NOVINKA - Změny ve fóru...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - NOVINKA - Změny ve fóru...  Úvodní stránka -> Ronnie.cz -> NOVINKA - Změny ve fóru...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Octopuss napsal:
No mně to z kontextu právě vyznělo jinak než že se jedná jen o prachy. Jestli je to jen o tom, je to horší než jsem čekal - viz moje předchozí obava jak to skončí...


Erasport.cz o vydělávání peněz rozhodně není a dle mého ještě dlouho, dlouho nebude. Každopádně ano, budu moc rád, až se jednou za dlouhou dobu dostane alespoň na nulu a k tomu vede cesta mimo jiné i přes zvyšování návštěvnosti a tedy i reklamu zde i jinde.

Btw. kdyby šlo o peníze a vydělávání, Erasport.cz by nikdy nevznikl a já bych se v tuhle chvíli válel někde na pláži=).


Tak je to přeci ale určitá investice do budoucna a neznám nikoho, kdo by investoval (ať už čas, peníze, nebo zkušenosti) do něčeho, aniž by chtěl, aby se mu nějakým způsobem investice vrátila.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Tak je to přeci ale určitá investice do budoucna a neznám nikoho, kdo by investoval (ať už čas, peníze, nebo zkušenosti) do něčeho, aniž by chtěl, aby se mu nějakým způsobem investice vrátila.


Však ano, kdo by rád nebyl... Jen je to v tomto případě značně nejisté. Ale zase o to lepší motivace na tom pracovat=).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
U.B0B


PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Tak je to přeci ale určitá investice do budoucna a neznám nikoho, kdo by investoval (ať už čas, peníze, nebo zkušenosti) do něčeho, aniž by chtěl, aby se mu nějakým způsobem investice vrátila.


no, tady bych trosku oponoval. pokud vezmu jen internet, tak existuji urcite miliony lidi, kteri investuji vlastni cas a penize, aniz ocekavaji, ze by se jim kdy vratily - krome pocitu vlastniho uspokojeni ci prijemne straveneho volneho casu. ja jsem jeden z nich a virtualne znam dalsi desitky useru netu.

samo, ze ronnie zalozil stranky, forum a pod. primarne za ucelem zisku, tudiz se nelze divit, kdyz se tyto planovane cile snazi dale naplnovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

U.B0B napsal:
eSko napsal:
Tak je to přeci ale určitá investice do budoucna a neznám nikoho, kdo by investoval (ať už čas, peníze, nebo zkušenosti) do něčeho, aniž by chtěl, aby se mu nějakým způsobem investice vrátila.


no, tady bych trosku oponoval. pokud vezmu jen internet, tak existuji urcite miliony lidi, kteri investuji vlastni cas a penize, aniz ocekavaji, ze by se jim kdy vratily - krome pocitu vlastniho uspokojeni ci prijemne straveneho volneho casu. ja jsem jeden z nich a virtualne znam dalsi desitky useru netu.

samo, ze ronnie zalozil stranky, forum a pod. primarne za ucelem zisku, tudiz se nelze divit, kdyz se tyto planovane cile snazi dale naplnovat.


Jo, tak to určitě, třeba takový blogeři apod., ale když už mám s. r. o., tak to asi nebude jen tak pro zábavu
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

U.B0B napsal:
samo, ze ronnie zalozil stranky, forum a pod. primarne za ucelem zisku , tudiz se nelze divit, kdyz se tyto planovane cile snazi dale naplnovat.


Ronnie založil stránky proto, že si jeho spolubydlící na koleji koupil knížku o HTML a tak si chtěl zkusit nějaké stránky vytvořit také .

....že to časem nabralo jiný směr je už druhá věc=).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
MOOG


PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no pomalu to bude 10 let, chtelo by to vydat neco k teto prilezitosti Ronnie
_________________
www.koumal.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MOOG napsal:
no pomalu to bude 10 let, chtelo by to vydat neco k teto prilezitosti Ronnie


Datum založení neznám=). Počítadlo návštěvnosti TopList je aktivní od června 2002, ale podle mě web vznikl v roce 2001... Ale kdy, netuším... Třeba to půjde někdy někde (nějaký Google archív a podobně) dohledat...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
MOOG


PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
I.N.G.


PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MOOG napsal:
no pomalu to bude 10 let, chtelo by to vydat neco k teto prilezitosti Ronnie


Třeba mimořádné slevy v obchodě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

I.N.G. napsal:
Třeba mimořádné slevy v obchodě.


mimořádně trvalé..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

I.N.G. napsal:
MOOG napsal:
no pomalu to bude 10 let, chtelo by to vydat neco k teto prilezitosti Ronnie


Třeba mimořádné slevy v obchodě.


Moment, když bychom byli oslavenci my, tak spíš mimořádné zdražení, ať z toho něco máme, ne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 10:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teď mě napadlo, možná už to tu zaznělo a není to možné provést vzhledem k verzi fóra, ale k věci. Bylo by praktické změnit stávající obyčejné nicky u avataru na nicky s odkazem rovnou na stránku daného uživatele (nemyslím teď lide.ronnie.cz/nick ale na tohle https://forum.ronnie.cz/member24080.html).
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 10:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Teď mě napadlo, možná už to tu zaznělo a není to možné provést vzhledem k verzi fóra, ale k věci. Bylo by praktické změnit stávající obyčejné nicky u avataru na nicky s odkazem rovnou na stránku daného uživatele (nemyslím teď lide.ronnie.cz/nick ale na tohle https://forum.ronnie.cz/member24080.html).


Hotovo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 10:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
eSko napsal:
Teď mě napadlo, možná už to tu zaznělo a není to možné provést vzhledem k verzi fóra, ale k věci. Bylo by praktické změnit stávající obyčejné nicky u avataru na nicky s odkazem rovnou na stránku daného uživatele (nemyslím teď lide.ronnie.cz/nick ale na tohle https://forum.ronnie.cz/member24080.html).


Hotovo.


Super! Až tak rychlý servis jsem tedy nečekal.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
U.B0B


PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 10:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli kliknes na nick nebo profile - to vyjde na stejno .... ne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - NOVINKA - Změny ve fóru... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: