objemovy jidelnicek na 80 kg


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - objemovy jidelnicek na 80 kg  Úvodní stránka -> Začátečníci -> objemovy jidelnicek na 80 kg
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Magumi


PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2016 9:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím, jak jsi vysoký, ale při tomhle osvalení nemůžeš počítat s tím, že bys toho bez sypání ještě mohl nabrat tuny. To znamená, že ti mnohem větší službu udělá relativně malý kalorický přebytek a trpělivost než to tam rvát horem dolem a pak zase shazovat hromady špeků. Já za poslední rok a půl nabral nějakých deset kilo, a teď v dietě se ukázalo, že z toho tak osm byly tuky. Jestli se mi během dalšího roku a půl podaří nabrat ještě další kilo svalů, budu rád; určitě aůe na to teď půjdu pomaleji.

Mmch, pro ty, co mají pocit, že kilo nic není, podívejte se někdy v obchodě na kilo libového masa - je to pořádný flák. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saizen


PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2016 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

72kg na 172 cm, takze ted nevypadam proste jak holka :D nemyslim si ze by to neslo, jen sem tapal co bych mel pridat do jidlenicku, ne ze bych nehledal, jen me nic neoslovilo, tak se radeji ptam primo lidi jako ja, co cvici a maji uz nejaky zkusenosti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2016 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Saizen napsal:
fajn tak mozna stihnu si to pripravit, jenze to spis nedelam, protoze ani nevim co si dat, abych zase za mesic nemel utratu za jidlo kolem 30 litru zejo. jinak ja mlecny produkty nezeru, ale zkusim spis tvaroh.

asi pridam proste vlocky, banany, tvraoh. a uvidim.


Co to meles, proboha? Jakych tricet tisic za jidlo?
Jogurty, vlocky, vajicka, to jsou fakticky korunove polozky. Za to na gaineru usetris, co?
Mlecny produkty "nezeres", "uvidis", jidlo si nepripravis protoze "nevis co si dat".

Na hajzl to sam zvladnes?
_________________
"Expose your weaknesses and work on them." Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2016 10:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Saizen napsal:
72kg na 172 cm, takze ted nevypadam proste jak holka :D nemyslim si ze by to neslo, jen sem tapal co bych mel pridat do jidlenicku, ne ze bych nehledal, jen me nic neoslovilo, tak se radeji ptam primo lidi jako ja, co cvici a maji uz nejaky zkusenosti.


Pokud máš dost bílkovin a tuků (promiň, nečetl jsem začátek vlákna), nejjednodušší je přidat sacharidy, navíc je to energie, kterou můžeš nejlíp využít i při cvičení. Při deseti procentech tuku je 72 kg na 172 cm relativně blízko naturálnímu limitu; spousta lidí mě s tím poslalo k šípku, když jsem začínal, ale kalkulačky na téhle stránce http://www.weightrainer.net/bodycalc.html ti pomůžou poměrně přesně odhadnout, vzhledem k osobním proporcím, kolik svalů tvoje kostra unese.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saizen


PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2016 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Co to meles, proboha? Jakych tricet tisic za jidlo?
Jogurty, vlocky, vajicka, to jsou fakticky korunove polozky. Za to na gaineru usetris, co?
Mlecny produkty "nezeres", "uvidis", jidlo si nepripravis protoze "nevis co si dat".

Na hajzl to sam zvladnes?


nene mam asistentku co me na zachod odvede, a pak jeste utre prdel. jasne ze sem si delal picu s tema 30 litrama za jidlo, tim sem myslel at za to neutratim fakt hodne. Vajicka jim, vlocky mam koupeny, jogurty proste nejim comprende ? -kazdej ma neco co nemusi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2016 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No konecne zacinas vnaset trochu zivota do toho umirani
Ja jsem jen silne alergickej na sekvenci

"chci, poradte" - "to nejde, protoze...".

Jestli do tyhle kategorie nepatris, tvoje plus.
Kazdopadne bez kvalitniho jidla a kvalitniho treninku to nepujde, ta tva tunakova party je uplne k nicemu. Jestli to se cvicenim myslis vazne, popremyslej nad mlecnymi vyrobky, protoze bez nich to IMO pujde znatelne hur.
_________________
"Expose your weaknesses and work on them." Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2016 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vole necet sem vsechny 3 strany ale ten tvoj jidalek mi prijde jako neco ze satirickeho clanku od Jurgena - Velkovykrm na biomagu starom fore :D

mas tam jenom sachre a zadne tuky, namisto toho gainera a 2 sacku ryze tam dej nejaky maso, slaninu olej, proste neco mastny a zivy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2016 12:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

donatello98 napsal:
Tiah napsal:
donatello98 napsal:
Jestli chceš přibrat a jedeš čistě, jedině já ti s tim pomůžu. Sám jsem dva roky zpátky vážil na 187 cm něco kolem 68 kilo, po roce 97 a nyní mám pěkných 85.

Těch 97 kg bylo loni v létě, měl jsem hodně tuku, ale jiným způsobem bych v životě tolik nepřibral.

Jedl jsem normálně každé tři hodiny, nechodil jsem pít nic, jedl jsem ovesný vločky, vajíčka, jen kuřecí maso, občas tunáka, piškoty a hlavně hodně gaineru. Místo abych ho dával jen po cvičení, dával jsem každý den 150g k ovesným vločkám ke snídani, po tréninku další 150g a k večer kolem 100g. Přibral jsem dost tuku, ale byl jsem spokojený, že nejsem hubený, působil jsem oproti mému minulému JÁ dost mohutně, poté jsem si nechal napsal jídelníček a začal hlídat kalorie a tuk šel dolů. Při 97kg jsem měl přes 25% tělesného tuku a kolem 100cm pas, nyní mám 16% a 85kg a kolem pasu 83. Teďka už hlídám jídlo, kalorie ale nepřibirám, jen zkvalitnuju a to mám denně přes 3 600 kcal s minimálním pohybem. Chce to sacharidák a přibereš určitě.


200g cukrů denně z gaineru, to je super rada. Jaký je smysl nabrat za rok 30kg a pak z toho drtivou většinu shodit, abys nebyl tlustej?








Já mu aspon řeknu jak to je a jak může hubený člověk přibrat, tohle je práce za dva roky s tím že jsem celých 6 měsíců kvůli zahraniční stáži necvičil, takže rok a něco.


Tohle je nějakej vtip, ne?  Líp jsem vypadal i za dva měsíce a to jsem začínal stejně vyhublej...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janekk


PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2016 8:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Maerlyn0 napsal:
donatello98 napsal:
Tiah napsal:
donatello98 napsal:
Jestli chceš přibrat a jedeš čistě, jedině já ti s tim pomůžu. Sám jsem dva roky zpátky vážil na 187 cm něco kolem 68 kilo, po roce 97 a nyní mám pěkných 85.

Těch 97 kg bylo loni v létě, měl jsem hodně tuku, ale jiným způsobem bych v životě tolik nepřibral.

Jedl jsem normálně každé tři hodiny, nechodil jsem pít nic, jedl jsem ovesný vločky, vajíčka, jen kuřecí maso, občas tunáka, piškoty a hlavně hodně gaineru. Místo abych ho dával jen po cvičení, dával jsem každý den 150g k ovesným vločkám ke snídani, po tréninku další 150g a k večer kolem 100g. Přibral jsem dost tuku, ale byl jsem spokojený, že nejsem hubený, působil jsem oproti mému minulému JÁ dost mohutně, poté jsem si nechal napsal jídelníček a začal hlídat kalorie a tuk šel dolů. Při 97kg jsem měl přes 25% tělesného tuku a kolem 100cm pas, nyní mám 16% a 85kg a kolem pasu 83. Teďka už hlídám jídlo, kalorie ale nepřibirám, jen zkvalitnuju a to mám denně přes 3 600 kcal s minimálním pohybem. Chce to sacharidák a přibereš určitě.


200g cukrů denně z gaineru, to je super rada. Jaký je smysl nabrat za rok 30kg a pak z toho drtivou většinu shodit, abys nebyl tlustej?








Já mu aspon řeknu jak to je a jak může hubený člověk přibrat, tohle je práce za dva roky s tím že jsem celých 6 měsíců kvůli zahraniční stáži necvičil, takže rok a něco.


Tohle je nějakej vtip, ne?  Líp jsem vypadal i za dva měsíce a to jsem začínal stejně vyhublej...


Tak ukaž fotku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2016 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mohli by ste tie obrazky citovat vacsie? mam pocit ze som ich nevidel dost :D

Inak suhlasim s maerlynom, aby si donatello nalozil cinku na mrtvy tah a isiel zjest stejk. Pokrok tam je fakt minimalny, skoro ako danteho. :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FrantaatnarF


PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2016 9:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja se ho tu ale stejně zastanu, nevim jaký má cíle, ale pokud chtěl přibrat a nějak vypadat, vypadá to tedka slušně. Každý má jiný cíle a né každý si chce odrovnat záda na co největších váhách nebo vážit 120 kilo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FrantaatnarF


PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2016 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Berserk_Grom napsal:
mohli by ste tie obrazky citovat vacsie? mam pocit ze som ich nevidel dost :D

Inak suhlasim s maerlynom, aby si donatello nalozil cinku na mrtvy tah a isiel zjest stejk. Pokrok tam je fakt minimalny, skoro ako danteho. :D


Na to jak dlouho cvičíš, jak cvičíš a v kolika jsi začínal to taky není žádná hitparáda, ale to musíš vidět sám
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2016 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

FrantaatnarF napsal:
Ja se ho tu ale stejně zastanu, nevim jaký má cíle, ale pokud chtěl přibrat a nějak vypadat, vypadá to tedka slušně. Každý má jiný cíle a né každý si chce odrovnat záda na co největších váhách nebo vážit 120 kilo.


Je to forum o kulturistike a lifte, nikto nechce hollywoodsky skinny model vzhlad.

FrantaatnarF napsal:
Berserk_Grom napsal:

Inak suhlasim s maerlynom, aby si donatello nalozil cinku na mrtvy tah a isiel zjest stejk. Pokrok tam je fakt minimalny, skoro ako danteho. :D


Na to jak dlouho cvičíš, jak cvičíš a v kolika jsi začínal to taky není žádná hitparáda, ale to musíš vidět sám


rekne nekdo bez profilovky.

Inak donatello ja to nemyslim ako urazku alebo ze by som ta chcel ponizit, len moj uprimny pohlad na vec, ktory mas brat ako motivaciu. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
donatello98


PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2016 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Neberu to jako urážku, jsem takto zatím spokojený, nikdy jsem shyby a ani mrtvolu nejel takže to může být určitě mnohem lepší. Chtěl jsem mu ukázat, že za relativně krátkou dobu lze z úplného hubenoura udělat člověka, který se za postavu nemusí stydět. U nás ve fitku sleduju borce, který cvičí na doraz a vypadají již dva roky úplně stejně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saizen


PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2016 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

takovej mensi update jidelnaku, co sem snedl za vcera. nejedl sem ten den ovoce, proto vlaknina nizko :/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - objemovy jidelnicek na 80 kg Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: