operace-ztrata hmoty


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - operace-ztrata hmoty  Úvodní stránka -> Ostatní -> operace-ztrata hmoty
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
william888


PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 1:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

agnez napsal:
william888 napsal:
noo to poznam ... mne vyberali aj krcne aj nosne v jeden den aaa fakt za 3 dni v nemocnici som isiel vahou dole o 8 kg ... je to dost ubíjajuce ked sa po operacii zobudis s celou hubou od krvi aaa nemozes rozpravat ani jest aaa ked sa napijes vody aaa pri silnej bolesti sa ju pokusal zhltnut ti vytecie cez nos tak nic moc ... to uz len z toho stresu chudnes ked by si sa tak rad najedol schuti aaa nemozes... aale po tyzdni bolesti zacnes doslova zrat aaa tu vahu za paru tyzdnov dojes, dopijes aaa mozno aj priberes este nejake to kilo naviac...aaa cvicit by si mal ist az tak po tyzdni a pol aby sa ti pri cviceni nahodou neotvorila rana a nezacala ti tiect krv...

A měl jsi po operaci něáké problémy?Jak dlouho si nebyl schopný polknout?

chvalabohu nemal som ziadne komplikacie... no a s hltanim som mal problem cely tyzden lebo prave v pondelok som prisiel domov + 3 dni v nemocnici ...aaale ako da sa aj 2 dni po operacii jest nejake polievky alebo banan, kasa zemiakova aj ked s ukrutnymi bolestami, aaale ked to vydrzis da sa ... ale zase kazdemu sa inak hoji rana cize tebe mozno aj skor prestanu bolesti ... a ked ides vyberat iba krcne mandle si myslim, ze za takych 5 dni aj co budes v nemocnici budes fit...
_________________
ZMENÍŠ SVOJE TELO, ZMENÍŠ SVOJ ŽIVOT.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 3:15 pm    Předmět: Re: operace-ztrata hmoty Odpovědět s citátem

agnez napsal:

To samé čeká mě,ale nestresuju se zhozením,během 7 angín jsem sundal 10kg,takže něáký týden už mě nazbije.Paradox je,že jsem měl jít 9 února,ale musel jsme ti operaci odložit kvůli škole..A ted jsem poprvé od srpna měsíc zdravý,kéž by to vydrželo a vyhnul se operaci.to bych se dal asi na modlení Jinak co jsi měl za problém?Já měl i abces.


Ja som sa uz na modlenie dal. Moj prah bolesti je prilis nizko a proste som neskutocna poseroutka v tomto. Tak aj ja dufam, ze sa tomu vyhnem. A vyhybam sa vybratiu mandli uz cca 3/4 roka.

Jedine, co ma mierne ukludnuje, ze by mi to robil moj dlhorocny kamarat, ktory je zastupcom primara na ORL. A slubil, ze mi namiesa taky kokteil, ze si nebudem pamätat nielen to, ze mi vybral mandle, ale aj....no comment
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 4:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doufam,ze mi dovoli pit protejnak po operaci,abych mel aspon neco dobryho a vyzivnyho po ruce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elmvna


PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pre tvoju motivaciu. ;) aj ked. je to uz stara fotka (z r. 2007-2008) ale... k tejto teme sa hodi. a to mi nie mandle operovali :D :D (ale. kiez by radsej to :D )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Elmvna, urcite sa nam tu snazis nahovorit, ze ti operovali slepak...a ty si bol na plastike a vsadili ti pod kozu six pack Hmmm...?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elmvna


PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

EpsteinBarr napsal:
Elmvna, urcite sa nam tu snazis nahovorit, ze ti operovali slepak...a ty si bol na plastike a vsadili ti pod kozu six pack Hmmm...?

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tojotomi


PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 11:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

elmvna napsal:
pre tvoju motivaciu. ;) aj ked. je to uz stara fotka (z r. 2007-2008) ale... k tejto teme sa hodi. a to mi nie mandle operovali :D :D (ale. kiez by radsej to :D )

Laparoskopii s tim nejde vůbec srovnávat. Do tří dnů tě pustí a omezení v jídle je minimální respektive žádné. Ale motivace pro něj určitě dobrá. První a třetí fotka
_________________
"Neutopte se v detailech. Dívejte se na celek."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RaP1D


PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 11:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som potom co mi vyberali krcne mandle dostal celkom slusny zapal, a bol som nejaky tyzden na antibiotikach. A este predtym (asi 2 dni po operacii ) mi praskla cieva v tej rane a vychrcal som tak 2 - 3 deci krvy, na co mi povedali ze mi za ziadnych okolnosti nemoze stupnut tlak lebo mi to praskne zase. Tak som sa toho bal ze som aj po schodoch isiel pomaly ako dochodca len aby som sa nenamahal nijako. Bol som out skoro 3 tyzdne a schudol som nejakych 7 kg.
Takze je to individualne...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RavenStalker


PříspěvekZaslal: so září 17, 2011 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Před 14 dny mi dělali znovu laparoskopii, takže jsem necvičil asi 15 dnů (jinak jsem zvyklý každý den) a tak jsem asi týden jedl docela málo a potom další týden jsem chtěl dát dietu (asi do 250g sachrů) a vážím místo 108 asi 102, ruce se strašně zmenšily a vypadám jako chcípák. Může za to ta dieta nebo to že jsem nebyl ve fitku? Za takovou chvíli? Možná že jen není ta pumpa na kterou jsem zvyklej. Bílkoviny držím pořád stejně ale těch 6kg a hlavně zrcadlo mě vyděsilo...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajimave povolani, dobre odvedena prace
http://www.navratdoreality.cz/?p=view&id=4615
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - operace-ztrata hmoty Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: