Panvica/Panev


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Panvica/Panev  Úvodní stránka -> Ostatní -> Panvica/Panev
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Aku panvicu preferujete na bezne varenie/smazenie?
teflonku
52%
 52%  [ 10 ]
liatinovu
26%
 26%  [ 5 ]
keramicku
5%
 5%  [ 1 ]
titanovu
10%
 10%  [ 2 ]
inu
5%
 5%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 19

Autor Zpráva
AHOLA


PříspěvekZaslal: ne září 07, 2014 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zatial uvazujem, ze pojdem do nejakej tefalky, trebars tejto:
http://www.alza.sk/tefal-jo-24cm-e8730474-d503551.htm#foto

a casom mozno prikupim nieco vacsie na maso a pod. Bud liatinu, alebo osvedcenejsi titan napr. od nemeckej firmy WOLL. Trochu sa bojim toho, ci to bude efektivne pri indukcnych platnickach...
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne září 07, 2014 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V zásadě dobrá volba, ale ....

1) je malá, kup si 28cm. Minimálně.

2) je to prakticky ta samá jako ta z té Ikey, akorát stojí 2x tolik .... ale pokud se ti Jamie jako kluk líbí, nebo ti ten puntík uprostřed přijde sexy, tak samozřejmě není co řešit:-))).

3) v čem je titan osvědčenější než litina fakt nevím ... ale samozřejmě nic proti titankám ... krom ceny, ale já su obecně lakomej:-).

4) pokud je u pánve uvedeno, že funguje i na indukci, tak ok, jinak nebrat ... resp se u prodejce informovat jak to u které konkrétní pánve je. Nemluvě o tom, že indukce je pro ženský a pro mimina.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: ne září 07, 2014 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nasiel som na to ok uzivatelske recenzie na Amazone, skusim
checknut aj tie ikeacke.
Pokial ide o rozmer, dostupne su viacere verzie, v 1 predajni v BA
su vsetky v zlave. Ide aj o to aby panvica nebola prilis tenka, neviem ako su na tom tie ikeacke. Mrknem aj co maju v osvedcenom Tchibe.

Indukcia - kupil som byt aj s kuchynou, tak mame indukciu.Ma to
vyhody aj nevyhody.....
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne září 07, 2014 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ta ikeácká je velmi podobná, taky má takové to tlusté dno .... je to vidět i na fotce. Myslím tu +365, ne ty další dvě, ty jsou tenké, na palačinky...o těch byla řeč...mi to přijde lepší. Jak jsem psal, na jednu univerzální pánev nevěřím, na to jsem moc levej:-)))

Ale ta co jsi postnul je v pohodě a ten rozdíl v ceně není žádné drama, asi bych se rozhodoval podle toho, který obchod mám blíž:-)))

EDIT .... když si u té 365+ rozklikneš parametry, tak tam mají i váhu, což je 1,4 kila. To jsem docela čuměl, i když vím, že do ruky je těžká dost. A jak na to koukám, ta JO mi přijde celkem o dost hlubší, což má svá pro a proti, záleží co a jak víc vaříš.

A vůbec, co ty tu kua blbneš s pánví, to má snad vybírat a rozhodovat paní Aholová, ne????? Ty máš jen platit.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.


Naposledy upravil ygg dne ne září 07, 2014 7:51 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
caladan


PříspěvekZaslal: ne září 07, 2014 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky půjdu do většího průměru než dosavadních 24cm - to mám pánvičku s max rovnou plochou dna, na palačinky OK, ale třeba vepřové plátky či řízky tam naráz vedle sebe naskládám do 400g nebo kuřecí na nudličky 1kg, ale když přidám i zeleninku, tak je to přetákající kopec, že to skoro přepadává a promíchávám velmi opatrně, případně balíček uvařených špaget 500g musím s opatrností promíchávat nadvakrát.

Jinak jsem koukal na matčinu teflonovou Tefalku, co má 8 let a dno vyleštila celé na kov. To snad brala drátěnkou, nebo nevím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: po září 08, 2014 5:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:

A vůbec, co ty tu kua blbneš s pánví, to má snad vybírat a rozhodovat paní Aholová, ne????? Ty máš jen platit.


Do tejto diskusie zatial neprispel ani jeden zensky nick, tak asi tak

caladan: 8 rokov je pre taku panvicu slusna zivotnost, tak niet divu...
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: po září 08, 2014 8:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ženský sem nelezou, protože očekávají zase nějaký fotky nahotinek od pupíku po koleno.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po září 08, 2014 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
ženský sem nelezou, protože očekávají zase nějaký fotky nahotinek od pupíku po koleno.

Ženský dneska nevaří Co mám tak zkušenosti osobní a z mého okolí, ženský vaří většinou méně a hůře, než muži. (podotýkám že jsem ještě kategorie do 30 let)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: po září 08, 2014 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
daymoon napsal:
ženský sem nelezou, protože očekávají zase nějaký fotky nahotinek od pupíku po koleno.

Ženský dneska nevaří Co mám tak zkušenosti osobní a z mého okolí, ženský vaří většinou méně a hůře, než muži. (podotýkám že jsem ještě kategorie do 30 let)

Pravda pravdoucí

Ženský si dneska myslí, že vaření znamená nakrájet si ovoce na misku, nebo udělat ovesnou kaši posypanou ořechy, následně vyfotit a dát na instragram
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Air_force_one


PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2014 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci zakládat nové téma, zeptám se tady. Potřeboval bych doporučit pánev, na které bych mohl připravovat jídla bez použití tuků. Máme doma keramickou, teflonovou a když si chci udělat lívance, tak se mi to prostě vždy přichytí a spálí. Máte někdo nějakou odzkoušenou, která krásně funguje bez použití tuků?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2014 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přichytit a spálit lívance na teflonce, to už chce docela umění :D ale nevím bohužel co ti poradit. Jde o to co na tom všechno chceš dělat?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2014 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

U nás doma se nakonec zničí každá pánev - at už opotřebením nebo tím, že to nějaký chytrák umyje jak nemá nebo zbytečně vráží do myčky (protože u nás totiž vaří všichni)...takže léta praxe mě naučila, že kupuju levné pánvičky v IKEA. Vydrží docela hrubé zacházení a aspoň mi není líto je vyhodit, když doslouží...jediná nezničitelná je litinová, ta už přežila několik generací jiných pánviček, ale zase na tom nejde dělat všechno, bez tuku samozřejmě nepoužitelná...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Air_force_one


PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2014 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele máme nějakou starší teflonku a ani to moc umění neni. Potřeboval bych právě něco, na čem mohu dělat bez tuku. A co na tom dělat? Tak klasika maso, lívance, palačinky apod.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2014 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PetkaB napsal:
U nás doma se nakonec zničí každá pánev - at už opotřebením nebo tím, že to nějaký chytrák umyje jak nemá nebo zbytečně vráží do myčky (protože u nás totiž vaří všichni)...takže léta praxe mě naučila, že kupuju levné pánvičky v IKEA. Vydrží docela hrubé zacházení a aspoň mi není líto je vyhodit, když doslouží...jediná nezničitelná je litinová, ta už přežila několik generací jiných pánviček, ale zase na tom nejde dělat všechno, bez tuku samozřejmě nepoužitelná...


Taky používáme doma pánvičku z IKEA cca za 400kč. Máme ju skoro rok a denně v ní dělám víc jak půl kila masa a pořád slouží dobře a bez závad.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diana


PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2014 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dříve jsem kupovala dost drahé pánvičky a všechny se po nějaké době odporoučely... Léty praxe jsem zjistila, že nejjistější je koupit si pánvičku Ikea a je klid. Přesně jak psala Petka, když doslouží, není mi líto ji vyhodit. Navíc opravdu hodně vydrží. A to na ní vařím skoro denně - pro dva dospěláky a psisko.
_________________
Já jsem Zelenková, Hujerova sestra. – Já jsem Hujerová. – Manželka? – Ne, manželka jsem já. – Já jsem švagrová. – Já jsem bratranec. – Hujerová, manželka. – Ale manželka… – Já jsem z prvního manželství.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Panvica/Panev Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: