Nancy Clarkova: Sportovni vyziva


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nancy Clarkova: Sportovni vyziva  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Nancy Clarkova: Sportovni vyziva
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Co si myslite o teto publikaci?
je to velmi dobra knizka, vhodna pro vetsinu bezne sportujici populace
60%
 60%  [ 3 ]
je to vhodna knizka i pro vrcholove sportujici populaci (napr. kulturisty)
0%
 0%  [ 0 ]
celkem prumerna kniha, jako mnoho jinych, nicim vyjimecna
20%
 20%  [ 1 ]
nic moc, znam urcite lepsi knihy na tema vyziva
20%
 20%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 5

Autor Zpráva
Stan


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 3:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rad vysvetlim pojem fitness-buzik to je taky co si na obed da strucik cesnaku lebo je to zdrave a potom si kupi pletovy krem a zozere 2 kusky tofu syra lebo mu to robi dobre na vlasy a samozrejme rohlik neje lebo je to nezdrave a on preboha nechce byt tucny!!! fuuuj tuk!

nehovorim ze je to kreten, ale chlap co sa stara o svoj vyzor jak zenska asi ciastocne buzik bude.

Tak jsem zjistil,ze jsem buzik..To bude mit ma dalkova pritelkyne radost,az to zjisti..
Kdyz jsme u tech pletovych kremu,pouzivam nocni krem OLAY..je vinikajici na vrasky..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fedor


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 4:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

stan tak neviem co by mi zena povedala na to keby som sa jej zacal vypitovat na pletove kremy a malovatka a co ja viem co, ale pisal si ze si robil zapasenie tak to ta mozem utesit ze buzik urcite nebudes, fitness-buzik poriadny sport robit nemoze pretoze by mal "odrete ruce" a moc sa pritom namahal..

no ale vidim ze "byt renom" je docela jednoduchsie, to staci napisat bar-co a je to, ja ked nahodou napisem nieco co sa niekomu nelubi tak pokial nechcem aby ste ma vsetci zacali nenavidet tak aby som sa tu dovecera za to ospravedlnoval...

(ja som si dal zavezok ze budem "dobry", tak snad mi to vydrzi..)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sauron


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 4:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fedor napsal:
stan tak neviem co by mi zena povedala na to keby som sa jej zacal vypitovat na pletove kremy a malovatka a co ja viem co, ale pisal si ze si robil zapasenie tak to ta mozem utesit ze buzik urcite nebudes, fitness-buzik poriadny sport robit nemoze pretoze by mal "odrete ruce" a moc sa pritom namahal..

no ale vidim ze "byt renom" je docela jednoduchsie, to staci napisat bar-co a je to, ja ked nahodou napisem nieco co sa niekomu nelubi tak pokial nechcem aby ste ma vsetci zacali nenavidet tak aby som sa tu dovecera za to ospravedlnoval...

(ja som si dal zavezok ze budem "dobry", tak snad mi to vydrzi..)



Tady je určitě spousty chlápků, kterým s tvůj názor líbí, akorát do tohohle tématu vůbec nepřizpívají ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stan


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fedor napsal:
stan tak neviem co by mi zena povedala na to keby som sa jej zacal vypitovat na pletove kremy a malovatka a co ja viem co, ale pisal si ze si robil zapasenie tak to ta mozem utesit ze buzik urcite nebudes, fitness-buzik poriadny sport robit nemoze pretoze by mal "odrete ruce" a moc sa pritom namahal..

no ale vidim ze "byt renom" je docela jednoduchsie, to staci napisat bar-co a je to, ja ked nahodou napisem nieco co sa niekomu nelubi tak pokial nechcem aby ste ma vsetci zacali nenavidet tak aby som sa tu dovecera za to ospravedlnoval...

(ja som si dal zavezok ze budem "dobry", tak snad mi to vydrzi..)


Fedore..neber to vazne..delal jsem srandu.Pises docela rozumne. A k tem jemnym fitnesakum opravdu nepatrim..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ben


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak koukam, ze se tu rozjela docela zajimava diskuse, cloveka by ani nenapadlo, co se muze odvijet od sportovni vyzivy ;-) je fakt, ze nic se nema prehanet, a kdyz nejakej chlap krome svalu az moc okate pecuje take o vlasy, pokozku a dalsi veci, ktere prislusi spise zenskym, je to prinejmensim divny a cloveka hned napadaji ruzne otazky ....
nicmene, vratme se k puvodni tematu . diky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fedor


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak ja si zatrest precitam tu knizku

kde sa to inac da kupit? (bar jake knihkupectvo, alebo nake specialne, alebo niekde po internete, alebo... )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paye


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fedor napsal:
dobre tak to troska vysvetlim. myslim ze sa tu bavime o kulturistike a silovych sportoch.

za prve, to meno som vzivote nepocul.
a to som uz pocul sakra vela mien.

Nancy specializes in nutrition for exercise and wellness and the nutritional management of eating disorders.

takze colemanovi asi jedalnicek nepise.... tiez tam ma napisane ze beha maratony, tak to asi z praktickeho hladiska vela o nakom priberani nebude vedet...

rad vysvetlim pojem fitness-buzik to je taky co si na obed da strucik cesnaku lebo je to zdrave a potom si kupi pletovy krem a zozere 2 kusky tofu syra lebo mu to robi dobre na vlasy a samozrejme rohlik neje lebo je to nezdrave a on preboha nechce byt tucny!!! fuuuj tuk!

nehovorim ze je to kreten, ale chlap co sa stara o svoj vyzor jak zenska asi ciastocne buzik bude.

ja nedelam hard-core kulturistiku, bozechran, ale mal som pocit ze toto forum je skorej o kulturistike a silovych sportoch jak som pisal a ne wellness a maratony..

to ze je to babena, minimalne znamena ze z praktickeho hladiska toho vela zasebou nema. jak by sa ti lubila rada jak pribrat od niekoho kdo ma 60kilo? a nehovor mi ze keby aj mal 100diplomov tak racej si nenechas poradit od jongiho alebo koho kdo na to aj vypada ze trocha vie o com hovori.

kludne si omne myslite co chcete, ale ked vidim nakeho nagelovaneho buzika z pletovou maskou v elastickych gatoch z peknymi goralkami a neviem cim, tak ma to proste uraza, a snad mam pravo na svoj nazor.
a to ze naka vychrtla madam neviem jaka o ktorej nikdo nikdy nepocul objavila ameriku co sa tyka strovavania, to mozte vykladat....

a ze to je zena.. ja proti zenam nic nemam, nech si pise knizku o joge, o kalanetike o bambuosvych cajoch a neviem com...

benx inac som zvedavy kedy sem hodis nieco normalne.. muscle&fiction a naka vychrtla maratonka... (nic proti tebe, len ak to ma mat naku uroven bolo by dobre spomenut nieco poriadne)


Omlouvám se předem BenX, protože tady chci ještš jednou naposled regovat!!!

Takže:

To jako ty seš dokonalej, že když ty neznáš nějaký jméno, tak ta baba jako nemůže napsat dobrou knížku???

Colemanovi nenapíšeš jídelníček ani ty pane dokonalý!!!!
Knížka snad není o přbírání,ale o výživě!!!

Nechápu výraz fitness-buzík-je to jako bys narážel na fitnesáky a to seš jako třeba víc namáklej než Hadrovský nebo Medo???

Taky si radši nechám poradit od někoho kdo na to vypadá, ale neznamená to 60-kilová baba nemůže napsat kvalitní knížku!!!


Jinak gel na hlavě nosím taky a myslím, že nejsem o nic větší buzík než ty!!!

A co je špatnýho na korálkách taky nevím???

A jinak jsou témata BenX a to co sem strčí je jen jeho věc ne???
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jongi


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty ,jo! Tady je to pomalu hustší než ná mé sekci s Renem!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karda


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paye napsal:

Omlouvám se předem BenX, protože tady chci ještš jednou naposled regovat!!!

Takže:

To jako ty seš dokonalej, že když ty neznáš nějaký jméno, tak ta baba jako nemůže napsat dobrou knížku???

Colemanovi nenapíšeš jídelníček ani ty pane dokonalý!!!!
Knížka snad není o přbírání,ale o výživě!!!

Nechápu výraz fitness-buzík-je to jako bys narážel na fitnesáky a to seš jako třeba víc namáklej než Hadrovský nebo Medo???

Taky si radši nechám poradit od někoho kdo na to vypadá, ale neznamená to 60-kilová baba nemůže napsat kvalitní knížku!!!


Jinak gel na hlavě nosím taky a myslím, že nejsem o nic větší buzík než ty!!!

A co je špatnýho na korálkách taky nevím???

A jinak jsou témata BenX a to co sem strčí je jen jeho věc ne???

To už je opravdu jak se říká "s křížkem po funuse"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karda


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jongi napsal:
Ty ,jo! Tady je to pomalu hustší než ná mé sekci s Renem!

Hold, najdou se i větší tvrďáci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karda


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fedor napsal:
tak ja si zatrest precitam tu knizku

kde sa to inac da kupit? (bar jake knihkupectvo, alebo nake specialne, alebo niekde po internete, alebo... )

Já ji koupil v úplně normálním knihkupectví. Po netu se dá koupit taky - nakladatelství Grada.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paye


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jongi napsal:
Ty ,jo! Tady je to pomalu hustší než ná mé sekci s Renem!


No jo sranda musí být ,ale já to myslím vážně!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jongi


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paye napsal:
jongi napsal:
Ty ,jo! Tady je to pomalu hustší než ná mé sekci s Renem!


No jo sranda musí být ,ale já to myslím vážně!!!


fedor trochu ulít,ale už to vzal zpátky,ne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paye


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jongi napsal:
Paye napsal:
jongi napsal:
Ty ,jo! Tady je to pomalu hustší než ná mé sekci s Renem!


No jo sranda musí být ,ale já to myslím vážně!!!


fedor trochu ulít,ale už to vzal zpátky,ne?


Mám pocit, že pak ulít ještě jednou!!!
Já mám gel na hlavě a sem buzerant???Tak to teda ne!!!!Myslím,že ne baby by mě nepodělal a on mi bude vykládat, že sem buzne ne???Tak to ne!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rimmer


PříspěvekZaslal: út červen 17, 2003 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paye napsal:
jongi napsal:
Paye napsal:
jongi napsal:
Ty ,jo! Tady je to pomalu hustší než ná mé sekci s Renem!


No jo sranda musí být ,ale já to myslím vážně!!!


fedor trochu ulít,ale už to vzal zpátky,ne?


Mám pocit, že pak ulít ještě jednou!!!
Já mám gel na hlavě a sem buzerant???Tak to teda ne!!!!Myslím,že ne baby by mě nepodělal a on mi bude vykládat, že sem buzne ne???Tak to ne!!!

Třeba seš jenom ještě nerozhodnutej, na jakou stranu se přiklonit...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nancy Clarkova: Sportovni vyziva Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: