Peklo s Landou


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Peklo s Landou  Úvodní stránka -> Ostatní -> Peklo s Landou
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Sledujete Peklo s Landou?
ano
55%
 55%  [ 61 ]
ne
44%
 44%  [ 49 ]
Celkem hlasů : 110

Autor Zpráva
Kadd


PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 6:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

m4l napsal:
posledni dil pro mne nejzajimavejsi...

http://peklo.stream.cz/?m=peklo&a=main&id=78&page=0&type=episode&utm_source=Seznam&utm_medium=RSS&utm_campaign=Vyber

co me "nasralo" jestli jsem to dobre pochopil tak ota si sehnal sponzory a boucha si za penize resp. nepotrebuje chodit do prace--- to neni feeerr


život není fer, bohužel, někdo hold dostane šanci jiný ne ale všechno se dá změnit sice těžko ale dá. Snad
_________________
Co nejde silou, jde ještě větší silou!

Na tebe sou i fizli kratci , ty ses dobrej exemplar, az budes mit ty hnupe nekdy mlady, si tak dva kousky zamlouvam...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hefaistos


PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 10:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

m4l napsal:
posledni dil pro mne nejzajimavejsi...

http://peklo.stream.cz/?m=peklo&a=main&id=78&page=0&type=episode&utm_source=Seznam&utm_medium=RSS&utm_campaign=Vyber

co me "nasralo" jestli jsem to dobre pochopil tak ota si sehnal sponzory a boucha si za penize resp. nepotrebuje chodit do prace--- to neni feeerr


Jo to mě taky nasralo, takovej paradox člověk, ktrej umí pomalu hovno (aniž bych mu to měl za zlý, pač za těch pár měsíců na tom nemohl bejt líp), si najde sponzory, což se nepodaří nebo teda spíš těžko daří těm, kteří sou výkonnostně uplně jinde. Hold to je ta šance co mu tenhle pořad dal - tak snad to využije a dokáže si to alespoň zasloužit. Ale jako je to fakt prdel, takovej nemotara - průměrnej cvičenec začátečník, kterých je v gymech všude plno, má sponzoring že mu to hodí tolik že nemusí pracovat a možná ještě něco navíc.

Ale jinak mě otík překvapil, že nemá v makovici uplně vymatláno, ba naopak, alespoň co se všeobecnýho přehledu týče. Za to radek. . . automatická pračka co měla moje babička s jednim tlačítkem vypnout a zapnout na tom byla líp

Asi nejlepší predispozice na fight má Šimon - jak se ostatně ukázalo nejen v těch srovnávacích testech ale i v tom fightu.

Martin - tyhle typy lidí nesnášim, lemra největší, co na to celou dobu sere se jakože milostpán usmyslí veme pochcaný kolo a myslí si jakej neni hrdina a půl roku z toho žije a vypráví kde může.

Pěknej díl a tečka za celym projektem.
_________________
"Vznáším se jako motýl, bodám jako včela."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Phenomenom


PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj testík dobrej..Radek dutej docela Taky mě sralo,že Martinovi věnovali tolik času...Jeho výkon byl těžce podprůměrnej ve všem..je to sráč.
A k těm sponzorům co má Ota tak asi nebudou nadlouo i když bych mu to přál.Jak říkal Macháček už někdy na začátku předpoklady pro fight daný nemá a extra talent to taky není+věk..neim jak to vidíte vy,ale MMA master teda nikdy nebude a blbý je že si to sám nejspíš neuvědomuje.
Nějáký pokračování se dá spolehlivě očekávat tak sem zvědavej co Landa vymyslí..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lear


PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Phenomenom napsal:

Nějáký pokračování se dá spolehlivě očekávat tak sem zvědavej co Landa vymyslí..

Jeho žena tam říkala, že on už žádný rozhodně nechce.. Tak uvidíme..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4l


PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co jsem slysel tak Landa pripravuje uplne neco jineho nnekde jsem o tom cetl ..... uz ale nevim co to bylo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Robb


PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

m4l napsal:
co jsem slysel tak Landa pripravuje uplne neco jineho nnekde jsem o tom cetl ..... uz ale nevim co to bylo

Možná, že veme bandu kickboxerů a bude se je snažit do vězení
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS


PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Robb napsal:
m4l napsal:
co jsem slysel tak Landa pripravuje uplne neco jineho nnekde jsem o tom cetl ..... uz ale nevim co to bylo

Možná, že veme bandu kickboxerů a bude se je snažit do vězení


_________________
Měsíček:To se lehko řekne, jenže nemohu si dovolit žádný "přášky" a pixly .. jediné co mi může pomocí je 3 kilová činka (benchpress).

http://www.youtube.com/watch?v=jmURrAbZKQ8
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lear


PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

m4l napsal:
co jsem slysel tak Landa pripravuje uplne neco jineho nnekde jsem o tom cetl ..... uz ale nevim co to bylo


Zatim vymysli jenom picoviny.. Projekt Zlaty drak nebo co..

"Bude to fantasy hra, cílem je vytvořit úplně novou formu sokolství, pokud možno i na mezinárodní bázi. Toužíme dát sportu atraktivní formu, která lidi k němu přitáhne. Sáhli jsme do žánru fantasy a místo sokolů jsme vytvořili postavy dračích jezdců. To jsou sportovci a trenéři, kteří budou vychovávat mládež. Cílem je soulad těla a ducha. Ale chceme zasahovat i mimo sport, postavit třeba školu, nemocnici. Plánuji živé show v televizi, na kterých budeme chtít vybrat ukrutné peníze na jejich stavbu. Chci přesvědčit veřejnost o jejich smyslu. Nebo alespoň vyvolat veřejnou diskusi na toto téma. Alespoň budou muset lidé přemýšlet."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CrazyLom


PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 11:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bože můůj já se těšil co to bude, ale taková píčovina...
_________________
Mám za přátele marnotratné muže
z nás každý rád svou hřivnu zakopá
my do svých vlasů vplétáme si růže
a po nás? Což! Ať přijde potopa!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Peklo s Landou Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: