Nová zábava v USA - "Knockout game"


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nová zábava v USA - "Knockout game"  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Nová zábava v USA - "Knockout game"
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
reegis


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 8:26 am    Předmět: Nová zábava v USA - "Knockout game" Odpovědět s citátem

V americe se šíří nová zábava mladých, kdy si vyberou náhodnou oběť (je jedno jestli důchodce, ženu či muže) a bez důvodu se jí snaží jednou ranou doslova uspat. Jak říká jeden kluk na tom videu, tak oni to berou jako hru z nudy a šíří se to po celé americe. Už 3 lidé umřeli a další jsou v nemocnici.

Co na to říkáte? Já jak jsem to viděl, tak mi z toho bylo špatně a jde vidět jak ti mladí američani (většinou afro-američané) jsou na úrovni našich nepřizpůsobivých. Málo vzdělání, žádné sociální zázemí a pak to dopadá takhle. Nejhorší na tom je, že oni to ani neberou tak, že by mohli někomu ublížit. Jen se tomu smějou a berou to jako hru. HNUS!!





nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 8:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

eh to je fakt demence tohle..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BerserK87
(ban)


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 9:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Boa vidiet dakoho toto spravit, tak mu zlamem hnaty vsetky. Zenu od zadu.. a vobec im nevadi ze mozu padnut na obrubnik, zapadnut jazyk. Fakt, ten clovek by asi neprezil. Aky postih to musi byt aby toto dokazal robit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nie postih, nieco horsie cierny gang-member, to hovori za vsetko
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Za to bych ty grázly mučil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
reegis


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je to nejhorší..dělají to vesměs jenom afroameričané a bojím se toho aby to naši černí nepřevzali a nezačali praktikovat tady, protože 99 prcoent našich nepřizpůsobivých má ingeligenci na úrovni opic jako ti na videích..co dodat, postřílet!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně...ale popravdě, před tejdnem jsem šel ve 2 po ulici z akce a vypálil mi opak bubáka-vyholenej....z ničeho nic-za nic.... taky super...
reegis napsal:
To je to nejhorší..dělají to vesměs jenom afroameričané a bojím se toho aby to naši černí nepřevzali a nezačali praktikovat tady, protože 99 prcoent našich nepřizpůsobivých má ingeligenci na úrovni opic jako ti na videích..co dodat, postřílet!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
by PeITeeR


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hodne zajimacni
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
raw


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nemuzes vsechny afroamericany hazet do jednoho pytle, i u belochu jsou zmr*i (u ciganu 99% no:D )

ale za toto bych daval trest smrti, jelikoz to neudela normalni dusevne zdravy clovek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Svině jsou všichni, ať jsou bílí, černí nebo žlutí. Třeba minulej tejden na koncertě tam byl nějakej debilní nácek, kterej první začal bejt v kotli dost agresivní, bylo vidět že se chce rvát. Nakonec tam dost hnusně strčil do nějaký holka a její kluk, kterej mimochodem měl tak 60kg mu napálil jednu jedinou ránu takovou, že nácka odnášeli kámoši ven v bezvědomí A to byl docela kus chlapa ten plešoun. No to jsem z toho měl radost po zbytek večera
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mira_kl


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Riku, v tom máš pravdu že svině jsou všichni. Jen u některých skupin je jich mnohem větší procento.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
reegis


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

micus6 napsal:
Přesně...ale popravdě, před tejdnem jsem šel ve 2 po ulici z akce a vypálil mi opak bubáka-vyholenej....z ničeho nic-za nic.... taky super...
reegis napsal:
To je to nejhorší..dělají to vesměs jenom afroameričané a bojím se toho aby to naši černí nepřevzali a nezačali praktikovat tady, protože 99 prcoent našich nepřizpůsobivých má ingeligenci na úrovni opic jako ti na videích..co dodat, postřílet!!!


To znám až moc dobře. Před 4 lety jsem pracoval v Irsku. Když jsem šel v 10 večer paradoxně z tréninku kickboxu, sluchátka v uších, dívám se do země a z ničeho nic rána a tma. Praštil jsem se hlavou o betonovou zídku. Nic mi neukradl (měl jsem u sebe peníze, ipad, telefon), prostě si jen chtěl bouchnout a odešel. Zmrdi se najdou všude, ale u určitých skupin je to procento zmrdů mnohonásobně vyšší..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
šmajdy


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak řekl Sládek !!!

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Foresten


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
raw


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

reegis napsal:
micus6 napsal:
Přesně...ale popravdě, před tejdnem jsem šel ve 2 po ulici z akce a vypálil mi opak bubáka-vyholenej....z ničeho nic-za nic.... taky super...
reegis napsal:
To je to nejhorší..dělají to vesměs jenom afroameričané a bojím se toho aby to naši černí nepřevzali a nezačali praktikovat tady, protože 99 prcoent našich nepřizpůsobivých má ingeligenci na úrovni opic jako ti na videích..co dodat, postřílet!!!


To znám až moc dobře. Před 4 lety jsem pracoval v Irsku. Když jsem šel v 10 večer paradoxně z tréninku kickboxu, sluchátka v uších, dívám se do země a z ničeho nic rána a tma. Praštil jsem se hlavou o betonovou zídku. Nic mi neukradl (měl jsem u sebe peníze, ipad, telefon), prostě si jen chtěl bouchnout a odešel. Zmrdi se najdou všude, ale u určitých skupin je to procento zmrdů mnohonásobně vyšší..


a nenasral jsi predtim nekoho? ...nechapu jaky clovek toto muze jen tak bezduvodne udelat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nová zábava v USA - "Knockout game" Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: