pánvičky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - pánvičky  Úvodní stránka -> Kuchařka -> pánvičky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Riku


PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 12:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co myslíš černými tečkami? Jako zbarvení nebo nějaký výstupky? Dyť ta pánev je černá, pokud je z teflonu ne? :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Výstupky, jde to sedří nehtem.

http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=1139047860511

Tak to asi nebude koření.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To vypadá dost divně Ale asi to bude něco z toho teflonu no, jestli se ti 20 minut škvařila pánev na plynu tak to ses musel doma nadýchat pěkného svinstva. Teflon nad nějakých 230°C vypařuje docela toxický sraček
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem hned vypnul topení a otevřel okna ve 3 místnostech a nechal vyvětrat. Bohužel se obávám, že je k.o. zase se nechci přiotrávit kvůli takovéhle kraviny, takže asi koupim novou no.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 1:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi jo. Já přemýšlím poslední dobou o tom, že bych koupil nějakou klasickou bez nepřilnavýho povrhcu, ale nějak nevím po čem sáhnout aby se na tom dalo dělat. Nějaké tipy?
Mám doma nějakou starou litinovou a na tý se dělá všechno krásně skoro jak na teflonce, ale je malá. Pak mám normální velkou, nevím z čeho asi nějaký nerez nebo co a na tu se přilepí snad i sádlo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedině litina. Akorát je to drahý jako prase.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem na to podobně, mám jednu na které jde dělat taky skoro na sucho (vejce, "palačinky",..), jenže je fakt prťavá, pak je tu pár větších a i celkem velkých +25cm, ale na tom se vše připaluje.
Já přemýšlím nad grilovací nebo titanovou, nejhorší co jsem zatím měl byla ta keramická nebo jak se ten šmejd jmenuje.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MSG


PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám 2 - teflonku od Tefalu (asi 10 let) a ani škrábanec (ovšem předpokládá to vzorné zacházení, tj. míchat v tom jedině dřevem a opatrně mýt) a pak nějakou velkou těžkou smaltovanou (takovej ten zabiják, když přijde manžel pozdě domů z hospody :-) ).

Teflonka má výhodu, že na ní dělám kuřecí prsa bez ničeho (ani olej, ani voda), což na smaltované fakt nejde.

Nějakou levnou teflonku bych se bál, že je to kdo ví jaký zdravotně závadný shit. Už bylo na toto téma několik článků.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A já měl za to, že z teflonu se ty sračky vypařují při přehřátí nezávazně na tom, zda pánev je za 300,- nebo za 2000,-
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yura


PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ted varim na te greenpan co mají jako akci v albertu a je fakt paradni. Kvalitni materiál, ne jak ty nahrazky kterym se za pul roku znici povrch a zacne se uvolnovat uchytka.. Tady ta vypada, ze vydrzi. Za ty prachy super..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 3:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Používám keramickou a jsem spokojen.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak dlouho jí máš? Mě odešla i nejspíš trochu mojí vinou, dělal jsem tam "palačinky" a jednu tam nechal trochu déle, ta se přilepila a pak nějak od té doby se tam lepilo vše, ale co jsem koukal, tak celkem dost lidem moc dlouho nevydržela.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Riku napsal:
A já měl za to, že z teflonu se ty sračky vypařují při přehřátí nezávazně na tom, zda pánev je za 300,- nebo za 2000,-


Zas tak moc se v tom nevyznám, ale kdysi nám učitelka na chemii říkala, že jsou teflononové pánve různé generace a ty dražší jsou už bezpečné, samozřejmě ale žádný z výrobců asi nepočítá s tím, že tu pánev někdo bude strkat samotnou do vysokých teplot na x desítek minut. Tam je asi jedno, co to je asi za teflon, zničí se tak nebo tak. Ty nejlevnější teflonky bych nebral, ty už na pohled smrdí...
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No je pravda, že na teflonce stejně dělám akorát tak vejce, palačinky nebo občas kuřecí a podobný věci. A u toho nehrozí moc že by to člověk vypaloval na maximální žár. Pořádný maso se na tom dobře udělat stejně nedá (biftek, krkovice apod.)

Nejhorší je, že dost lidí to nevím, nebo jim je to jedno a klidně na teflonkách dělají vepřový řízky v trojoobalu a to už bych se celkem bál na kolik se ta pánev zahřeje :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám ji chvíli (měsíc), ale používám ji 2x denně - oběd a večeře + občas palačinky, míchané vajíčka, atd ... Uvidím jak dlouho vydrží.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - pánvičky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: