Naše,vaše osobáky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 582, 583, 584  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Naše,vaše osobáky  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Naše,vaše osobáky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mathaus


PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2005 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tady je to asi nemiste, ale drep chodi vsichni az dolu, ze? mew totiz rika jeden borec. Ja myslel ze v seriich pojedes vic jak 150 s tema hnatama, to ja delam taky. A kdyz jsem ho pak videl jet drep ani ne pravy uhle lytka stehna tak jsem pochopil. Jinak Drep mam 150x6. A bench je v pr. Pul roku na 120x8, nemuzu se pohnout, nemam sparinga.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
tatusko


PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2005 2:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

U mňa je pre maximálku na drep stehenná kosť rovnobežne s podlahou. Ľahšie váhy chodím až dole.
Ako môže niekto dať na bench 120x8? To je pre mňa sen... (zatiaľ)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EXE


PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2005 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Miguelito napsal:
Mathaus napsal:
tak to mi asi jeste chvili potrva. Musim se nejak poprat s tim uchopem a sevrenim a pak to pujde. 9 opakovani se 150 udelam, ale pak mi vyklouzne z ruky, proste to neudrzim. A az dam 200, tak budu stastnej jak blecha....


PROC DELAS NA MRTVAK 9 OPAKOVANI? DOPORUCUJU MAX. 3-5...


miguelito: Proč jenom 3-5 opak???
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kitt


PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2005 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak k tomu není co dodat... hodně pěkné výkony. Pro ženskou ani nemá smysl tady taky něco psát, protože se mezi váma všema úplně ztratí
Dřepy můžu kvůli kolena jenom do sedu a s menšíma váhama. Takže raději více opakování... v sériích po 20 - 25 op. 95 kg. Výš nejdu už tohle je na moje ubohá zádíčka dost a já se mám ráda
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Velmen


PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2005 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Presne tak ja sem dlouho delal taky hodne opakovani na MT a sila nesla nohoru a zada bolely jako svine ted uz kdyz nepocitam rozcvicku nedelam vic jak 3 a je to o necem jinym i svaly sou pak pevnejsi.
_________________
Your penis will make more shadow than a tree.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
kitt


PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2005 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ony mě z toho záda nebolí, ale mámpocit, že naložit si víc, tak ze mně bude trpaslík, jak mě to připlácne ramena a taky tuhle váhu vím, že zvládnu i s tím kolenem. experimentovat, co už nevydrží, se mi moc nechce a na dobře odjetý trénink to stačí. Zvlášť, když na nohy většinou jezdím kruhovku o 4 - 5 cvicích. takže tohle je vlastně taková moje maximálka na kruhovce
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SandmaN


PříspěvekZaslal: so leden 22, 2005 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kitt napsal:
tak k tomu není co dodat... hodně pěkné výkony. Pro ženskou ani nemá smysl tady taky něco psát, protože se mezi váma všema úplně ztratí
Dřepy můžu kvůli kolena jenom do sedu a s menšíma váhama. Takže raději více opakování... v sériích po 20 - 25 op. 95 kg. Výš nejdu už tohle je na moje ubohá zádíčka dost a já se mám ráda

No myslim, ze se drepem 25 x 95kg se tady urcite neztratis
Na zenskou hodne dobry vykon.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hack


PříspěvekZaslal: so leden 22, 2005 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SandmaN napsal:
kitt napsal:
tak k tomu není co dodat... hodně pěkné výkony. Pro ženskou ani nemá smysl tady taky něco psát, protože se mezi váma všema úplně ztratí
Dřepy můžu kvůli kolena jenom do sedu a s menšíma váhama. Takže raději více opakování... v sériích po 20 - 25 op. 95 kg. Výš nejdu už tohle je na moje ubohá zádíčka dost a já se mám ráda

No myslim, ze se drepem 25 x 95kg se tady urcite neztratis
Na zenskou hodne dobry vykon.

Docela bych to chtěl vidět. Klobouk dolu..
_________________
STOP AND SMELL THE AMMONIA!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EXE


PříspěvekZaslal: so leden 22, 2005 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Velmen napsal:
Presne tak ja sem dlouho delal taky hodne opakovani na MT a sila nesla nohoru a zada bolely jako svine ted uz kdyz nepocitam rozcvicku nedelam vic jak 3 a je to o necem jinym i svaly sou pak pevnejsi.


hmmm...tak já zkusím stáhnout ty opakování, třeba mi to pomůže.Já jezdím na MT 6-10 opáček a fakt že síla nechce jít vůbec nahoru...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prinz Eugen


PříspěvekZaslal: ne leden 23, 2005 4:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

minulej tyden.. tlak s volnou cinkou dlouhou v sede 50kg

výraz a nadhoz (ramena) ve stoje 90 kg 80 kg 3 opakovani = na ramena muj osobak.. moje hmotnost 75.. ale vetsi radost mam z 50kg volne vahy vsede.. tam je to jen o sile.. u nadhozu je to hodne techniky

dalsi osobaky se tykaji hlavne zad - stahovani kladky 132 kg 2x predminulej tejden (malem me to utrhlo vejpul )
_________________
http://wwwyoutube.com/user/mrjohnymnemonic
Motion Graphics VFX Video
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
The Rock


PříspěvekZaslal: ne leden 23, 2005 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nooo koukám...samý parádní výkony...já sice maximálky na jedno opakování nikdy nedělal (navíc bench jezdím po roční pauze-přeskakují ramena:o) a teprve sem se dostal na 3x8opak se 70kg po dvou měsících...no a jinak mrtvola 8x100kg a dřep 12x115kg a je mi 17 tak vás zkusím trochu dohnat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jacob s.


PříspěvekZaslal: po leden 24, 2005 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to čumim, mam co dohánět, bench 110kg (koečně) dřep jenom asi 90 - 100kg ale zas je mi 16 tak vas třeba jednou doženu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denny


PříspěvekZaslal: st leden 26, 2005 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na dřep a mrtvolu zatim 10*110 a na bench 4*90. Na mrtvolu i dřep bych
zvládl víc, ale je mi 17 a mám docela strach o svoje plotýnky když si představuju jak do sebe ošklivě zapadají.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kefan


PříspěvekZaslal: st leden 26, 2005 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja dam DL 100kg, bench 100 a squat 100 ale na to ze necvicim, nejem, nesuplementujem, nesypem, nespym, chlascem, hulim, hardgainer a mam 8 rokov som super
_________________
"Budúcnosť už nie je to, čo bývala"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Objemák


PříspěvekZaslal: st leden 26, 2005 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

benč 130 kg, dřep 160 kg, mrtvola 200 kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Naše,vaše osobáky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 582, 583, 584  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: