Panvica/Panev


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Panvica/Panev  Úvodní stránka -> Ostatní -> Panvica/Panev
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Aku panvicu preferujete na bezne varenie/smazenie?
teflonku
52%
 52%  [ 10 ]
liatinovu
26%
 26%  [ 5 ]
keramicku
5%
 5%  [ 1 ]
titanovu
10%
 10%  [ 2 ]
inu
5%
 5%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 19

Autor Zpráva
Spazik


PříspěvekZaslal: pá září 05, 2014 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Další nevýhodou je, že se při připravování jídel neobejdeš bez tuku. Mně osobně to nevadí a já i na teflonce používám olej nebo sádlo, ale někdo tuk používat nechce. Krom toho, na teflonce ti stačí tuk jen symbolicky, ale na litině ho musíš použít větší množství.

To není pravda, stačí aby byla trochu mastná - litina drží mastnotu sama o sobě - což musíš mít i teflonku, úplně nasucho něco smažit jsem teda ještě neviděl že by nějká pánev zvládala bez připalování :-) Dokonce mi přijde že tuku stačí méně, protože ta litina se namastí, kdežto v teflonu ten olej stéká (nedrží sám o sobě na povrchu) a musí tímpádem tvořit větší vrstvu, aby se to nepřipalovalo.

A jinak řešit těn 1g tuku co člověk takto zkonzumuje je kravina :-) I Jay Cutler v dietě sprejuje pánev olejem...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: pá září 05, 2014 12:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejem? Já jsem si myslel že používá něco jiného.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: pá září 05, 2014 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gohan napsal:
Olejem? Já jsem si myslel že používá něco jiného.


Lak na vlasy?
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: pá září 05, 2014 1:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Hulkie napsal:
Další nevýhodou je, že se při připravování jídel neobejdeš bez tuku. Mně osobně to nevadí a já i na teflonce používám olej nebo sádlo, ale někdo tuk používat nechce. Krom toho, na teflonce ti stačí tuk jen symbolicky, ale na litině ho musíš použít větší množství.

To není pravda, stačí aby byla trochu mastná - litina drží mastnotu sama o sobě - což musíš mít i teflonku, úplně nasucho něco smažit jsem teda ještě neviděl že by nějká pánev zvládala bez připalování :-) Dokonce mi přijde že tuku stačí méně, protože ta litina se namastí, kdežto v teflonu ten olej stéká (nedrží sám o sobě na povrchu) a musí tímpádem tvořit větší vrstvu, aby se to nepřipalovalo.

A jinak řešit těn 1g tuku co člověk takto zkonzumuje je kravina :-) I Jay Cutler v dietě sprejuje pánev olejem...


Na dobře fungující teflonce /tzn. nové/ uděláš cokoliv bez tuku, i ty palačinky. Chuť je pravda prachbídná, i když jsou jedinci, co to vyhledávají.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá září 05, 2014 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:

Na dobře fungující teflonce /tzn. nové/ uděláš cokoliv bez tuku, i ty palačinky. Chuť je pravda prachbídná, i když jsou jedinci, co to vyhledávají.

Možná palačinku - jak dlouho... týden/měsíc po koupi?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: pá září 05, 2014 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Gohan napsal:
Olejem? Já jsem si myslel že používá něco jiného.


Lak na vlasy?


Jednoduše jsem si myslel že non-stick spraye budou používat nějakou syntetickou variantu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: pá září 05, 2014 3:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:

Možná palačinku - jak dlouho... týden/měsíc po koupi?


I třeba nějaké to kuře, a dokud ji moc nezrasíš. Což záleží jak na kvalitě pánve, tak kuchaře.-). Párkrát vyzkoušeno, když mi ten zkurvenej Němec na A v krámě někam schoval olej, a já to zjistil až doma:-))).

Ale je to teda fest nouzovka ....
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: pá září 05, 2014 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gohan napsal:
eSko napsal:
Gohan napsal:
Olejem? Já jsem si myslel že používá něco jiného.


Lak na vlasy?


Jednoduše jsem si myslel že non-stick spraye budou používat nějakou syntetickou variantu.


Gohane, "WDčtyřicítka" se ukázala z kulinářského hlediska jako nevhodná varianta, jelikož kulturistům měnila penis ve visací zámek. Oliváč aj. oleje ve spreji už v U.S. používají delší dobu.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
caladan


PříspěvekZaslal: pá září 05, 2014 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky se začínám rozkoukávat po nové, mám už skoro deset let teflonku Tefal cena asi kolem 400,- průměr 24cm a už jsou tam světlejší místa a sem tam škrábanec, na který se někdy něco přichytne. Používal jsem ji v průměru 2-3x týdně. Na maso trochu oleje, dycky jsem ji nejdřív dostatečně zahřál a nijak se po těch letech nevypoukla a palačinky či palačinky s drcenými vločkami klidně bez oleje aniž by se přichytávaly, přichytnuly se jedině když jsem hodně šetřil s moukou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: pá září 05, 2014 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Hulkie napsal:

Na dobře fungující teflonce /tzn. nové/ uděláš cokoliv bez tuku, i ty palačinky. Chuť je pravda prachbídná, i když jsou jedinci, co to vyhledávají.

Možná palačinku - jak dlouho... týden/měsíc po koupi?


když budeš používat dřevěnou obracečku, tak i dýl. Ukazujou to na těch předváděcích akcích. Jako hovězí burger dokážu udělat i po dvou letech užívání, bez oleje. Ale jak říkám, chuť je
tristní. Hovězí mi nechutná jinak, než na sádle.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: pá září 05, 2014 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Gohan napsal:
eSko napsal:
Gohan napsal:
Olejem? Já jsem si myslel že používá něco jiného.


Lak na vlasy?


Jednoduše jsem si myslel že non-stick spraye budou používat nějakou syntetickou variantu.


Gohane, "WDčtyřicítka" se ukázala z kulinářského hlediska jako nevhodná varianta, jelikož kulturistům měnila penis ve visací zámek. Oliváč aj. oleje ve spreji už v U.S. používají delší dobu.

Jo, vím že používají non stick spraye dlouho, nikdy jsem se ale nějak extra nezajímal co v nich je. Já myslím že to je v celku normální že nejdřív něco nevíš a potom si o tom něco zjistíš a víš. Vzhledem k tomu, že jsem hned v prvním příspěvku uvedl že jsem byl v omylu si myslím, že by sis mohl odpustit dělat ze mě kokota.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá září 05, 2014 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V těch sprejích je olivový olej. Výhoda je menší potřebný objem toho oleje. jinak je to vlastně jedno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: pá září 05, 2014 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já vím že tam je olej hned po prvním příspěvku jsem si totiž to složení vygooglil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: pá září 05, 2014 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kvalitní litinová je dobrá, ale než se ta velká a těžká pánev rozehřeje je hrozné
Ale na pořádné steaky super


Naposledy upravil CZEBLADE dne pá září 05, 2014 10:11 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: pá září 05, 2014 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gohan napsal:
Já vím že tam je olej hned po prvním příspěvku jsem si totiž to složení vygooglil


Se trochu zasměj, nikdo z tebe kokota nedělá. Sranda ;-)
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Panvica/Panev Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: