Ohrané téma


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Ohrané téma  Úvodní stránka -> Trénink -> Ohrané téma
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Co jedu nejradš z následujících:
Bench(normál-šikmý)
66%
 66%  [ 32 ]
Mrtvolka
10%
 10%  [ 5 ]
Dřepy
22%
 22%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 48

Autor Zpráva
DrLift


PříspěvekZaslal: po září 19, 2005 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejradsi mam benchpress, protoze se u nej lezi a je to nejvetsi ulejvarna. Trosku (dost) mne ale sere, kdyz se mne nekdo zepta kolik v nem davam, to bych se hanbou nejradeji propad.

Drive jsem mival rad mrtve tahy, ale jak jsem se zkrmil je to pryc, ted mne mrtvola sere snad ze vseho nejvic.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Kulsud


PříspěvekZaslal: út září 20, 2005 12:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale ale Dr.Lifte. Je to tak pěkné, když se někdo nepřetvařuje a pěkně se přizná, že je lehce obtloustlý. Je však pravdou, že co jsem přibral nějaké to deko, tak se k té mrtvolce také ohýbám z potížemi. Jinak k hlasování - jednička je samozřejmě dřep, dvojka benčíček a mrtvolu bych vyškrtl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DrLift


PříspěvekZaslal: út září 20, 2005 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kulsud napsal:
Ale ale Dr.Lifte. Je to tak pěkné, když se někdo nepřetvařuje a pěkně se přizná, že je lehce obtloustlý. Je však pravdou, že co jsem přibral nějaké to deko, tak se k té mrtvolce také ohýbám z potížemi. Jinak k hlasování - jednička je samozřejmě dřep, dvojka benčíček a mrtvolu bych vyškrtl.


Jasne, ze to priznam. Stejne by to prasklo kdyz by mne nekdo videl

Mimochodem vcera u nas byl na treninku tvuj bracha. Byl jsem z nej lehce v soku. Od doby co jsem ho nevidel nabral kolem 15kg. Na drepy mel silu jako prase.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Kulsud


PříspěvekZaslal: út září 20, 2005 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přívlastek"...jako prase" je v pořádku. Přes půl roku pořádně netrénoval a tak podle toho vypadá. Sílu ale má strašnou. Navíc je odpočatý, takže hurá do pořádnýho tréninku. Zato já se nějak nemůžu vzpamatovat z Mácháčové dvouměsíční idilky. Nějak mi to nejde tak, jak bych si představoval.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kulsud


PříspěvekZaslal: út září 20, 2005 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak byl za mnou asi na 5 dní na Mácháči. Když ho viděli kámoši, hlavně mladej Fanta, tak dostal jednoznačně přezdívku Kulsud 2 čili K2.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Ohrané téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: