Nabuko a nesmele pokusy o cvicenie


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 32, 33, 34  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nabuko a nesmele pokusy o cvicenie  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Nabuko a nesmele pokusy o cvicenie
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nabuko


PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2016 10:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzpieranie

Drepy s cinkou nad hlavou
2x6x20

Vpady pod cinku
6x2x20

Trh
4x20
4x30
4x40
4x45
3x4x50

Celne drepy
2x6x20

Premiestnenie s vyrazom do roztepu
4x20
4x40
4x50
4x60
4x65
4x60
4x65

Dotahy s trhovym uchopom
4x60
4x70
4x80
4x90
4x100
4x110

Dneska rychli trening lebo sme sa nponahlali robit kulisy kamaratovi na vernisaz. Trening isiel celkom fajn, len som nejak mal svalovku z nedele. Trener si to hend vsimol ... chvilu na man pozeral a potom povedal .. ty si bol vcera cvicit co? ... tak som sa mu priznal . Odporucil mi zeby som mat pred vzpieranim den volna, lebo potom ze mam prilis tuhe ramena a vobec kurvim celu techniku (dufam ze to tu deti necitaju ) aj dynamika vraj bola dneska slabsia. Kamarat mi natocil jeden trh a premiestnenie tak to tu potom pridam na pripadne posudenie.
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2016 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Strecing + Kardio

Dneska som len siel vypomoct jednemu kamaratovi do fitka pri drepoch (nepraje si byt menovany, ale aj tak vsetci vedia o koho ide ) . Mal tam nalozene 190 a skusal s tym davat dvojky v seriach. Prva mu padla dobre, ale druha seria bola klucova ked si nechal od pitomcov rozhadzat focus a uz to padlo. Ked uz som tam bol tak som si povedal ze aspon postrecujem tak som si dal polhodinovy strecing na vsetko co ma napadlo a zakoncil som to na rotopede.

Strecing
30min. cele telo

Rotoped
level 13x 20 min. tep drzany niekde okolo 170

Dufam ze so to neprehnal pred zajtrajsim vzpieranim
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2016 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzpieranie

Klasicka rozcvicka s drepmi nad hlavou a vpadmi pod cinku.

[/b]Trh z polovysu 2 opakovanie do polodrepu a dva s hlnokym drepom
2x4x20
4x30
4x35
4x40
4x45
4x50

[/bCelne drepy[b]
2x6x20

[b]Premiestnenie do polodrepu plus vyraz do polodrepu

4x20
4x40
4x50
4x55
4x60
4x65
4x70
4x60

DDS (drepy do skurvenia)
pozostava to z toho ze najprv sa spravia celne drepy prihodi sa 10kg a hned na to zadne drepy s tou vahou potom zase celne a tak dookola az do zlyhania.

Celne drepy+Zadne drepy
4x50+4x60
4x60+4x70
4x70+4x80
4x80+4x90
4x90+4x100
3x100+sklamanie

Dneska mam z treningu zmiesane pocity. Na jednej strane mi technika sla ovela lepsie z coho som mal riadnu radost. Dokonca som mal tri opakovania premiestnenia take, ze trener ani nemal pripomienku .
Na druhej strane som bol nejak zoslabnuty. 70 na vyraze mi uz prisla akosi tazka a to som ju predtym vladal dat bez vacsich problemov a este k tomu pri poslednom premiestneni so 70 sa mi pri nakopavani cinky panvou dostala medzi cinku a panvu ta najcenejsie vec (jedna z mojich guliek) ... a to nakopnutie sakramensky bolelo az sa mi nachvilu zatmelo pred ocami, nakoniec som nejak dokoncil aj vyraz, ale rozdychavat som to musel riadne.... taka vesela prihoda ... a najvacsie sklamanie skoncit to drepovacie sialenstvo na 100 to som cakal az o trosku vysie ze pride zlyhavka
Mozno spm zle nastavil stravovanie. Skusam teraz iny pristup a asi som to podsekol az prilis lebo v posledne dva tyzdne mam pocit ze nejak slabnem. Skusam to prerusovane hladovanie ci ako sa to vola ... Leangains s tym ze jedla mam tri rozdelena na dva 25% denneho prijmu plus vecer po treningu zvysok cize 50%. Ale asi zle nastavil denny prijem vraj malo ... nejak tak mi to vyslo podla vypoctyov tak neviem. Nevie niekto ozajstny vzorec na vypocet kalorii? Lebo ten moj zjavne dost skresloval
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2016 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednoducho nemáš odtrénované roky pravidelných tréningov, nemôžeš čakať zázraky na počkanie, nestresuje sa, všetko chce čas, aj adaptácia na nové stravovanie a pod.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2016 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nabuko napsal:
este k tomu pri poslednom premiestneni so 70 sa mi pri nakopavani cinky panvou dostala medzi cinku a panvu ta najcenejsie vec (jedna z mojich guliek) ... a to nakopnutie sakramensky bolelo az sa mi nachvilu zatmelo pred ocami, nakoniec som nejak dokoncil aj vyraz, ale rozdychavat som to musel riadne.... taka vesela prihoda ...


Já tomu říkám vzpěračský trojboj. Nejdřív činku nakopneš rozkrokem, potom si osou při výrazu drbneš do brady a vysklíš si zuby a nakonec si to necháš celé spadnout na hlavu. Já mám zatím splněny první dvě disciplíny.


Z kalkulaček mám nejraději tuhle: http://www.1percentedge.com/ifcalc/ ale je třeba to pak doladit podle individuálních potřeb.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2016 8:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@Turakam: Asi mas pravdu. Dam tomu este cas, len ma trochu zaskocilo ako za posledne dva tyzdne mi sla citelne sila dole. Ako nie nejak mega vela, lebo tolko sily som nikdy nemal, ale tak mam pocit akoby na tej cinke bolo tak 5 az 10 kil viac ako tam skutocne je.

@Magumi: Ano vsetky tri som uz videl nastastie sa mi stala len prva cast toho Predsa len vzpieram len chvilku, takze este sa to doladi ale zato chlpy z brady som si uz pri premiestneni vytrhal . A dakujem za tip na kalkulacku
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2016 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sila ti muze jit dolu jednoduse protoze jsi pretrenovany.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2016 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to ma nenapadlo. Hlavne ked tu citam tie treningy niektorych tak nemam narok byt pretrenovany . Ale mozne to byt moze .. kazdpodne coskoro budu sviatky a tam budem amt tyzdnovu pauzu, tak sa to snad nakopne nazad
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2016 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemuzes si brat priklad z ostatnich, to se zachvili zranis, protoze tady je to sama zver. Nutno brat v potaz, ze kluci maji natrenovano mnohem dele a predevsim mnohem vetsi objem nez my, takze se neda s nimi rovnat. Ja to mel jeden cas podobne, ale nikam to nevede. Maximalne padne par hubenych osobacku, ale pak ses na dva-tri mesice uplne odepsany. Kdyz se na to podivam nezaujate, tak to co jedes ted je tak o 200% vetsi zaprah, nez si bezne jezdil, proto se nediv.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2016 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Nemuzes si brat priklad z ostatnich, to se zachvili zranis, protoze tady je to sama zver.


Presne, sám som z toho deprimovaný
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2016 8:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@Olejnas ako to myslis o 200% vacsi zatah? Myslis tie treningy vzpierania?
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2016 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Posilka

Benchpress
20x20
10x40
8x60
5x6x70

Protismerne stahovanie kladiek
4x15x20

Kliky na bradlach
4x8xNabuko

Sikana na legpresse
nalozene 210. Najprv 10 opakovani s pomalou negativkou potom Carabass tlahal legpress proti mne a potom par rychlich pumpovacich opakovani

10x210+10s+5x210
10x210+10s+10x210
10x210+15s+13x210

Veslovanie na kladke siroky uchop / rozpazovanie na kladke
4x10x50 / 3x10x10

Takze sila sa mi ciastocne vratila. Pravdepodobne to bolo vazne tou stravou. Ked som si preratal prijem podla Magumiho kalkulacky tak mi vysiel rozdiel cca 400kcal na den co je sakra vela. Od stvrtku teda jem podla prepocitaneho jedalnicka a dneska mi uz ta 70 na benchi nepripadala taka tazka. A nehovorim ze aj makra mi vysli taqk trochu o 30g rozdiel, takze som to prvy tyzden a pol fakt mal riadne podseknute. Akurat zapastie zlosti ... zle som zhodil na vzpierani cinku a pobolieva ma odvtedy. Nastastie mi Carabass pozical bandaze na zapastia a s nimi to slo v pohode .
@Magumi velke diky na tu kalkulacku velmi mi pomohla.
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2016 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Posilka fullbody

Drep
20x20
10x50
6x80
4x100
4x2x112.5
2x112.5+4x100+6x80+10x50 s vyskokom+20xNabuko s vyskokom

Benchpress pomala negativka, stopka a prudky vyraz hore
20x20
4x10x50

Mrtvy tah kontrolovane cez kolena, prudky vyraz hore a pomala negativka
10x20
10x70
4x10x100

Kedze mam zase ten hlupy tyzden ked mam poobednajsie v praci a nestiham vzpieranie tak som si dal fullbody. Dneska akoze tazke nohy aby telo nezabudlo na trochgu vacsie vahy (80% z 1RM). Tu zhadzovanu seru som povodne nechel ist ale ked som po piatej odkladal cinku pomyslel som si ze to bolo dajake slabe na to ze su to tazke nohy a ani som sa nespametal uz som skakal s 50 Potom uz nohy boli nalezite rozklepane . Zbytok som sa snazil precvicovat viac dynamiku a pri mrtvom tahu som si trenoval novy uchop (zamok) ... urobit s tym premiestnenie je celkom v pohode ale 10xMT tak to je uz iny hardcore ... ako povedal Alan Thrall :"It hurts like hell."
Dneska vynimocne musim okomentovat aj ludi v okoli. Posilka praskala vo svoch tolko tam bolo ludi, ale s nich asi 4 cvicili a ostatny ... no ja neviem... robili divne veci ...videl som cloveka s jednou 10 kilovou jednoruckou postojacky na benchovacej lavici cvicit lytka (teda aspon ja som to tak pochopil ze cvici lytka) ... o kusok dalej benchpress ktory bolel aj mna ... chvilku som si myslel ze ten clovek nacvicuje cislo na marzoretky, len ako advance si to dava po leziacky .. ta cinka robila vsetko mozne len nechodila hore dole ... a taktiez nemohla chybat klasika. Bicepsovy zdvih s prazdnou cinkou v drepovacom stojane A to nebudem komentovat ostatnych co robili na kladkach, lebo vazne nemam tusenia co robili Kde tych ludi zohnali .. som si pripadal ako v zlom fitnes filme s prisernym komparzom.
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2016 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Posilka fullbody

Benchpress
20x20
10x40
6x60
4x70
4x2x80
2x80+6x70+10x60+12x40+16x30

Mrtvy tah kontrolovane cez kolena, prudky vyraz hore a pomala negativka
10x20
10x70
4x10x100

Drep Kontrolovane dole a prudko smerom hore.
4x10x70

Benchpress siel v podstate ako pomasle, akurat ze sa mi usla zla lavicka. Taka uzka a odkladacie koliky ma v tak nemoznej vyske ze som si cinku muel brat z uplne vystretych ruk. Tu lepsiu lavicku okupoval nejaky slovensky powerlifter ktory si tam daval stvorky so 160 ... tak som si povedal, ze okej jeho vyhadzovat nebudem Inak mily chlapik, ale trosku naivny ked si ma volal na dopomoc ku 180 nakonci
Mrtvy tah bol ale uz iny rock'n'roll ... zamkovy uchop som v druhej serii uz musel opustit lebo palce ma boleli neskutocne, ale zato chrbat som mal riadne napumpovany. Sranda co urobi 4x10x50% ... myslel som ze to bude viac v pohode, ale asi nestihol zregenerovat od pondelka
Drepy tiez pohoda, citil som sice pri nich ten chrbat ale drzal som ho riadne rovno takze som ho nenamahal uz viac ako to bolo treba.
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2016 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Posilka fullbody

Benchpress
20x20
10x40
6x60
4x70
4x2x80
2x80+6x70+10x60+12x40+16x30

Mrtvy tah kontrolovane cez kolena, prudky vyraz hore a pomala negativka
10x20
10x70
4x10x100

Drep Kontrolovane dole a prudko smerom hore.
4x10x70

Benchpress siel v podstate ako pomasle, akurat ze sa mi usla zla lavicka. Taka uzka a odkladacie koliky ma v tak nemoznej vyske ze som si cinku muel brat z uplne vystretych ruk. Tu lepsiu lavicku okupoval nejaky slovensky powerlifter ktory si tam daval stvorky so 160 ... tak som si povedal, ze okej jeho vyhadzovat nebudem Inak mily chlapik, ale trosku naivny ked si ma volal na dopomoc ku 180 nakonci
Mrtvy tah bol ale uz iny rock'n'roll ... zamkovy uchop som v druhej serii uz musel opustit lebo palce ma boleli neskutocne, ale zato chrbat som mal riadne napumpovany. Sranda co urobi 4x10x50% ... myslel som ze to bude viac v pohode, ale asi nestihol zregenerovat od pondelka
Drepy tiez pohoda, citil som sice pri nich ten chrbat ale drzal som ho riadne rovno takze som ho nenamahal uz viac ako to bolo treba.
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nabuko a nesmele pokusy o cvicenie Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 32, 33, 34  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: