OSTATNÍ (nitrix, tribulus, HMB...)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - OSTATNÍ (nitrix, tribulus, HMB...)  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> OSTATNÍ (nitrix, tribulus, HMB...)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so září 06, 2014 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dle mého ne. Ale to je teď právě řeč o "konečném hi-endu", kde i mě řada řečí/textů o naprosté výjimečnosti výrobce XY zlobí, protože je to v mnoha případech jen marketingové zdůvodnění velmi vysoké ceny při zachování shodné kvality jako mají jiné cenově normálněji položené produkty.

Na druhou stranu, když třeba mluvíš o hydru DH32, k němu můžeš přidat různě kvalitní ochucovadla a jiné potřebné přídatné látky, kde už pak rozdíly v ceně a výsledném dojmu uživatele znát budou. A stejně tak, když máš na to žaludek, můžeš klidně napsat, že to je DH32 a dát tam nějaké jiné. Chápu, že v tomhle případě už ale zase mluvím o "schování za etiketu", ale ono výsledek pro zákazníka je tentýž (vycházím-li z původní otázky "Myslíš, že jednotliví výrobci se nějak významně liší ve zdroji/kvalitě použitých surovin?").
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Darkkiller


PříspěvekZaslal: so září 06, 2014 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, díky za vysvětlení Ronnie. Tohle jsem chtěl slyšet .
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2014 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Píšu hodnocení
Nitrox Pump
, které jsem obdržel jako vánoční dárek od Ronnie.cz. Mám předchozí pozitivní zkušenosti s HellGelem od Extrifitu a tento Nitrox Pump se mi zdá účinky minimálně stejně dobrý a musím uznat, že stylem konzumace jednodušší. HellGel beru napůl (jsem přece jen slabý jedinec) a tak uchovávat a mačkat jen půl sáčku je obtížnější, než si nabrat prášek do vody. Každopádně pumpa dobrá, tvrdost svalů vynikající. Včera jsem nepřijal moc sacharidů a tak to opravdu připisuju tomu suplementu. Chuť meloun je povedená. Osobně mám rád tyhle ovocné a někdy exotické chutě, protože klasických mám dost u proteinu.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Endo


PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2014 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už som sa nato pýtal v inej sekcii, ale pravdepodobne v nesprávnej. Bolo nejako menené zloženie výrobku Nitrox Pump od jeho vzniku, alebo je to stále to isté? :)
Pýtam sa z dôvodu toho, že doposiaľ som pri žiadnom pre-workoute nepociťoval ani minimálne účinky. Ani keď som mal minimum sacharidov, pri tréningu nalačno, proste v rôznych situáciách... Ani pri tomto Nitrox Pump cca pred pol rokom. Až teraz, pri týchto vzorkách čo som dostal, tak som pri tréningu pociťoval mierne svrbenie a mravenčenie na tvári. Čiže mierny posun vpred pri mojom pátraní po vyhovujúcom pre-workoute. Dik za odpoveď.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2014 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hodnocení vzorků:

Nitrox Pump (meloun)
Chuť taková průměrná, ale účinek to mělo super, i když trvalo asi přes půl hodiny, než nastoupil, slušně mě všechno svědilo Ale nakopnutí slušný, hyperaktivita taky dobrá, takže bych taky doporučil, snad jen jinou příchuť.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Oddo


PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2014 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nitrox Pump od Prom-inu:

Rozpustnost dobrá, efekt to na mě nemělo žádný, žádné svědění, nic, snad jen trošku silnější nakopnutí než když dávám jen kafe, příchuť meloun výborná, chutná to jako takové ty dětské žvýkačky huba-buba Višeň o poznání horší, bral bych raděj ten meloun.
_________________
F*CK AVERAGE
https://www.facebook.com/ironwisdom1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
eschaia


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2015 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nitrox Pump Prom-In - meloun
Tohle bych mohl pít jako limonádu, výborná chuť. Bohužel účinky na mě nic moc. Trocha toho svědění, jinak nic : (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2015 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nitrox Pump - Prom - IN

Meloun - Chutná to jak ty žvýkačky huba buba - Sladký jak cecek a takový syntetická chuť. Nejspíše ale spíše více lidem bude příchuť chutnat.

Višeň - Ta chutnala jako visňová limonáda za 5 kč z Tesca Ale lepší než ta melounová. Rozpustnost u obou produktů OK

Nitrox jsem používal již před vyzkoušením vzorků a už jsem sem o něm i něco málo napsal. Abych to shrnul, tak sice mi dobře fungoval při dávkování 30g ale za cenu toho, že jsem se z něho zpětně posral. Bohužel dávkování 15g na mou TH nic neudělá. U toho produktu se mi líbí složení, ale dost mi to tam kazí kofein. Za sebe bych ho nedoporučil, ale kamarád ho užíval taky a byl spokojený.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2015 11:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nitrox Pump od firmy Prom-in

Obě příchutě (meloun, višeň) mi nepřišly nějaký hnusný, mně tyhlety lehce "chemické" příchutě prostě chutnají a nemám s tím problém.

Za pár minut po požití ihned mravenčení na obličeji a v konečcích prstů, trochu větší nabuzenost do tréninku a větší odolnost vůči únavě v 2. polovině tréninku.

V objemu tyhlety věcičky pro mě zbytečnost používat, ale až bude dieta a bude méně elánu do cvičení, tak bych si tento produkt docela i koupil.

Kdybych měl srovnat s Hell gelem od Extrifitu, tak Nitrox Pump mi přijde lepší.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2015 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzorky Nitrox Pump od firmy Prom-in

Meloun, višeň, chut dobra. Ovsem ucinek u me bohuzel zadnej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út leden 06, 2015 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dve recenze ode me...

Po nucene pauze (zanet prudusek, hltanu a dychacich cest diky klimatizaci v praci) jsem mel pauzu mesic, kdy jsem se alespon "procistil" od vsech suplementu apod a tak jsem vyzkousel dva vzorky. Za oba samozrejme dekuji. Podotykam, ze vazim 95kg, suplemety jsem bral 2-3 hodiny po poslednim jidle a mimo to neuzivam nic s obsahem kofeinu, takze nemam vybudovanou resistivitu

Prom-in Nitrox Pump
Efekt: Nic moc, spis nic nez moc. Vlastne vubec nic. Ani svedeni, ani pumpa, ani energie.
Chut: Meloun i Visen prekvapive fajn, bavil me kysely ocas. Narozdil od jejich BCAA netrnou cloveku zuby z pouziteho umeleho sladidla.
Rozpustnost: cajk
Hodnoceni 1 z 5 (za chut)

Nutrend Explosin
Efekt: Poceni jak krava, pro me hodne neprijemne. Po cviceni jsem se jeste hodinu klepal jak osika kvuli hromade kofeinu, take dost neprijemne. Pumpa zadna, krome zily na cele. Po dalsich dvou hodinach neprijemny kofein crash efekt.
Chut: Nejaka tropicka prichut (aha prej boruvka) ala pejsek a kocicka varili dort, nuda, ale vypit to slo.
Rozpustnost: dost to peni
Hodnoceni 0 z 5 (osobne netusim kdo by tohle kupoval a proc)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Muscle


PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2015 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dostal jsem ten Explosin k objednávce a jak to čtu, tak to snad ani nepoužiju. Zvlášť, když mi kofein nedělá moc dobře. Navíc se musím smát - na obalu napsáno "Díky vysoké koncentraci látek...", kouknu na složení a vidím zase jenom megadávku kofeinu a miniaturní množství několika málo dalších látek. Takže v tom taky moc nevidim smysl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2015 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2015 10:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CZEBLADE napsal:
http://www.potravinynapranyri.cz/Detail.aspx?id=2845&lang=cs&design=default&archive=actual&listtype=tiles firma Weider už je tak v prdeli?


"Do doplňků stravy není povolené přidávat psychotropní a omamné látky."

Jasně, někdo tam naschvál narve do tribulusu THC. Fucking logic

To zase museli bejt mikrogramy . . .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2015 11:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně furt není jasný, jak se tam něco jako THC může dostat... i když to je mikro množství. To jako na stejným pásu, kde vyráběj Tribullus, jezdí i tráva?
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Agrezz ® | Extrifit
Maximálně napumpované svaly, dokonalá koncentrace na trénink, skutečná intenzita!
699 Kč
N1 Shot | Nutrend
Profesionální stimulant v pohotovostní tekuté formě k okamžitému použití.
45 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - OSTATNÍ (nitrix, tribulus, HMB...) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: