Nemam motivaci, usti to v deprese


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nemam motivaci, usti to v deprese  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Nemam motivaci, usti to v deprese
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Onlywatch


PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2016 1:42 pm    Předmět: Nemam motivaci, usti to v deprese Odpovědět s citátem

Zdravim, mam takovy zvlastni problem. Kdyz mi bylo 20, pred pěti lety, tak jsem měl super formu, byl jsem spokojeny.

Jenže pak přišel první vztah a vše se dosralo, přibral jsem 20 kilo a přestal sportovat.
Vtip je v tom, že ja znalosti mam, vím jak udělat formu, vím jak přesne trenovat i jak se stravovat. Vím, že stačí prostě ubrat sacharidy na 100g denně a přidat 4x tydně silovej trenink se zakladnímy cviky, tak mam za tři měsice 15kg dole.

Problem je v moji hlavě, vždy si říkam, že začnu zítra a když už začnu tak se během dne něco stane a ja to poruším, šahnu po nějaky sladkosti jako zombík.
Trošku si připadam jako postiženej v tomhle ohledu.

Cele rano a odpoledne jím zdravě, jím co mam podle planu a pak se jde do obchodu a ja si tam koupim nějakou pičovinu (tycinku mars, snickers whatever). Sním ji a pak jsem zase nasranej na to jakej jsem to kokot.

Je pravda, ze stresu mam ted hodne a vice nez kdy driv.

Problem je že začínam furt znovu a znovu a znovu a stojím furt na místě.
Je tu prosím někdo kdo si prošel něčím podobnym?? Popřipadě jak se z tohoto kolotoče vymotat, kolem čeho se točí ta vůle mít silnou disciplinu.

Protože ja když vím, že mame ve skřini Milku, tak jsem schopnej ji ignorovat celej den, ale v podvědomí mam že tam prostě je a nevydržím to a dřív nebo později se nažeru jak kokot.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2016 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedna milka jaro nedela:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sk


PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2016 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no a...tak proste budes jeden z tech obeznich typku s cukrovkou, kterych je vsude plno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2016 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sk napsal:
no a...tak proste budes jeden z tech obeznich typku s cukrovkou, kterych je vsude plno.


...ktorí slávne spomínajú na mladosť, akú vedeli urobiť formu

Podľa mňa proste stačí neriešiť stres žrádlom, ale pohybom.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2016 1:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že tím si projde hodně kluků ve věku, kdy se přehoupnou ze školního do pracovně-rodinného režimu. Ze svojí zkušenosti bych řekl, že motivaci ti nikdo do hlavy nevloží, tu v sobě musíš najít sám. Já si to nastavil tak, že zvedání činek je prostě něco, co musím dělat, abych zůstal zdravý a v kondici, a že nebudu hrát na žádné výmluvy a výjimky. Když mám v životě špatné období a nechce se mi, beru to jako povinnost, kterou musím splnit. A samozřejmě jsem tomu přizpůsobil všechny pracovní a rodinné okolnosti.

Co se týče jídla, hlavní je ty sladkosti nekupovat a neschraňovat. Když mám doma něco dobrého, taky to sním. Ale v obchodě se ovládnu, a pak si doma dám jen to, co je. Mám ale v tomhle výhodu, že mi nevadí jíst dokola podobné věci, takže můžu zůstat konzistentní. Samozřejmě, že když vařím a chystám dětem, tak jim udělám, co mi budou jíst, ale pro sebe si tu housku nebo sušenky navíc nekoupím. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coder


PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2016 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja to mam nastaveny tak ze proste 6 dni v tydnu dodrzuju rezim na 100% a ten jeden den mam volny kdy si muzu dovolit co chci bez vycitek svedomi i tak ale vetsinou vydrzim cely tyden drzet rezim bez problemu ...nejhosri je to tech prvnich par tydnu pak uz se chytnes a jde to samo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2016 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a já na cvičení a "zdravou stravu" seru už asi 5 nebo více let, ještě, že mám v práci někdy i docela drsnou fyzickou aktivitu, takže tam se hubne velmi snadno, hubnul jsem, i když jsem žral 2 pizzy denně a několik tyčinek Mars a Snickers, to byly časy těžkého záděru pod vedením nejmenovaného supervizora, ale to už je dávno pryč...
když občas přijdou vzorky zdarma od Ronnieho, tak je o kvalitní proteiny snad postaráno...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2016 3:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak neubírej sacharidy na 100g ale na 200g a vydržís to daleko líp :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mroZoZrout


PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2016 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je třeba si vytvořit zvyky, které ti pomůžou. Docela zajimavá knížka je "síla zvyku" od Charles Duhigg.

Druhá věc je, že změny musí přijít postupně. Proč proboha dávaš 100g sachru na den a to toho 4x týdně silový tréning? (pokud tam není opravdu silná motivace tak to nikdo moc dlouho nevydrží) Zkus prostě jen začít trénovat a pak uprav stravu. že to není efektivní? No nejprv si vytvoříš pravidelný návyk na cvičení a pak můžes začít řešit stravu.

Já chodím po práci (bouchám dvanáctky od 6 do18). Přijdu dom, dám malé jídlo a prostě vypadnu do posilky kdyz mam training day. Nepřemýšlím o tom jestli se mi chce nebo ne. Bo jak nevypadnu hned tak pak akorát skysnu u telky a cely vecer na kkt.

Jídlo mám nastavený tak, že přes týden kdy pracuju mimo město a na viken se vracim dom, jíc co nejčistěji a o víkendu povolím, bo to stejně nedáš s těma lákadlama doma.

PS: Skus experiment a skus to tak brát. Budes v obchodu a prostě si tu marksu nekup a uvidíš co se stane. Jak psal magumi co je doma to se sežere co není to se nesní. Ono pak sice chodím jak mlsná koza 10x do špajzu, ale je mi to prd platné když tam nic není :D

Ale jak říkám musís postupně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Onlywatch


PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2016 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky moc za komentaře.

Jsem malej a ty hmoty bez tuku co bych chtel zivit bude tak 75kg... problem je, ze pri 200g sacharidu kynu, mam vyzkousene ze 50-150 jsou nejake hranice kdy mi leze tuk dolů, ale nejde o tyhle veci jako o ty zvyky a vůli.

Doma to budu mit vzdycky, neziju sam a ostatni toho kupuji rance. Takze tudy cesta nepovede.

S treninkem nemam problem, chodim rad a nemusim se do toho nutit, problem je vylozene ta strava a nezdrave veci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FrantaatnarF


PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2016 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Onlywatch napsal:
Diky moc za komentaře.

Jsem malej a ty hmoty bez tuku co bych chtel zivit bude tak 75kg... problem je, ze pri 200g sacharidu kynu, mam vyzkousene ze 50-150 jsou nejake hranice kdy mi leze tuk dolů, ale nejde o tyhle veci jako o ty zvyky a vůli.

Doma to budu mit vzdycky, neziju sam a ostatni toho kupuji rance. Takze tudy cesta nepovede.

S treninkem nemam problem, chodim rad a nemusim se do toho nutit, problem je vylozene ta strava a nezdrave veci.


Myslím, že tu jsou veškeré rady zbytečně, je to jenom v tvoji hlavě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2016 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja cvičím x rokov a stravu som nikdy nedodržiaval, proste na to serem Ale predsa tam nejaké výsledky sú, mám rád mäso, tvaroh, vločky a takéto veci, ale nemám problém zjesť ani tácku chutných koláčov Ak z rôznych dôvodov nemáš ideálnu stravu, pritlač v tréningu a tie sračky čo poješ, spáliš.

Ťažké váhy, na záver 30-40 min. kardia, 3-4x týždenne a hotovo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2016 6:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no ja tu pridam trochu do mlyna... zatim to podle me nelip vystih Magumi.
ja sem ted ve stadiu kdy sem pomerne dost tlustej a "trochu" osvalenej, zeru co chci ale snazim se do toho drit, dalsi stadium je u me uprava jidla - jim celkem dobre, ale hodne.

Podle me zasadni omyl je to co se ti nabizi a ostatni ti doporucujou:
1. zkrouhni hodne sacharidy (na100-200g) - ikdyz tohle je hodne individualni
2. zacni jet velky objem
3. zacni drtit kardio
Pripadne kombinace vseho dohromady.
Zacni cvicit "vic" (vzhledem k minulym zkusenostem), uvidis jak budes reagovat, hlavne postupne zadny skoky!


A nejdulezitejsi vec, rozhodnout se, vytvat, nepustit. Pokavad vis ze nevydrzis, nezacinej!
Viz "Novorocni predsevzeti" - nebudu kourit, nebudu tolik pit = PI*******.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2016 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Musíš makat abys nebyl tučné prase. Takový lidi co mají přes 150 kg jsou podvyživení, mají náběh na cukrovku a dalši zdravotní problémy. V podstatě se jedná o velmi pomalou sebevraždu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ecros


PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2016 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teď jsem si vzpomnel jak jsem par dnů zpátky četl otazky/odpovedy na Slávka a bylo tam

Zdravím, chci se zeptat, jak překonat takové ty stavy, když člověk přijde do posilky a už se mu nechce, když hlava nechce cvičit, i když má cíl. Respektive jak těmto stavům předcházet? Díky.
Nic s tím nedělej, zůstaň v řiti… To říkám sám sobě a chápu pak, že tam nechci zůstat.

Dá se to uplně stejně aplikovat i na jídlo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nemam motivaci, usti to v deprese Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: