Olympijský turnaj v ledním hokeji


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 28, 29, 30  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Olympijský turnaj v ledním hokeji  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Olympijský turnaj v ledním hokeji
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kdo vyhraje Olympijský turnaj v ledním hokeji ?
Česká republika
38%
 38%  [ 37 ]
Kanada
8%
 8%  [ 8 ]
Švédsko
11%
 11%  [ 11 ]
Slovenská republika
30%
 30%  [ 30 ]
Rusko
5%
 5%  [ 5 ]
jiný
6%
 6%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 97

Autor Zpráva
Hefaistos


PříspěvekZaslal: út únor 28, 2006 11:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vidíš to moc černobíle a ještě tomu jak je vidno nerozumíš.
Když už tomu nerozumíš (ani já nejsem ohromným znalcem, ale alespoň netvrdím, že Vokoun je nejlepší brankář na světě) tak je třeba se na věc dívat trochu víc komplexněji.
_________________
"Vznáším se jako motýl, bodám jako včela."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavel666


PříspěvekZaslal: út únor 28, 2006 11:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No mozna ne oficialne,ale v soucasne dobe je jednim z nejlepsich v NHL a kritikama je povazovan za jednoho z nejlepsich.A nemusim tomu rozumet i kdyz jsem v zivote mluvil s vic hokejistama nez ty,nemyslim si ,ze vetsi znalosti by muj nahled zlepsilo.Na upresneni takze ve Skvrnanech si muzes v restauraci Alice pokecat s mistrem sveta v hokeji z roku tusim 76 Milanem Kajklem,a mistrem sveta Martinem Strakou a o hospodu dal chodi na pivo byvaly reprezentant a sakra taky mistr sveta Kucera takze to jsou hokejisti s kteryma jsem se bavil .Znam jeste osobne mistra sveta v hokeji Bohuslava Ebermana a setkal jsem se i s Spackem,ktery prijel za Strakou do Plzne na navstevu a zasli na kulecnik k nam do sport baru.Myslim,ze rozhovory s nima my udelali dost jasnio na nejake veci ohledne reprezentazce,nasazeni,a vseobecne veci tykajicich se hokeje.Jestli mas vetsi zkusenosti dobra napis jake a rad se neco priucim co jse mneslysel,ale jinak nema co bych dodal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavel666


PříspěvekZaslal: út únor 28, 2006 11:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosim okopiruj me nekam vetu,kde jsem oznacil Vokouna za nejlepsiho brankare sveta?????Nejak ji nemuzu najit.Ja psal ze siroka a myslel jse mjak letosni tak minulou jeste s Haskem kde jsme vypadli jeste v ctvrtfinale.A prosimte nepis mi nic o nesehranosti mezi lidma co spoulu hraji jiz 12-15 let v reprezentaci a znaji se z NHL jako svy boty.Kdykoliv kdekoliv hral Jagr po boku se Strakou a ti dva museji byt sehrani jeste z Pitsburku tak uz je neomlouvej nestoji to za ty ruzove bryle co mas.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hefaistos


PříspěvekZaslal: st březen 01, 2006 7:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tady máš tu větu: Nezlob se na me,ale na olympiade nemuze mistr sveta ,ktery na v kadru nejlepsiho brankare sveta,nejlepsiho utocnika sveta a par dalsich skoro nejlepsich hokejistu proste nemuze dostat v semifinale narez co nam daliSvedi.

Jelikož Hašek z kadru vypadl hned v 10. minutě prvního utkání proti Německu a pakliže si to zmínil v souvislosti se semfinále, tak se domnívám že Hniličku nebo Salfickýho si jako nejlepšího na světě nemyslel?

Ještě ti můžu zkopírovat větu kde si psal, že jen nejlepší brankář v NHL - chceš? Neni ani nejlepší, ani druhý, ani třetí, ani čtvrtý... Jaký kritiky máš namysli, mohl bys jmenovat?

Takže si to shrnme:
1.) starší borci jezdí na olympiádu protože musí a všichni hrajou na 80%

2.) V Naganu vyhráli, protože ještě neměli medaili, teď už maj tak proto nevyhráli.

3.)I když je každý turnaj jiný, tak borci, který v reprezentaci spolu hrají 12 - 15 let už by vlastně mohli hrát na slepo a nepotřebují žádný tréninky. Na co se vlastně sehrávat, když už přeci za léta musí bejt sehraný až až.
_________________
"Vznáším se jako motýl, bodám jako včela."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavel666


PříspěvekZaslal: st březen 01, 2006 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JA PSAL VSEOBECNE NE JEN O TETO OLYMPIADE.NA MINULE JSME MELI NEJLEPSIHO BRANKARE SVETA,UTOCNIKA A NIC TAK CO PORAD REJPAS DO SLOVICEK A HLEDAS MEZI RADKY. NAPIS MI PROSIMTE SOUHRN OTAZEK AJ JE DAM STARYMU STRAKOVI A POSLU TE ODPOVEDI S JWEHO PODPISEM AT MI VERIS.JA TO SHRNU TAKTO.NA PLYMPIADU JEDOU,JELIKOZ PROSTE VI,ZE JSOU NEJLEPSI A REPREZENTOVAT BY MELI A ABYCHOM TO UPRESNILY MUZSTVO JE PRES 20 HRACU A JA HOVORIM CCA O POLOVINE.ZBYTEK MOZNA JESTE MAKA JSOU MLADI .OSTATNI HRAJI PODLE SVEHO SVEDOMI JAK JEN TO JDE,ALE PORAD MAJI V HLAVE NESMIM SE ZRANIT,CEKA ME ZBYTEK SEZONY MAM JI DOBRE ROZJETOU,CO BYCH SI POCAL ZRANENY ATD.PROSTE V LETE NAPIS KDE SE SEJDEME ZALEZEME KE KOSTKUM A POKESAS SAM SE STRAKOU A UVIDIS.NEJAK SI MI NENAPSAL KOHO Z HOKEJISTU ZNAS A KDO TE KRMI TEMA ZNALOSTMA JAKO ZE MAKAJI NA 100%.DO HLAVY JIM NEVIDIM ,ALE PISU CO SLYSIM OD ZASVECENYCH ,KDYZ JIM NEKDO V HOSPODE VYCTE,ZE SE FLAKAJI.A ODPOVED UZ JSEM TE PSAL X KRAT ASI NECHCES PRIJIT O KRASNOU ILUZI BUDIZ JE TO TVA ILUZE JA UZ JI ZTRATIL.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gn270


PříspěvekZaslal: st březen 01, 2006 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hosi nezabudnite, ze nemozete stale vyhravat vsetko. Hokej nie je len o Ceskom teame. Vsetci so silnej sedmicky mozu vyhrat turnaj (nie sme v ere USSR). To ze niekto hra na ake percento je blbost sa nad tym hadat. Je hlupe predpokladat aj to, ze kto je najlepsi a teraz preco nechytil vsetko a preco nedal milion golov atd.
Aspon mate bronz a idete svoj tym roztrhat...my mame len 5.miesto...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hefaistos


PříspěvekZaslal: st březen 01, 2006 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

gn270 napsal:
Hosi nezabudnite, ze nemozete stale vyhravat vsetko. Hokej nie je len o Ceskom teame. Vsetci so silnej sedmicky mozu vyhrat turnaj (nie sme v ere USSR). To ze niekto hra na ake percento je blbost sa nad tym hadat. Je hlupe predpokladat aj to, ze kto je najlepsi a teraz preco nechytil vsetko a preco nedal milion golov atd.
Aspon mate bronz a idete svoj tym roztrhat...my mame len 5.miesto...


Pavel666: Tohle co napsal tady kolega si radši přečti víckrát.

Já neslovíčkařim, jen logicky odvozuju. "Nezlob se na me,ale na olympiade nemuze mistr sveta ,ktery na v kadru nejlepsiho brankare sveta,nejlepsiho utocnika sveta a par dalsich skoro nejlepsich hokejistu proste nemuze dostat v semifinale narez co nam daliSvedi."

Jestliže se zmiňuješ o výklepu v semifinále ze švédama, tak mi to moc zešiřoka nepřijde.
Chceš říct, že v Salt Like City sme nic nehráli? To si asi nepomatuješ na zápasy ve skupině, a že to ve čtvrfinále nevyšlo? Tak si ještě jednou přečti co psal kolega - čím víckrát tim líp.

Ti hráči tam jedou jako tým, a klíčový pro úspěch je se co nejlíp se sehrát, vyhovět si, ano když to nevyjde, když vidí že tým je rozhozenej, tak na co bude dřít, když je na tom sam? Tady souhlasim, tady se bude šetřit, kord zkušenější borci, který už si to za ty léta umí spočítat. Ale netvrď mi že tam jedou s tim, že budou hrát na 80%, v tom případě na co se tam budou srát? tak nechaj místo mladším, která budou dřít a oni budou mít klid.
Každej turnaj je uplně jiná akce, a když budeš hrát 7 x na MS po sobě, tak to pokaždý bude jiný. Tenhle turnaj sedl švédům a finům, ale né kvůli tomu že neměli medaili, ale dokázali sehrát, né jeden nejlepší hráč Sundin, Forsberg, ale celý mužstvo. Před pár lety když vypadli ve čtvrfinále s Běloruskem to zase nevyšlo jim, měli špatnou obranu, nerozuměli si v útoku.

Já znám pouze přes známího Petra Svobodu (Nagano, dal vítězný gól ve finále proti Rusku).

Zkus líp prezentovat svoje názory, možná, že bysme mohli najít řeč. Ale tak jak to podáváš, přeci ani logicky nedává smysl.
_________________
"Vznáším se jako motýl, bodám jako včela."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plechac


PříspěvekZaslal: st březen 01, 2006 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zajimavej flame
No, prislo mi, ze takovej Lang si to prijel vylozene volne odbruslit. Rucinsky dal veledulezitej gol, ale jinak vubec nic, zvlast, kdyz to srovnam treba s MS. A nekteri dalsi...
Proste nekteri hraci do toho rozhodne nedali 100 procent. Takovej Straka tam solidne jezdil, branil, dostal se do sanci, i kdyz po hrichu jich dost spalil. Odved standart. To beru, i kdyz se nedari.
Mozna je to iluze, ale kdyz jedu kurva na OH, tak tam jedu s tim, ze ze sebe vyzdimam maximum. Kdyz nechci naplno makat a nechci riskovat zraneni, tak to snad muzu odreknout, ne?

Jinak bronz je ohromnej uspech, placka z olympiady je supa, az odejde tahle generace, tak muze chvili trvat, nez treba zase vyhrajeme (budeme vyhravat:) dalsi MS. Tahle medaile se oceni az casem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hefaistos


PříspěvekZaslal: st březen 01, 2006 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

plechac napsal:
zajimavej flame
No, prislo mi, ze takovej Lang si to prijel vylozene volne odbruslit. Rucinsky dal veledulezitej gol, ale jinak vubec nic, zvlast, kdyz to srovnam treba s MS. A nekteri dalsi...
Proste nekteri hraci do toho rozhodne nedali 100 procent. Takovej Straka tam solidne jezdil, branil, dostal se do sanci, i kdyz po hrichu jich dost spalil. Odved standart. To beru, i kdyz se nedari.
Mozna je to iluze, ale kdyz jedu kurva na OH, tak tam jedu s tim, ze ze sebe vyzdimam maximum. Kdyz nechci naplno makat a nechci riskovat zraneni, tak to snad muzu odreknout, ne?

Jinak bronz je ohromnej uspech, placka z olympiady je supa, az odejde tahle generace, tak muze chvili trvat, nez treba zase vyhrajeme (budeme vyhravat:) dalsi MS. Tahle medaile se oceni az casem.


Jo souhlas, ty výkony rozhodně nebyli 100%, ale kde je příčina? Obrana špatná, útok strojovový, bez jakéhokoliv tvoření hry, prostě pořád dokola stejně scénář. Od první po poslední zápa.Rozhodně si ale nemyslim, že tam přijeli s tim, že si řekne budou hrát na 80%.
_________________
"Vznáším se jako motýl, bodám jako včela."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plechac


PříspěvekZaslal: st březen 01, 2006 11:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na to bych se zeptal treba Holika:) Ten by s tim nesral o poslal nase hvezdy do prdele
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrael


PříspěvekZaslal: čt březen 02, 2006 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.sport.cz/hokej/nhl/78953-jagr--nejsem-buh--jak-si-nekdo-mysli.html
_________________
There is no real life there is only AFK time
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrael


PříspěvekZaslal: pá březen 03, 2006 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.sport.cz/hokej/nhl/79030-jagr-dvema-goly-pokoril-philadelphii--ale-zapas-nedohral.html

A uz je to tady, jak se chlapcum najednou zacina darit!!

to Pavel666: Na tom co jsi rikal bude asi vela pravdy (bohuzel).
_________________
There is no real life there is only AFK time
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4l


PříspěvekZaslal: pá březen 03, 2006 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nevim :to ze jagr dava goly za rangry to s ol.h. nema co delat .. tam spolu hrajou porad sou sehrany.... o to jak taj uz nekdo psal de se sehrat..protoze na ol.hrach je 90% kvalitnich tymu JEN SE SEHRAT. a to ze hrajou na 80% to je chujovina kazdej se snazi do toho dat vsechno proste znate ty chvile co se snazite a treba to i vic serete nez by vam to slo...jinak mysli te si ze minulej rok na mistrostvi hral treba jagr taky na 80% se zlomenym malickem??pise te taj chujoviny
a co mne sere ze cesi maj strasne kratkou pamet minulej rok oslavujou jaky to sou kingove a ted cist nektery komentare... (nemyslim jen tohle forum..) rikam je to o stesti a sehranosti.... bronz je pro nas krasnej na vic sme proste v dannou chvili nemeli..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gn270


PříspěvekZaslal: pá březen 03, 2006 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Niekedy idem na trening basketu, tak ze tam dam vsetko a idem na 100% a hovno mi je to platne. Inokedy sa iba predvadzam ako nigga a pada mi tam vsetko aj s trojkami.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavel666


PříspěvekZaslal: pá březen 03, 2006 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaromír Jágr se v zápase na ledě Philadelphie zapsal do historických tabulek kanadskoamerické NHL. Třemi body za dva góly a jednu přihrávku pomohl New York Rangers k vítězství 6:1 a zaokrouhlil svoji bilanci v NHL na aktuálních 1400 kanadských bodů. V historické tabulce produktivity tak překonal Jari Kurriho a stal se nejproduktivnějším evropským hokejistou NHL"Věděl jsem, že jsem v pořadí za Kurrim, a tušil jsem, že když nebudu zraněný, mám šanci jej překonat," řekl po zápase ve Philadelphii Jágr. "Každý i nehokejový fanoušek ví, kdo to je Jari Kurri... Všichni vědí, že hrával s Waynem Gretzkým. Je velká pocta jej překonat," dodal současný lídr kanadského bodování.
NO K TOMU SNAD NENI VIC CO DODAT ASI NEKDO MEL TADY V ROZHOVORECH PRAVDU ZE??KDE BYLA TA STRELECKA POTENCE NA OLYMPIADE????NO TED ODPOVEZ TED HEFAISTOS???
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Olympijský turnaj v ledním hokeji Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 28, 29, 30  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: