakoniec som dal najdolezitejsi gol zapasu teda ten posledny (v mojom pripade prvy ). Vzdy dobre padne sa vybehat cloveka to nabije energiou po celom dni v praci
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2015 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tazky Chrbat lahke Nohy

Mrtvy Tah
20x20
12x60
6x100
8x4x135

Dotahy
2x170 - prijemne prekvapilo
1x175 - Potesilo
1x180 - Sakra nadsenie

Pritahy s Cinkou Podhmatom
5x6x65

Drepy
10x20
10x50
8x70
5x6x90

Veslovanie na Klatke
5x6x55

Dneska zase plno vela sily. I ked sa mi povodne nechcelo, lebo som sa od rana ucil na skusku a uz ma z toho bolela aj hlava, ale nakoniec sa vyplatilo sa trochu hecnut .
Taktiez som si dneska nezabudol sluchatka (a nezabudol som ich ani nabit*a20*). A dobra hudba urobi v treningu zazraky.
Mrtvola sla velmi dobre, oproti minulemu tyzdnu priam fantasticky. Mrtvy tah mam asi najradsej zo vsetkych cvikov . Ako povedal Jon Pall Sigmarsson : "Naco zit ked nemozes robit mrvy tah"
Dotahy sli epicky prvykrat som dokazal pohnut so 180, doteraz sa tam len tak bezvladne valala a ja vedla nej . Ono to proste ist muselo citil som ze sila na to je a hlavne vtedy na mna kricalo 15 chlalpikov zo sluchatiek vsemozne vyhrazky takze sa nedalo povedat ne
Na drepoch som pod napomenuty ze su ako moj charakter. Vraj plytke . Tak Som zacal davat zadok tak nizko ako to slo a ku mojmu udivu aj tie drepy sli lahsie. Daco na tom bude
Zhrnutie na zaver : Dnesny trening proste DUSH!!! Sily na rozdavanie
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2015 2:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tazke Ramena

Military press
10x20
6x40
7x3x45
5x45+7x40+15x20

Tlaky Na Ramena s JR
5x8x15

Arnoldove Tlaky
5x6x6

Rozpazovanie s kladkou
5x10x5

Rozhodol som sa urobit ramenam samostatny trening,lebo sa mi zdali zanedbavane . Takze Nedela bude patrit ramenam a prihodim k nim este nieco. Teraz to bol len prvy nastrel treningu ci to vobec to moje zranene rameno unesie. Ale vyzera to v pohode bolelo to sice ale to len sval predsa len si odvikol od vacsej namahy
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2015 11:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tazke Nohy Lahky Hrudnik

Drepy
20x20
10x40
8x70
6x90
8x3x115 - PR na opakovania a hned 8 krat

5x5x70 so stopkou dole

Legpress kazda noha zvlast
5x5x100

Vypady
6xdlzkax45

Benchpress so stopkami
5x5x67.5

Celkovo spokojnost s treningom nohy dostali zabrat. Nikdy predtym som nedal 3 drepy so 115 takze som bol trosku nesvoj ale nakoniec sa to podarilo Bolo 8 serii vytrapenych skaredych drepov, ale slo to a z nejakeho dovodu sa do seriu od serii lepsilo. Aspon som mal ten dojem Tych poslednych 5 serii so stopkou bol deCarabasov napad lebo ze vraj mam slabi nabeh zo spodu . Uvidime ci to pomoze.
Takztiez sme prisli na to ze dychanie do brucha ma dost vplyv na drzanie tela, hlavne so stupajucou vahou. Musim na tom popracovat. Ale inak moje dojmi : sila sla hore, technika sa o nieco zlepsila a hlbka uz je dobra
Bench siel dneska tazsie ale to len kvoli setupu potom som si spomenul ako sa pri tom lezi a slo to potom o dost lepsie
Lytka som dneska vynechal lebo sme nejak dneska trening natiahli a uz na ne nezvyysil cas .. skusim ich hodit niekam inam.
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2015 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No je pravda, ze to uz neboli uplne najkrajsie drepy, co som od teba videl Dobra sprava je, ze co sa sily tyka ti tento system evidentne celkom vyhovuje. Dalsi tyzden uz nebudeme prihadzovat vahu, nech sa tiez posetris pred Prahou.
A potom sa uvidi - kazdopadne tie stopky dole budu potrebne aspon nejaku dobu, nez si zvyknes sadat hlbsie a nahrabes nejaku dynamiku.
Ale kus roboty si urobil, ked si spomeniem, ako ta hnusne predklanala 110ka este pred par tyzdnami, mam zimomriavky, vyzeral si ako Sebedestruktorov lektor
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2015 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ked som bol jeho lektor tak v tomto pripade plati ze ziak predcil ucitela Co on dokaze by mna uz polamalo
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2015 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tazky Hrudnik Lahky Chrbat a doplnkove Ruky a Lytka

Benchpress
2x20x20
10x40
6x60
7x3x80 - PR na opakovania a zse 8 krat
3x80 + 9x60 + 40x20

Kliky na Bradlach
5x5x10

Incline tlaky s JR / Veslovanie s kladkou
5x6x22.5 / 5x6x60


Kladka biceps (po leziacky) / Francuzky tlak s JR / Vypony na lytka v stroji
5x6x40 / 5x6x10 / 5x6x100

Zo zaciatku siel hrudnik ztuha, ale uz mam odskusane ze po tretej pracovnej serii sa konecne rozcvicim a stvrta uz ide ako ma nastastie mame 8 serii takze je tam este priestor . I ked som cely den a i cez trening bojoval s bolestou v ramene, ale ta bola sposobena skor zmenou pocasia ako treningom ... uz proste startnem Tak i napriek tejto drobnej komplikacii zase rekord na opakovania a vo vsetkych seriach potvrdeny. (skoda ze tu nie je badass smajlik s dutnikom :D)
Zase pre kratkost casu som musel ostatne veci robit v superseriach s minutovou prestavkou medzi nimi takze som sa celkom zapotil, ale kondicku tiez treba
Nakoniec som pridal aj tie lytka, ktore som v utorok vynechal takze velmi unikatna superseria
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2015 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tazke Nohy , lahky Hrudnik a doplnkove Ruky

Drepy
13x20 - vraj sa nemam zbytocne unavovat
10x50
6x70
3x100
4x3x120 PR Opat raz pocet opakovani bohuzial tentokrat nie 8 krat
2x120 - no male zavahanie
2x3x120 - sila vole zvitazila nad hmotou
1x120 - no tu som uz proste spadol

Benchpress so Stopkami
2x20x20
10x40
6x60
5x5x70

Kladka biceps (po leziacky) / triceps
5x6x50

Po chvilkovej odmlke, ktoru mi pani velkomozni istotne odpustia som sa prinavratil do posilky a pokracoval v nastolenom tempe. Sice trosku okresany trening ale volame to deload aby som mohol potom v Prahe byt "Shiny and Chrome"
Tak k treningu. Zo zaciatku tie drepy nesli bohvieako boli vseliak vycukane (predsa len 5 kil pod mojim aktualnym maximom ). V piatej serii prisla zlyhavka na tretom opakovani a to am trochu nakoplo ze takto to dalej nejde treba daco zmenit. Po zasadani rady starsich a dlhom rokovani deCarabas prisiel s tym ze je chyba v dynamike velmi pomaly idem dole a to ma vypina. A mal pravdu pustil som sa s cinkou trosku odvaznejsie dole a dal som dalsie dve plne serie a myslim ze s ovela krajsou technikou a tie predtym. a ta posledna to bol uz epic fail tam som pri pokuse o druhy drep proste ostal lezat na zemi
Hrudnik siel dobre z neho mam velku radost
A na ruky ostalo este sily takze troska napumpovat nech je co ukazovat v satni pred zrkadlom
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2015 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tazky Hrudnik lahky Chrbat a doplnkove Lytka

Benchpress
20x20
10x40
10x60
4x3x82.5 - btw PR na vahu aj opakovania, dva v jednom
3x82.5 - dopomoc
3x82.5 - cele sam
3x82.5 - ale pri tretom som zdvihol prdel z laviky
3x82.5 - zase dopomoc
1x85 - PR na vahu
2x0x90 -

Veslovanie s kladkou / Vypony na lytka v stroji
5x10x50 / 5x6x100

Bench bol dneska zvlastny dlho som sa rozbehaval a ked som sa konecne do toho dostal uz som nevladal ... kazdopadne potesilo ze 82.5 som daal opakovane trikrat a za odmenu som potom vsetko vyskusal 85 ako nove maxko a slo to pomerne lahko tak som sa nechal hecnut a skusil som to aj s 90, ale to uz neslo kazdopadne cinka sla dole v pohode (povedal by som priam sama ) ale tam aj ostala.
Ostatne uz len tak zlahka bimbam a domov nech sa clovek nepretazuje. Nahodou by som sa spotil a co potom
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2015 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak konecne som sa sem dostal. Za cely vikend som nemal cas bol to trening na treningu a okrem zabavy som mal aj nejake povinnosti

Takze trening v Prahe cast 1 v Arene v spolocnosti Magumiho, Vlka, deCarabasa, Pajasa a Olejnasa

Tazke Vsetko

Drepy
10x60
3x80
3x100
1x120
1x130 PR najsamvacsia vaha aku som kedy drepol
2x5x100

Tam som uz prenechal cinku chlapcom co sa tomu fakt rozumeju a dohnali to do neskutocnych cisel. Velky obdiv.

Benchpress
2x20x20
10x30
8x40
6x50
3x60
1x70
1x80
1x85
1x90 PR konecne moj vytuzeny cie l
15x60 PR na opakovania

Mrtvy Tah
7x60
3x100
1x140
1x160
1x175 - PR skaredy, hrbaty, cez chrbat ale vdaka podpore vsetkych okolo nakoniec ta cinka sla hore

Potom som to zase prenehcal aby tie vahy zase vyhnali do nebeskych vysin

Trenovalo sa vynikjuco! Ta atmosfera co sa tam vytvorila bola uplne skvela, krik a povzbudzovanie a neskutocne vykony ostatnych cloveka motivovali aby siel dalej.
Mal som to sice "trochu: lahsie ako ostati, ale i tak som sa vytrapil. Drepy isli paradne hned od zaciatku, dokonca som parkrat prerataval kotuce ci tam je fakt tak nalzene ako si myslim . Nakoniec padla aj 130 z coho som mal strasnu radost. A dokonca bola o dost krajsia ako predtym 125.
Ostatni isli ako stroje. Magumi a Vlk maju u mna velky respekt a obdiv. O to viac ze tie vahy sli bez opasku, co ja by som sa na taku cinku bez opasku snad ani nepozrel. Pajas bol ako stroj na drepy. Zakazdym ked som si povedal ze s tym sa uz dost vytrapil dalsi uz nemoze dat tak dal este dva . Olejnas isieil sice vlastny trening, ale nikdy nezabudol prist spoza rohu zakricat na niekoho ked prave drepoval. Fakt to robilo vynikajucu atmosferu.
Benchpress siel tiez dobre a hlavne ta lavicka uplne ina ako mame my. Ked moze clovek zapriet lopatky o lavicku sa to dviha ovela lepsie , takze 90 padlo celkom cisto.
A mrtvy tah ten uz bol potrapeny. Ta podlaha nebola uplne idealna na nieco take, ale aspon moze sluzit ako vyhovorka . Osobak som si sice dal, ale tahal som ho hore asi 20 minut (subjektivny pohlad) a prisernou technikou. Keby ma tam chlapci nepovzbudzovali ako pri svetovom rekorde tak neviem ci by vysla hore, ale takto som to proste musel dat.

Som strasne rad ze som mal moznost spoznat takych fajn ludi, ktori mi ukazali kolko cesty a driny je este predomnou a kam to clovek moze dotiahhnut ked chce a tvrdo drie. Je to velka motivacia.

A na zaver musim spomenut ten stejk na ktory nas Magumi potom zobral. To bol ten najlepsi kus masa aky som v zivote jedol Keby som si vedel spomenut kde to bolo tak vam to vsetkym odporucim
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)


Naposledy upravil Nabuko dne po prosinec 07, 2015 6:26 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nabuko a nesmele pokusy o cvicenie Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 32, 33, 34  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: