Natural kulturistika


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Natural kulturistika  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Natural kulturistika
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jste pro ,,Natural kulturistiku,, ???
ANO
56%
 56%  [ 71 ]
NE
15%
 15%  [ 19 ]
Je mi to jedno:-))
28%
 28%  [ 36 ]
Celkem hlasů : 126

Autor Zpráva
Mára


PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2004 4:40 pm    Předmět: Natural kulturistika Odpovědět s citátem

Co si myslíte o natural kulturistice ???

zde je něco:

http://www.bodybuilding.cz/dixon/natural_bodybuilding_moderni_protimluv.htm
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Mára


PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2004 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hodim se shrnutí z těch webovek....



Kulturistika je ve svých metodách a ideálech protikladná. Kulturistika jak zlepšuje, tak ničí zdraví - zvyšuje tělesnou hmotnost, způsobuje opotřebení kloubů a nebezpečí chronických i akutních zranění. Působení je také vysoce závislé na výběru potravy a jejich kalorické hodnotě. Pokud mluvíme v termínech psychického zdraví, je odměnou posilujících zvýšení sebeúcty, sebedisciplíny a vnitřní odolnosti - ale může to také vést k nejistotě, studu ze slabosti a v případě mužů přání přiblížit se určitému ideálu.

Slavná studie „muscle dysmorphia“ vydaná v časopise Psychosomatics v roce 1997 vyvolala mediální hysterii okolo mužů, kteří posedle obdivovali svá těla (a následně připomínky mnoha lidí, kteří posilovali, že pro to vůbec nebylo důvodu, protože jejich tělesná kondice tomu neodpovídala), ale po mnoha ostrých slovech na obou stranách bylo vidět, že mentální a emoční ambivalence je častá v případě, že lidé výrazně zlepší fyzickou kondici. Argumentem bývá, že kulturistika není taková či onaká, ale je to svazek kategorii jako zdravý/nezdravý, slabý/silný atd., takže v případě pojmenování jedné strany kategorie ztrácíme její druhou část. Kulturistika je vše z těchto věcí najednou, v neustálém střetu se sebou samým. Je ovlivněna jak přírodou, tak kulturou. V případě vrcholné sportovní kulturistiky, tak či onak je těžké argumentovat že něco ve sportu je naturální či přírodní. Je to v závislosti na definici nepřirozené. Jakkoli je zdravotní riziko z rozšíření podpůrných prostředků na dnešní vrcholné úrovni politováníhodné, hranice mezi hardcore natural a ne-natural je velice mlhavá.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2004 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Otázku v anketě nechápu

O naturálech si myslím to, že si prostě vybrali svou cestu a nemají právo si potom stěžovat, jak je ten svět nefér, když ten borec vedlě mě vyhrál jen proto, že sype a já ne

Sypka k modernímu sportu patří... Věřím, že i šachysti něco berou
nahoru
Mára


PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2004 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

setit napsal:
Otázku v anketě nechápu

O naturálech si myslím to, že si prostě vybrali svou cestu a nemají právo si potom stěžovat, jak je ten svět nefér, když ten borec vedlě mě vyhrál jen proto, že sype a já ne

Sypka k modernímu sportu patří... Věřím, že i šachysti něco berou


Myslel jsem tim vyjádřit jestli to uznáváte nebo ne...

Jinak samozdřejmně na natural kulturistiku má každý jiný názor...

Slyšel jsem jako od tebe, že sypat k tomu patří...
Ale také jsem slyšel, že nějaký svinstvo do sebe cpat nepatří...

Věc názoru mě je to fuk...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2004 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ono je taky otázka, proč nazývat sypku "svinstvo"...

Natural profi kulturisty (jestli vůbec takoví jsou ) samozřejmě uznávám, jen se mi jejich postoje k sypce a sypačům zadají spíše jako "z nouze ctnost"
nahoru
Mára


PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2004 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

setit napsal:
No ono je taky otázka, proč nazývat sypku "svinstvo"...

Natural profi kulturisty (jestli vůbec takoví jsou ) samozřejmě uznávám, jen se mi jejich postoje k sypce a sypačům zadají spíše jako "z nouze ctnost"


Já znám jednoho natural kulturistu, který chodíval jeden čas do posilky v stejnou dobu jako já a jednou jsme hodili řeč a z něho vypadlo, že je natural kulturista! Jasně mohl kecat a jen se vychloubat, že je čistej.

A vysvětlil proč nesype...
1. Ze zdravotních důvodu
2. Že si chce dokázat, že bude korba bez chemie!
3.Byl to cvok!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
zub


PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2004 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

setit napsal:

Sypka k modernímu sportu patří... Věřím, že i šachysti něco berou


Ja jsem slysel ze uz jich par chytli, ale nebyly ty roidy, ale latky zvysujici soustredeneni
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elrubio


PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2004 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já znám jednoho natural kulturistu, který chodíval jeden čas do posilky v stejnou dobu jako já a jednou jsme hodili řeč a z něho vypadlo, že je natural kulturista!

ty woe,to je veta!

ty sypes,nebo vsichni tady sypou? pripada jako kdyby natural byl vzacnej jak savlozubej tygr..znam jednoho natural kulturistu..jasne,vrcholovy asi sypou vsichni,ale az na ten vrchol s nima bych se asi podivat nechtel..asi se opakuju,ale me se libi builderi 50.a 60. let,kterym to slo i bez roidu. jejich nebyla pravdu tak giganticka jako treba u Yatese ci Colemana,ale symetrie dokonala. krasa neni jen ve hmote,bohuzel trend moderni kulturistiky takove je..hmotu uz musite mit i v kategoriíích fitness apod, a vybudovat kvalitni hmotu s odpovidajici symetrii bez roidu asi fakt nejde.
moderni kulturistika je stejne tak pokrivena jako cela moderni spolecnost a obri hovada na tech podiích pro mě predstavuji podobny extrem asi jako nekrofilie ci zoofilie..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Mára


PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2004 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

moderni kulturistika je stejne tak pokrivena jako cela moderni spolecnost a obri hovada na tech podiích pro mě predstavuji podobny extrem asi jako nekrofilie ci zoofilie..[/quote]

Ty wole to je věta!!!


Mě se osobně líbila i Arnoldova postava, ale ten chlap taky nepatří do nesypaču,že?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Achtwan


PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2004 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

elrubio napsal:
Já znám jednoho natural kulturistu, který chodíval jeden čas do posilky v stejnou dobu jako já a jednou jsme hodili řeč a z něho vypadlo, že je natural kulturista!

ty woe,to je veta!

ty sypes,nebo vsichni tady sypou? pripada jako kdyby natural byl vzacnej jak savlozubej tygr..znam jednoho natural kulturistu..jasne,vrcholovy asi sypou vsichni,ale az na ten vrchol s nima bych se asi podivat nechtel..asi se opakuju,ale me se libi builderi 50.a 60. let,kterym to slo i bez roidu. jejich nebyla pravdu tak giganticka jako treba u Yatese ci Colemana,ale symetrie dokonala. krasa neni jen ve hmote,bohuzel trend moderni kulturistiky takove je..hmotu uz musite mit i v kategoriíích fitness apod, a vybudovat kvalitni hmotu s odpovidajici symetrii bez roidu asi fakt nejde.
moderni kulturistika je stejne tak pokrivena jako cela moderni spolecnost a obri hovada na tech podiích pro mě predstavuji podobny extrem asi jako nekrofilie ci zoofilie..


Tak se o kulturistiku nezajímej, nekupuj si časáky s "obříma hovadama" a běž okukovat třeba plavce. Jenže ti taky sypou, takže ti zbývaj tak maximálně krasobruslaři.
Vůbec nechápu, co to plácáš o dokonalý symetrii borců z 50. a 60. let.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pku


PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2004 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
asi se opakuju,ale me se libi builderi 50.a 60. let,kterym to slo i bez roidu. jejich nebyla pravdu tak giganticka jako treba u Yatese ci Colemana,ale symetrie dokonala. krasa neni jen ve hmote,bohuzel trend moderni kulturistiky takove je..hmotu uz musite mit i v kategoriíích fitness apod, a vybudovat kvalitni hmotu s odpovidajici symetrii bez roidu asi fakt nejde.
moderni kulturistika je stejne tak pokrivena jako cela moderni spolecnost a obri hovada na tech podiích pro mě predstavuji podobny extrem asi jako nekrofilie ci zoofilie..
Hele Elrubio ty jsi fakt magor!!!Jak takovídle HOVNO vůbec můžeš vypustit z držky???

Kdo ti prpsímtě řekl že se v těch letech co uvádíš nesypalo??? [/quote]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
elrubio


PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2004 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[Hele Elrubio ty jsi fakt magor!!!Jak takovídle HOVNO vůbec můžeš vypustit z držky???

Kdo ti prpsímtě řekl že se v těch letech co uvádíš nesypalo??? [/quote][/quote]

nebudu se s tebou hadat,protoze vim,ze to nema cenu..pokud se sypalo,pochybuju ze v takove mire,jako ted,preci jenom chemicke laboratore zacatku 50.let asi nebyly na urovni dnesnich dokonalych pocitacovych laboratori.
nikoho neodsuzuji,chapu ze k cili vede vice cest a je na kazdem jakou si zvoli,se vsemi vyhodami i nevyhodami,ktere prinasi. mozna je magor ten co se dre naturalne a dela to i pro sve zdravi,mozna je magor co s touhou byt co nejdrive co nejlepsi laduje sve telo chemickymi latkami,ktere urcite nejsou jeho prirozenou soucasti.
kazdy ma prece pravo na svuj nazor. (podle tveho bych mel asi rict - na vypousteni hoven z ust..)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
pku


PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2004 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale ano to stebou eventuelně mohu i souhlasit ale ta věta že nesypaly mi tam prostě haprovala!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
zacatecn1k


PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2004 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

selskym rozumem (mozna uplne pomatenym) mi vychazi, ze v dnesni dobe existujou kvalitnejsi/vykonejsi chemikalie nez tehdy - tudiz v dnesni dobe sypac nepotrebuje takovy davky jako pred 50ti lety, aby dosahl toho samyho, nebo je to jinak? tudiz bych veril, ze dnesni sypani muze bejt daleko bezpecnejsi nez pred padesati lety - prece jen, uz se o tom vi trosku vic a vi se, jak zmensovat ruzny negativni ucinky... pokud se pletu tak se omlouvam za off topic
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elrubio


PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2004 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fajn,nema cenu se hadat,ci nazyvat druheho magorem..
jinak postradam hlubsi smyslu tohoto topicu..otazka by mela obracena - jste pro steroidy? vzdyt naturalne prece zacina kazdy,kazdy ma v sobe zaklady naturalni kulturistiky,roidy jsou jen onou pomyslnou tresnickou na dortu co celemu dilu doda dokonalost a upece dort podstatne drive
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Natural kulturistika Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: