pěkná BB videa II


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 82, 83, 84  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - pěkná BB videa II  Úvodní stránka -> Videa -> pěkná BB videa II
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2014 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci kopat do naší současné profi, ale dle mého názoru ještě nikdo po Pavolovi nedosáhl takovou míru objemů a připravenosti a to je už 15 let

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2014 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to tak, navíc perlička, v tomto roce za Pavolem skončil Jay Cutler! A v roce 2004 na hranici top 10 na světě, senzační 11. místo, klobouček dolu.....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yura


PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2014 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Heh taky jsem na tohle video narazil a chtěl ho sem dat. Pavol byl proste perfektni. Clovek se podiva a proste vidi Mr.Opympia materiál. Ta papirova kuze, kvalita, vyzralost, hloubka a objem svalu..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2014 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale to břicho je nechutný
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yura


PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2014 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Ale to břicho je nechutný
Nas nejlepší kulturista všech dob v nejlepší forme a ty k tomu das tenhle smajlik? Spamatuj se chlapce..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2014 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

yura napsal:
DiamonD123 napsal:
Ale to břicho je nechutný
Nas nejlepší kulturista všech dob v nejlepší forme a ty k tomu das tenhle smajlik? Spamatuj se chlapce..


Kdybychom byli američani na americkém fóru a někdo tam dal Ronnieho, tak napíšu uplně stejnej komentář. Tím ale nepopírám, že to jsou oba dva skvělí kulturisti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2014 3:49 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

začínáš mít v poslední době čím dál přiblblejší příspěvky, tady, i na mainwebu ty kecy o rýmičce Šádka, tady o velkém břichu....tak tento sport přestaň sledovat, pokud máš ke všemu akorát kecy nebo se sám zase nachystej.
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2014 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Máš pravdu, že něco jsem si opravdu odpustit mohl - asi si poslední dobou vylejvám věci, co mě serou. Asi jsem potřeboval, aby to někdo napsal . . .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2014 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Heh, ale ved jeho brucho bolo jednou z devíz, také brušáky, hlboké, že prst by tam človek vedel strčiť, to sa len tak nevidí, dotaraz považujem Pavlovu obálku, kde už bol aj v pokorčilom veku na stránkach muscle and fitness za jednu z naj fotiek v kulturistike vôbec, tam to jeho brucho a ručiská,proste skvelé, je to veľký borec, ako filozofiou, tak tréningovým nasdením, originálnou, netuctovou postavou a v neposlednom rade výsledkami, videl som ho aj naživo a doteraz som podobnú hrudu, čo sa ledva cez dvere vošiel, nevidel:).
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yura


PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2014 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Heh, ale ved jeho brucho bolo jednou z devíz, také brušáky, hlboké, že prst by tam človek vedel strčiť, to sa len tak nevidí, dotaraz považujem Pavlovu obálku, kde už bol aj v pokorčilom veku na stránkach muscle and fitness za jednu z naj fotiek v kulturistike vôbec, tam to jeho brucho a ručiská,proste skvelé, je to veľký borec, ako filozofiou, tak tréningovým nasdením, originálnou, netuctovou postavou a v neposlednom rade výsledkami, videl som ho aj naživo a doteraz som podobnú hrudu, čo sa ledva cez dvere vošiel, nevidel:).
To byla fotka od Adlta ne? Všechny ty fotky od Adlta kde je Pavol vypada perfektne.. Ta s cernym pozadim je neskutecna. Tam vypada Pavol jako idealni prototyp kulturisty.


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2014 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten Illes udelal neuveritleny pokrok, kdyz si vzpomenu jak vypadal pred par lety...

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2014 5:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dost jsem čuměl, když jsem nedavno viděl na FB aktuálku, ale teď když vidim video a ten jeho bachor, tak mě jeho forma nechává chladným....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2014 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja teda na FB zadnou aktualku nevidim, posledni je rok a pul stara https://www.facebook.com/igor.illes.7?fref=ts

Mne spadla brada prave z tohoto videa, bricho nebricho, na profi podle me ma kdyz to srovnam s jinyma co tam uz jsou. Navic je to 9 tydnu pred
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2014 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty seš alespoň pořád svuj
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yura


PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2014 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jari napsal:
Dost jsem čuměl, když jsem nedavno viděl na FB aktuálku, ale teď když vidim video a ten jeho bachor, tak mě jeho forma nechává chladným....
Jak rikas, nabral slusne a ikdyz bude vyrezanej na kost a objem bude taky slusnej, tak to stejne zazdi nic moc tvary a klasicky vyvalenej pupek..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - pěkná BB videa II Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 82, 83, 84  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: