Náušnice


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Náušnice  Úvodní stránka -> Ostatní -> Náušnice
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jakou máte náušnici?
Zlatej krouzek
3%
 3%  [ 3 ]
Stribrnej krouzek
5%
 5%  [ 4 ]
Krouzek z lekarsky oceli
2%
 2%  [ 2 ]
Kaminek
5%
 5%  [ 4 ]
Nemam, ale chci
6%
 6%  [ 5 ]
Nemam, je to pro zensky
76%
 76%  [ 58 ]
Celkem hlasů : 76

Autor Zpráva
CrazyLom


PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drago napsal:
No a jinak me se nausnice libi u holek, ale tech to taky moc nenosi uz. Ja jsem nemel nausnici nikdy fakt bych si pripadal jak idiot. V nose uz vubec, to je predstava ty voe .
A Topdefko byvala mela v jazyku dve kulicky za sebou a oral luxus , tolik k tvemu dotazu


Mně se náušnice na borcovi líbí. Samozřejmě neříkám že sem teplej, ale to fórum, kde na sebe každej věčně čumí kvůli muskulatuře do zrcadla, asi pochopí
_________________
Mám za přátele marnotratné muže
z nás každý rád svou hřivnu zakopá
my do svých vlasů vplétáme si růže
a po nás? Což! Ať přijde potopa!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 1:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drago: A trenovat s tymito "doplnkami" by si asi tiez nemohol, len by to otravovalo zivot...Ja nemam, nechcem, nebudem Kto chce, nech si nosi....
Btw. u zien sa mi pacia take tie velke kruhy ako nausnice, mam na to slabost
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tysonek
Anonymní


PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
Drago: A trenovat s tymito "doplnkami" by si asi tiez nemohol, len by to otravovalo zivot...Ja nemam, nechcem, nebudem Kto chce, nech si nosi....
Btw. u zien sa mi pacia take tie velke kruhy ako nausnice, mam na to slabost


asi nevíš jak je to děsně sqělý když s tím o něco zavadíš nedej bože se sekneš ve svetru
nahoru
Bazzy


PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

drago: zajimalo by me jak vypadas... treba te znam
maria: 19-20
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drago


PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TomDelonge napsal:
drago: zajimalo by me jak vypadas... treba te znam
maria: 19-20


vypadam dobre, sem peknej, 183/103, zajmy posilovna, bojove sporty...muzem zajit na kafe jestli chces
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazzy


PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty ses magor
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CrazyLom


PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drago: Zajímalo by mě, myslíš, že na klasický box stačí kroužková náušnice zalepit, nebo to chce oddělávat?
_________________
Mám za přátele marnotratné muže
z nás každý rád svou hřivnu zakopá
my do svých vlasů vplétáme si růže
a po nás? Což! Ať přijde potopa!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drago


PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CrazyLom napsal:
Drago: Zajímalo by mě, myslíš, že na klasický box stačí kroužková náušnice zalepit, nebo to chce oddělávat?


Ja ti nevim, v nose to se ti nekdo trefi a muze ti to natrhnout, v oboci to je jasny, ale pokud myslis v uchu tak tam tolik uderu nejde, ale nahoda je blbec, se muzes zadrhnout treba sam o svy tricko nebo tak. Ja bych to urcite aspon jak rikas zalepil. Zas na druhou stranu musim rict ze k nam chodi borci co maji i v oboci, i v usich a zatim se jim s tim nic nestalo.. Ale vyndat to na ten trenink je to nejmensi, a mas klid nemusis myslet na to ze ti nekdo urve ucho kdyz se ti zadrhne za nausnici
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Stone


PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 1:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to fakt, co bych mel davat na cizi nazor. Takze si nausnicu dam protoze se mi to proste libi (neni to momentalne silenost pubertaka, protoze borce nausnici sem chtl uz na zakladce, akorat sem nemel dost sebevedomi si to dat), akorat vidim ze uz to mozna neni v mode, ale co. Zlatej krouzek si dam:D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CrazyLom


PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big Stone napsal:
Je to fakt, co bych mel davat na cizi nazor. Takze si nausnicu dam protoze se mi to proste libi (neni to momentalne silenost pubertaka, protoze borce nausnici sem chtl uz na zakladce, akorat sem nemel dost sebevedomi si to dat), akorat vidim ze uz to mozna neni v mode, ale co. Zlatej krouzek si dam:D


To je správné, rozhodnout se sám
_________________
Mám za přátele marnotratné muže
z nás každý rád svou hřivnu zakopá
my do svých vlasů vplétáme si růže
a po nás? Což! Ať přijde potopa!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tysonek
Anonymní


PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big Stone napsal:
Je to fakt, co bych mel davat na cizi nazor. Takze si nausnicu dam protoze se mi to proste libi (neni to momentalne silenost pubertaka, protoze borce nausnici sem chtl uz na zakladce, akorat sem nemel dost sebevedomi si to dat), akorat vidim ze uz to mozna neni v mode, ale co. Zlatej krouzek si dam:D


proč ne třeba piercing?
nahoru
Big Stone


PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 1:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Proč ne třeba piercing


A proc jo?:) a kam? piercing se mi jednak tolik nelibi, a jednak bych rek ze je to kdekoli min pohodlny (jazyk-jak bych jed, nos-jak bych smrkal atd.)

Spis me to prekvapilo, cekal jsem ze mezi takovyhlema lidma to bude normalni, ze to budou vodsuzovat normalni lidi a koukat na me jako na blazna s tim pocitam:D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tysonek
Anonymní


PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 2:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big Stone napsal:
citace:
Proč ne třeba piercing


A proc jo?:) a kam? piercing se mi jednak tolik nelibi, a jednak bych rek ze je to kdekoli min pohodlny (jazyk-jak bych jed, nos-jak bych smrkal atd.)

Spis me to prekvapilo, cekal jsem ze mezi takovyhlema lidma to bude normalni, ze to budou vodsuzovat normalni lidi a koukat na me jako na blazna s tim pocitam:D


piercing je rozhodně víc vidět než nějaká naušnička a bude kolem toho mín keců..... místo je celkem fuk ale ten jazyk bych neriskovala ...
nahoru
Drago


PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big Stone: Ti to reknu tak, kdybys to fakt chtel tak uz tu nausnici davno mas a neptal by ses nikoho. Takze bych ti doporucil at na to kasles. Na druhou stranu clovek to vynda hotovo, kerka je treba na celej zivot. Ale furt plati at si kazdej dela se svym telem co chce, to je jedina vec co nam fakt patri.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Stone


PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drago: No vono to je tak, ze ja kdyz sem byl mensi a mel sem kratky vlasy tak sem ji chtel ale mama mi to zakazovala a tak...tedka mam asi 2 roky dlouhy vlasy (metalista ), a k tomu sem ji nepotreboval, a tedka se chci voholit na plesku, takze sem si rek ze si dam tu nausnici...Davno bych ji mel, dybych nemel dlouhy vlasy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Náušnice Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: