PBW TAMPA PRO 2012


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - PBW TAMPA PRO 2012  Úvodní stránka -> Soutěže -> PBW TAMPA PRO 2012
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
johny c


PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2012 8:48 am    Předmět: PBW TAMPA PRO 2012 Odpovědět s citátem

Tak soutěž vypadá letos hodně nabitě, já osobně tipuju, že vyhraje roelly winklaar. Co vy? Tady sou nějaký fotky z konference:





Tady nějaký video:
http://www.musculardevelopment.com/c...nce-video.html
http://www.flexonline.com/ifbb/pbw-2012-tampa-pro-video-preview
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2012 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě vyhraje Rhoden. Jewell mě dost překvapil a hodně se těším, až bude stát vedle Freemana, kterej může taky klidně vyhrát. Roellyho bych tipoval na 1. místo tak před 2 měsíci, ale teď ho vidím tak na 4. místě
nahoru
johny c


PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2012 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
Podle mě vyhraje Rhoden. Jewell mě dost překvapil a hodně se těším, až bude stát vedle Freemana, kterej může taky klidně vyhrát. Roellyho bych tipoval na 1. místo tak před 2 měsíci, ale teď ho vidím tak na 4. místě
taky mi přijde že vypadá hůř, takovej plochej je, ale snad to nacukruje..já ho dal na první, protože vím, že když má dost času na připravu tak umí udělat dobrou formu viz jeho první sezóna ac classic, australian pro a new york pro...pak když dával jeden závod za druhým, tak začal strácet hmoty na jeho slabině (na zádech)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2012 3:58 pm    Předmět: Re: PBW TAMPA PRO 2012 Odpovědět s citátem



[/quote]

rhoden ještě



nahoru
Arnold Strong


PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2012 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolik závodníku vubec trenuje Dennis James?tak on sám měl celkem problémy s udělání dobrý formy na soutěže
_________________
nechceme zde americké rakety chceme žít v míru a blahobytu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2012 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě nikoho. Roelly, Shawn, ... Pakulski, Morel a mnoho dalších atletů je jen upsáno Flex online a Dennis jako boss tam dělá tyhle interview. Každej z těch 4 výše vypsanejch má navíc jiného trenéra.
nahoru
Turakam


PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2012 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podľa play by play na fórach všetci skoro perfektne pripravený, odborníci to vidia na súboj toneyho s rhodenom o prvé nasledovaný roellym a hidem, kurnik, ten ale vie spraviť formu a biť monštrá od neho ťažšie o 20kg. Huh podľa mňa vyzerá monštrózne aležiaľ je opäť tak 10-20 percent off, škoda, dúfam, že pôjde aj dallas o týždeň a príde stiahnutejší.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2012 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Toney má asi nejlepší formu ever ale je štíhlejší než obvykle
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2012 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To áno ani nepamätám, kedy bol tak vysekaný, ale zdá sami, že ho vek už dobieha, lýtka neexistujú a osobne sa mi jeho postava okrem bočných postojov ale vôbec nepáči.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2012 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako kdo vyhraje netuším.... Huh teda určitě ne, ale to jak není vysekanej, tak se mi jeho forma líbí ze všech nejvíc. Front double-bi vypadá co se týče estetiky dokonale.

nahoru
Turakam


PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2012 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne sa jeho postava z tohto poľa páči tiež najviac, nie je o čom, také nohy - to sa len tak nevidí, pus dokáže dať vákum a pod., len fakt to nie je ani zdaleka stopercentná forma.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2012 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem




no a jako sorry, ale tady není nic, co by bylo "future Mr. O"... sice je vysekanej, ale zas působí malej, achjo.
nahoru
jari


PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2012 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
ale tady není nic, co by bylo "future Mr. O"


to jsi snad nečekal ani ve snu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2012 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je dosť plochý a hrudný kôš je užší veru, teraz som inak zhliadol fotky Rhodena, no uff, fakt ma prekvapil, jasný víťaz!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2012 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jari napsal:
guruhonza napsal:
ale tady není nic, co by bylo "future Mr. O"


to jsi snad nečekal ani ve snu

neboj, já určitě ne =) není nikdo, u koho bych to teď očekával. Spíš jen pod článkama to občas zazní u jeho fotek z objemovky a tam vypadá fakt dobře, ale tady je vidět, že určitě NE-E
nahoru
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - PBW TAMPA PRO 2012 Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: