Olejňasolog #makamvArene


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 68, 69, 70  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Olejňasolog #makamvArene  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Olejňasolog #makamvArene
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2016 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@pmkb5: Delka pauzy je dalsi promenna se kterou muzu (krom objemu a intenzity) pracovat pri "programovani" treniku (veci jako RPE si nechavam az budu pokrocilejsi). Treba u bench pressu, kdybych nasadil hned od zacatku OT3M, tak sestky nebudou problem, ale uz mam vyzkouseno, ze kdyz je dam mezi 2-3, tak vim ze to bude akorat a ze si posledni dve serie na konci maknu. Obecne jsem pri treninku schopny delat veci, kterych pak po treninku lituji (tzv. mód nesmrtelnosti) a pauzy me tak nejak drzi v lajne :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2016 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak: cílem je přesně co - peakovat a zvednout si 1RM? 5RM? 5x5? Hypertrofie? ... ?
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2016 3:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@pmkb5: Stavajici cil byl dolecit si bolistka, coz se vicemene stalo a cvicit rozumne, pracovat na technice a zkouset variace, ktere pripravi hlavu na program, ktery najedu zrejme od ledna. Nad podobou stale spekuluji, nicemene to bude zrejme klasicky Korteho trenink 3x tydne, kdy tyden 1-4 bude objem a tyden 5-7 peak s dvojkami. Pokud budu zvladat, dojedu ho 8 tydnem s testem 1RM. Pokud ne, skoncim po sedmem tydnu a dam si deload. Cil je odjet alespon tech 7 tydnu, coz je podle me realne. Behem tech dvou mesicu bych zhruba mel zjistit, jak na tom jsem a rozmyslet si co dal...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2016 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud nejsou cílem (jen) svaly či pocit, že makáš, osobně bych dával pauzy delší. Mrkni na článek 300 Seconds: Aguide to Maximizing Your Rest Intervals , třeba tam najdeš nějaké zajímací info. Jak tak totiž koukám na tvůj log, s těmahle sériema a opakováníma a počtem cviků za trenál bych jen cvičil, jedl, spal, a především bolel :-)
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2016 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@pmkb5: Moc dekuji za tip, peclive nastuduji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2016 12:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

161227: APK Jinonice (270) #1021

Drep 2x5/ 20, 40, 60, 80, 90, 100, 110k (OT2-3M)
Bench 6/ 60, 80, 100, 105, 100, 80, 60k (OT2-3M)
Deadlift 5/ 70, 120, 140, 150, 140, 120 (OT3-4M)
Shyb KB 3x6x12k, 1x8xbw wide grip (OT2M)




*/ Trénink powered by "vinná klobása, bramborový salát, cukroví & chlebíčky" nutrition. Fuj. Ať už je to z té lednice pryč. Posledních pár dní se nese ve znamení prasení a to tak že moc. Špatně jím, špatně spím, hlava plná blbostí, no prostě všechno špatně. Už aby tohle divno-období bylo za mnou. Trénink byl příjemný, až na slabé nohy, žádné velké výkony a hrocení. Od ledna do toho chci trošky šlápnout, takže asi začnu "Korťákem" a uvidíme co dál. Nepřidá se mistr Visual, či nějaký jiný "novoročák" ke mě? Tabulky s makry zašlu...

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2016 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

161229: APK Jinonice (271) #1022

Drep 2x5/ 20, 40, 60, 80, 2x3/ 100, 110, 120, 2x1/ 130 (OT2-3M)
Bench 6/ 60, 80, 100, 3/ 105, 110, 115, 110, 105 (OT2-3M)
Shyb KB 3x6x16k, 1x10xbw wide grip (OT2-3M)






*/ Dnes jsem zkusil snížit opakování a navýšit váhu. Nevím zda za to můžou ty 10km procházky po práci, nebo zda tělo nebojuje s nějakým hajzlem, protože pořád mám rýmu, ale nohy jsou strašně slabé. Zlepšila se mi fyzička, takové to standardní pocení a zadýchávání je pryč, no síla chybí. U 130 mě to ohýbalo až to hezké nebylo, přitom na low-bar jsem na pohodu dával trojky, když nebyl pánbůh doma, tak i pětky. Samozřejmé, že co chybí nohám, toho má vršek až až, takže benche na pohodu, shyby také. I když pořád nechápu, jak může Moocha dělat 7x10 shybů, protože dělat deset shybů je hrozná nuda. Všechno nad 6 opakování je nuda. Láďa nemá rád nudu. Po vzoru Krále dřepů z Kosuć jsem si cvakl vánoční buřtoformu (bw=96kg). Až budu v létě vysekaný (rozuměj použiji nějaké profi fotografické instagram filtry), tak alespoň budu mít srovnání.


[/img]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2016 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

96kg? Dosť veľa na 170cm, nie?
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2016 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Od tý doby, co to Rando napsal, už to nemůžu nevidět Olejňas the Dwarf King
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2016 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

161231: Axa, plavání

60min

*/ Ani nevím jak mě to napadlo, ale šel jsem si dnes po letech zaplavat a bylo to super. Skvělý relax pro hlavu i tělo. Překvapilo mě s jakou lehkostí se mi plavalo. Moc příjemné. Zkusím plavání zařadit alespoň jednou týdně jako rehab a zkusím také saunu. Uvidím ještě co na to kůže, protože mi chlór nedělá dobře.

@mocha, decarabas: jedno slovo - Synthol :)


Naposledy upravil Olejnas dne ne leden 01, 2017 4:29 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: ne leden 01, 2017 3:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

170101: Axa, plavání

60min

*/ Jak nejlépe probrat tělo po včerejší smršti tataráků a belgického piva? Je to jasné. Dneska jsem zkoušel intervaly kombinovat s infra saunou a cítím se příjemně utahaný. Zítra začínám Korteho program na 8 týdnů a jsem na to skutečně zvědavý. Zatím co se pohybu týče to mám vymyšlené tak, že po-st-pá Aréna a sobota Axa. Do toho chci držet počet kroků na 10tis /den, tak uvidíme, jak to celé půjde...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: po leden 02, 2017 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vidim tak pekny zlepseni v tech drepech.... jdes na to dobre!
Koukal jsem na ty mrtvoly, vzhledem k ty pauze, nejedes toho moc a moc tezky? ... Nevim jak to vypada z tvyho pohledu... (+jak moc a jak casto k tomuhle vsemu mas bricho-cviky?)

//co se tyka programu, Korteho nepojedu ani kdyby byl zadarmo:)
Sice jsem mel ted Vanocni-prase-pauzu, ale toho Fomina dojedu za kazdou cenu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po leden 02, 2017 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

170102: APK Jinonice (272), #1023 Korte W1D1

Drep (5/ 60, 80) 5x5x95k (OT2M)
Bench (6/ 60) 6x6x80k (OTM)
Deadlift (5/70) 5x5x125k (OT2:30M)
Shyb 5x5 (OTM)

*/ První letošní trénink a první den nového programu. Musím poděkovat Magumimu za to, že mi kdysi poradil před programem nahnat trošku objem "do zásoby". Je to teď sice nezvyk cvičit takové prd objemy, s tak malou váhou, ale jsem rád, alespoň se trošku srovnám, i když to teď bude minimálně měsíc log o ničem. Rezerva je obrovská. Akorát netuším, zda pro takovou šmrdlačku má smysl řešit suplementaci před a po, takže uvítám rady zkušenějších. Z mého pohledu to teď ty čtyři lehké týdny nemá cenu řešit, důležitější budou až ty čtyři další týdny. Nastavené to mám tak, že bych to měl reálně zvládnout, kdy jsem navýšil stávající 1RM jen o 5-10kg, takže se uvidí...

@visual: Díky moc pane, od tebe to potěší. Na mě funguje netahat. Díky shybům mám poměrně solidní úchop a silný vršek zad, takže mě limitují pouze slabé nohy a nefunkční zadek. Tak jako tak mi tahová síla odchází vždy jako poslední, takže jsem schopný pár týdnů vůbec netahat a pak tam střelit 1RM. Ad břicho. No. Hele. Já břicho a vůbec ruce, ramena apod. necvičím. Na to mi stačí dřep, bench, mrtvola a shyby. Asi bych měl, ale v tomhle se dost plácám. Až dojedu tohle, tak mám v plánu nějaký 2+1 a tam už nad tím budu přemýšlet více. Každopádně kdybys chtěl, tak můžeme zabouchat něco málo spolu, teď mi to ještě půjde :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: po leden 02, 2017 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vidim, ze o tom spis pokecame at ti tu nesvinim log, mame na dost veci pomerne odlisny pristup a pohled :) a taky pomerne odlisnou vahu a vysku
Tenhle vikend sem zabitej, uvidim co ten dalsi, vic v SZ.

Drzim palce s tim Kortem, uvidis za mesic jak se budes citit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

170104: APK Jinonice (273), #1024 Korte W1D2

Drep (5/ 60, 80) 5x5x95k (OT2:30M)
Bench (6/ 60) 6x6x80k (OT1:30M)
Deadlift (2x5/ 70) 5x5x125k (OT3M)
Shyb 5x5 (OTM)



*/ Další lehký trénink. Je super mít za hodinu odcvičeno a nebýt úplně tak na prach. Oproti minulému tréninku jsem si jen upravil časování a všude přidal 30 vteřin, jednak protože je to lepší a jednak, protože si to chci udělat od začátku lehké. S časem plánuji hýbat i do budoucna a vzal jsem si inspiraci ze článku, co mi sem hodil PMKB5. V plánu je poslední týdny končit na OT4-5M pro těžké dvojky. Začínám se dostávat do mrtvoly, i když to zatím není žádná hitparáda, ale děsí mě, jak krátká je dráha tahu, když zapojím pořádně zadek a dynamicky to vyletí nahoru. Uvidíme, jestli to tam bude lítat i při váze 200+. Musím se jen naučit tolik se nezaklánět v horní pozici a nepropínat u "příprcu" kolena, to se jim moc nelíbí. Také jsem zúžil postoj a přijde mi, že hamstringy tolik netrpí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Olejňasolog #makamvArene Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 68, 69, 70  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: