nutri exact



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - nutri exact  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> nutri exact
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlkisekk


PříspěvekZaslal: so březen 19, 2011 12:58 pm    Předmět: nutri exact Odpovědět s citátem

máte někdo zkušenosti s výrobky firmy nutriexact co se do chuti a kvality týče?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: so březen 19, 2011 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mám od nich gainer mass gain mtc, krabičku bcaa a měl jsem i lecitin... zatím jsem s nimi spokojen
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: so březen 19, 2011 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Study napsal:
mám od nich gainer mass gain mtc, krabičku bcaa a měl jsem i lecitin... zatím jsem s nimi spokojen

a chut toho gaineru se dá?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so březen 19, 2011 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nebrat....

btw proc sis zvolil zrovna tuhle firmu, kdyz tu mas celou radu kvalitnejsich a spolehlivejsich?
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2011 12:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
nebrat....

btw proc sis zvolil zrovna tuhle firmu, kdyz tu mas celou radu kvalitnejsich a spolehlivejsich?

pročítal jsem jedno nejmenované forum, kde jsou výrobky této firmy docela vychvalované a docelá mě zaujaly některé články Nováka co se využitelností bílkovin týče apod. Tak jsem uvažoval , že bych ten zázrak vyzkoušel v praxi ale zase jestli je to nějaký kentus tak za to nechci vyhazovat peníze....a důvod proč nebrat ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2011 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

já jsem měl zatím čokoládu a jahodu, chut super - hlavně čokoláda... i když neměl jsem gainer jiné značky tak nemužu soudit... a stravitelnost mi příjde v pohodě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2011 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlkisekk napsal:
Draper napsal:
nebrat....

btw proc sis zvolil zrovna tuhle firmu, kdyz tu mas celou radu kvalitnejsich a spolehlivejsich?

pročítal jsem jedno nejmenované forum, kde jsou výrobky této firmy docela vychvalované a docelá mě zaujaly některé články Nováka co se využitelností bílkovin týče apod. Tak jsem uvažoval , že bych ten zázrak vyzkoušel v praxi ale zase jestli je to nějaký kentus tak za to nechci vyhazovat peníze....a důvod proč nebrat ?

Je samozrejme rozdil mezi drazsimi a levnejsimi proteiny
, ale pokud se pohybujes v urcite cenove kategorii a mezi zavedenymi znackami, rozdil bude vice mene jen v chuti ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daftruck


PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2012 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem byl dneska donucenej koupit z finanční tísně nějaký levnější protein .Protože mi dochází IsoPure od Amixu,tak jsem se rozhodl koupit 80% protein od nutri exact za 290kč 1kg. Rozpustnost dobrá i chuť je docela dobrá .Sice pořád Amix vede ale pít se to nechá.A co jsem takhle pročítal reakce na tuhle značku, myslíte že je na tam až tak zle?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2012 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tj nějakej 80kovej koncentrát čistej? To by té ceně odpovídalo a pokud to fakt bude to, co to má bejt, tak to bude v pohodě.
nahoru
daftruck


PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2012 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
Tj nějakej 80kovej koncentrát čistej? To by té ceně odpovídalo a pokud to fakt bude to, co to má bejt, tak to bude v pohodě.


Měl by bejt. Takovýhle má složení :Syrovátkový proteinový koncentrát, hydrolyzovaný vepřový kolagen, kaseinát sodný, zahušťovadlo xanthan. Sladidlo sukralóza
100g:
Bílkoviny 82 g
Sacharidy 4 g
Tuky 4 g
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2012 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to jsem si myslel... cena odpovídá kvalitě. Ale příště se možná ptej před nákupem =)
nahoru
daftruck


PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2012 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
to jsem si myslel... cena odpovídá kvalitě. Ale příště se možná ptej před nákupem =)


Jn , tak pro příště
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2012 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
to jsem si myslel... cena odpovídá kvalitě. Ale příště se možná ptej před nákupem =)


To, ze je tam hydrolyzovany kolagen ma podla teorie nutriexactu jasny a konkretny dovod... Ale na celu tu teoriu okolo tejto znacky a ich casti "specialnych" proteinov a aminokyselin nemam vskutku ziadny nazor
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2012 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

EpsteinBarr napsal:
guruhonza napsal:
to jsem si myslel... cena odpovídá kvalitě. Ale příště se možná ptej před nákupem =)


To, ze je tam hydrolyzovany kolagen ma podla teorie nutriexactu jasny a konkretny dovod... Ale na celu tu teoriu okolo tejto znacky a ich casti "specialnych" proteinov a aminokyselin nemam vskutku ziadny nazor

Mě spíš šlo o to, že to není 1k CFM isolatu za cenu 200kč =)

Jinak jejich filozofii chapu a čtu o ní často, ale nevyznám se v tom, takže na to názor taky nemám.
nahoru
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - nutri exact
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: