Nitrix


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nitrix  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Nitrix
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Mám skusit Nitrix ?
Ano
37%
 37%  [ 14 ]
Ne
62%
 62%  [ 23 ]
Celkem hlasů : 37

Autor Zpráva
GeniuX


PříspěvekZaslal: pá říjen 02, 2009 9:46 pm    Předmět: Nitrix Odpovědět s citátem

Zdravim, mam takovy dotaz, pred vic nez rokem jsem aktivne cvicil, ale nedosahl jsem zadnych vetsich vysledku. Pak jsem asi rok necvicil a ted uz mesic cvicim a nabral jsem 2-3 kg. Na rijen si chci koupit nejaky sacharidak, proteinak a creatin nebo nitrix. Mam nejaky ten tuk a tak me zajima jestli ten sacharidak nemuze uskodit a nemuzu vic pribrat. Sice jedu ted objemovku takze se o tuky moc nestaram (nejim samozrejme tucna jidla apod...) ale prece jen nechci pribrat hodne tuku. Take se rozhoduji mezi creatinem od weidera a nebo nitrixem, jenze nitrixu se fakt bojim, nevim jake ma ucinky a nevim co udela se srdcem, podle me je to dost nebezpecne a fakt nevim jestli ho mam skusit nebo ne. Kdybych ho skusil tak bych si daval 3x denně po 2 tabletách, abych to nepřeháněl, navíc na mou váhu to vyhovuje. Je mi 20 let, merim 178 cm a vazim 76kg. Poradte. Napiste mi svuj nazor na nitrix. Muze uskodit ? Diky moc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peacer


PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyby mohl nějak zásadně uškodit, tak se neprodává chlape =). Pro začátek ti určitě stačí night protein, gainer po tréninku, creatin. Uvidíš, že s dobrou stravou a těmahle doplňkama výsledky uvidíš. Jestli nechceš tuk, co takhle aerobní cvičení ?
_________________
"I do it because I can, I can because I want to, I want to because you said I couldn't. - Natural Bodybuilding - No need for steroids!"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GeniuX


PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja mam v poho jidelnicek a cvicim taky dobre...posiluju uz celkem dlouho jen s velkymi pauzami kvuli ruznym zdravotnim duvodum jako je vymknuty kotnik, rameno apod... takze se v tomdle celkem vyznam, me proste zajima jaky na to mate nazor, na ten nitrix, uvazuju ze bych ho nasadil treba na listopad s proteinami a gainerami. proste se ale bojim co muze zbusobit...

btw o tuky se bojim jen kdybych nabral fakt hodne...jinak ted jedu objemovku a na jare nasadim rysovacku, takze ted potrebuji hlavne nabrat co nejvic svaloviny...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GeniuX


PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je sice krásné jak všichni dáváte hlasy, ale nikdo sem nenapíše z jakého důvodu sem dal takový hlas a nikdo mi pořádí nechce ohledně nitrixu poradit : (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sacharidacek
(ban)


PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak pri davkovani 3x dene 2 tablety sou to vykozeny penize , nevim ceho se bojis , nemuze ti to nic udelat , to NEJSOU steroidy , takze but ber 3x denne aspon 3 lepe 4 tablety a nebo se na to vyser a i tak poznas mozna lepsi napumpovani pri treningu , ale to jetak vsechno
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GeniuX


PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sacharidacek napsal:
tak pri davkovani 3x dene 2 tablety sou to vykozeny penize , nevim ceho se bojis , nemuze ti to nic udelat , to NEJSOU steroidy , takze but ber 3x denne aspon 3 lepe 4 tablety a nebo se na to vyser a i tak poznas mozna lepsi napumpovani pri treningu , ale to jetak vsechno


no cetl jsem ze na mou vahu se ma brat 3x denne 2 - 3 tablety ...ale o todle celkem nejde, todle moc neresim, klidne budu brat 3 tablety. Spis se bojim vlivu toho nitrixu, vzal bych si bud nitrix a nebo tento creatin

https://obchod.ronnie.cz/s-1767-maximum-zell-volume-plus-krea-genic.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SnakeSoft


PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GeniuX napsal:
Sacharidacek napsal:
tak pri davkovani 3x dene 2 tablety sou to vykozeny penize , nevim ceho se bojis , nemuze ti to nic udelat , to NEJSOU steroidy , takze but ber 3x denne aspon 3 lepe 4 tablety a nebo se na to vyser a i tak poznas mozna lepsi napumpovani pri treningu , ale to jetak vsechno


no cetl jsem ze na mou vahu se ma brat 3x denne 2 - 3 tablety ...ale o todle celkem nejde, todle moc neresim, klidne budu brat 3 tablety. Spis se bojim vlivu toho nitrixu, vzal bych si bud nitrix a nebo tento creatin

https://obchod.ronnie.cz/s-1767-maximum-zell-volume-plus-krea-genic.html

no každopádně se rozhodni jenom pro jedno z nich a pro co to je jedno ... v poměru cena/účinek bych si vybral normal kreáč monohydrát, ale pokud chceš zkusit nitrix .... já bral při svých necelých 80kg 3x4-5 tablet a účinek byl výbornej .... na druhou stranu jsem to sežral za ani ne měsíc ... je to na tobě rozhodoval bych se podle financí.
_________________
Mít 6 pack při 50 kg je stejné jako když má tlustá holka velký kozy ... nepočítá se to
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
The Blade


PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobne by som Nitrix nedaval ked cvicis momentalne tak kratku dobu,a ide ti to s priberanim!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GeniuX


PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no me jde spis o skodlivost...ten creatin a nitrix stoji skoro stejne, takze v tom problem nebude...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jakub.M


PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobne bych Nitrix po nakych zkusenostech s takovymito pripravky nekupoval, je to jen vyhazovani penez ... Mozna ucejtis vetsi napumpovani, ale to je tak vsecko .. Spis bych vse stavel na strave, proteinu, gaineru a monohydratu
_________________
"Pocit napumpovaných svalů považuji za lepší zážitek, než je sex se ženskou".. Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GeniuX napsal:
no me jde spis o skodlivost...ten creatin a nitrix stoji skoro stejne, takze v tom problem nebude...

Ani ne https://obchod.ronnie.cz/s-9-creatine-monohydrate.html a vydrzi ti na pul roku a jeste s toho budes mit nejlepsi vysledky.

A nitrix jsem mel zral jsem ho 3x4 tbl tehdy pri 70kg a nic z toho mozna to napumpovani, ktere mi bylo k hovnu. Ruzne formy kreatinu jsem tez mel Alkalyn ( ke konci 5-10 tbl. a naprosto nic), akorat CEE mi pomohlo s regeneraci trochu. Nejvic na me pusobil monohydrat, ktery mi v prvnim mesici uzivani dal 5kg, nerikam svalu, ale vseho mozneho a sila sla dobre nahoru a nakonec jsem se na vyssi vaze bezproblemu udrzel.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GeniuX


PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Seva98 napsal:
GeniuX napsal:
no me jde spis o skodlivost...ten creatin a nitrix stoji skoro stejne, takze v tom problem nebude...

Ani ne https://obchod.ronnie.cz/s-9-creatine-monohydrate.html a vydrzi ti na pul roku a jeste s toho budes mit nejlepsi vysledky.

A nitrix jsem mel zral jsem ho 3x4 tbl tehdy pri 70kg a nic z toho mozna to napumpovani, ktere mi bylo k hovnu. Ruzne formy kreatinu jsem tez mel Alkalyn ( ke konci 5-10 tbl. a naprosto nic), akorat CEE mi pomohlo s regeneraci trochu. Nejvic na me pusobil monohydrat, ktery mi v prvnim mesici uzivani dal 5kg, nerikam svalu, ale vseho mozneho a sila sla dobre nahoru a nakonec jsem se na vyssi vaze bezproblemu udrzel.


takze myslis ze je lepsi koupit treba

https://obchod.ronnie.cz/s-95-pure-creatine.html

nez nitrix ?

a co

https://obchod.ronnie.cz/s-1767-maximum-zell-volume-plus-krea-genic.html

neni to lepsi ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V celem 2kg Maximum Zell Volume Plus Krea-Genic mas jen 150g kreatinu.
Kreatin se navic doporucuje brat prvni tyden v nasycovaci fazi 4-5x denne priblizne 5g a dalsi 3 tydny po 5g denne. To mas nejakych 245g-280g kreatinu na mesic coz te pri klasickem monohydratu vyjde na 250 kč + nejake drobne za glukopur. Krea-Genic te vyjde o mnoho draz.
Jestli mas penize tak di do kombinace Monohydrat+protein+glukopur vyjde te to priblizne stejne a udela to vetsi praci. A kdyz se v tom mesici, ale i pote zameris na to abys mel porad prisun kvalitnich sacharidu, bilkovin a tuku, tak porostes jak z vody.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dex89


PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2011 6:09 pm    Předmět: nitrix Odpovědět s citátem

zdar chlapi. Cvičím celkem dlouho a od nového roku jsem byl čistý ( bez suplementace ). Momentálně makám 4x do týdne a koupil jsem nitrix a no-xplode. vím,že je to obojí prakticky nastejno. Co mě ale překvapilo,byl rychlý nárůst síly a objemu už PO 2 DNECH ! chci se vás zeptat,je to vůbec možné ? přijde mi to šíleně moc rychlé a kdyby to tahle pokračovalo 40 dní takhle,bojim se,abych nepraskl ( neměl strie ).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2011 7:51 pm    Předmět: Re: nitrix Odpovědět s citátem

dex89 napsal:
zdar chlapi. Cvičím celkem dlouho a od nového roku jsem byl čistý ( bez suplementace ). Momentálně makám 4x do týdne a koupil jsem nitrix a no-xplode. vím,že je to obojí prakticky nastejno. Co mě ale překvapilo,byl rychlý nárůst síly a objemu už PO 2 DNECH ! chci se vás zeptat,je to vůbec možné ? přijde mi to šíleně moc rychlé a kdyby to tahle pokračovalo 40 dní takhle,bojim se,abych nepraskl ( neměl strie ).


ja bych okamzite vysadil!!!!
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nitrix Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: