Piškoty Opavia


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Piškoty Opavia  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Piškoty Opavia
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wondra


PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2015 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

přesně, s arasidovym!:)
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medwed


PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2015 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sk napsal:
medwed napsal:
daymoon napsal:
O kvalitě potravin rozhodujeme svými nákupními košíky.


presne tak, zajdete si do PL a nakupte tam potraviny a zjistite, ze jejich potraviny pro jejich trh jsou uplne ok, to ze u nas lidi kupujou potraviny s posypovou soli, stare nasmradle maso, ... BO CENA je nas problem


OPAVIA piskoty jsou snad jedny z nejdrazsich.


Nevyjadroval sem se konkretne k cene piskotu Opavia ale k tomu hatu na kvalitu PL potravin a kazdy to jiste pochopil (navic v navaznosti na prispevek ktery quotuju).

/OT
P.S. Az na me nekdo priste pujde s mecem tak moje duchovno na to bude pripraveno smrdlanim do vzduchu a neutecu nebo nevemu si tyc nebo motyku co ma kazdy doma a je racionalini jit zbran vs zbran, ale pujdu s holyma rukama (chtel sem se zdrzet pokracovani v diskuzi s bullshido blbcema ale bohuzel nejde to oni na me utoci kvuli piskotum).
/OT konec
_________________
Jen mě těší, že za ten pád letadla nemůžou kettlebely. Doufám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sovajs


PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2015 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A nevyrábí se tam všechno? Nedávno jsem si koupil Esíčka (k čaji ) a nedalo se to žrat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2015 5:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejedl jsem, takže tenhle aspekt jde mimo mně (nemůžu posoudit).
Ale - tím, že se to přesunulo do Polska se nezměnila receptura, ta se změnila tím, že to chtěl majitel, ne poláci
- je tam o čtyři gramy mouky na sto míň, to zase není takový rozdíl
- ty sražené na mně působí víc naturálním dojmem, ty nadýchané polštářky budou určitě
pěkně chemické...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2015 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
O kvalitě potravin rozhodujeme svými nákupními košíky.


co to je za blábol?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2015 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CZEBLADE napsal:
daymoon napsal:
O kvalitě potravin rozhodujeme svými nákupními košíky.


co to je za blábol?


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2015 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

czeblade: není to blábol vysvětlim:
prodává se přeci hlavně to, co se poptává...lidi kupujou hodně nějáký potraviny a jde jim o cenu a kvantitu... proto se víc prodává obyčejnej rohlík a né celozrnej... v tom množství
když přijde grznár a řekne, že sacharidy sou nahovno, tak všichni přestanou kupovat rohlíky a budou do košíku dávat třeba maso
tim vznikne to, že se rohlíky neprodaj a když se neprodaj tak jich nebudou už tolik vyrábět, aby se jim to vyplatilo... aby to prodali...
takže to má, co do sebe, ale je jasný, že kvůli jednotlivci nepřestanou vyrábět něco..
ale jesi ty piškoty stojej fakt za prd tak to postupne určitě nebudou v takovém množství vozit do čr, ale sníží množství.
ale stene mam pocit, že tu jen dělam chytrý rádio ted, protoze je mi jasný, že tohleto vi kazdej a je to vseobecna vec
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neis


PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2015 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyby byla cena rovná kvalitě, tak by platila tato dedukce nabídka-poptávka. Proč jsou však některé potraviny v Německu dokonce levnější jak u nás a prakticky ve všech případech kvalitnější ? Je to jednoduché stát selhává v kontrole potravin a nechá nás krmit nekvalitními potravinami a dokud se v tom nezačne vrtat 3.strana tak se nic nestane. Jen by mě zajímalo jestli jde o lobby, nebo neschopnost našeho státu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2015 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten vzhled a tvrdost piškotů může být daná opravdu z velké části změnou technologie a také tím, že např. použiješ lokální suroviny, i když třeba stejně kvalitní, tak výstup nemusí být totožný. Např. když k výrobě piva použijete jinou vodu, bude chutnat jinak, i když by si člověk řekl, "blbá voda". Tím Opaviu nijak neomlouvám. Je neštěstí, že patří pod nadnárodní řetězec. To je většinou cesta k nulovému rozhodovacímu potenciálu a snižování nákladů a zvyšování prodejů za každou cenu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: so říjen 10, 2015 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sovajs napsal:
A nevyrábí se tam všechno? Nedávno jsem si koupil Esíčka (k čaji ) a nedalo se to žrat


Přesně tak. Manželka je znalec všech sladkostí a nedávno se rozloučila s máslovými sušenkami, která už neobsahují máslo jako dřív a chuť je pochopitelně pryč. Opavia je v pr... a my už od nich nic nekupujeme.
V obchodech je to, co kupujeme - většina národa kouká jen na cenu a žere sračky, tak je jsou v obchodech převážně sračky. Dnes jsem byl s dcerou nakoupit a když jsme procházeli okolo regálů s pitím, tak se okolo nás prohnala nějaká babča křičíce na dědu "tady mají to laciný pití pro děti" a už popadali ty nesmyslný přeslazený pitíčka, po kterých bude z našich dětí akorát generace diabetiků
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: so říjen 10, 2015 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S těmi esíčky souhlasím, dřív jsem je baštil skoro každý měsíc. Nedávno jsem na ně dostal chuť a letěly do koše. Od Opavie kupuji občas Bebe sušenky, když není zbytí, ty se tak nějak ještě drží.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: so říjen 10, 2015 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko zahodil male esicka do kosa, to znie ako spoved krkavcieho otca :)
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barbar Conan


PříspěvekZaslal: so říjen 10, 2015 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to smutný no, mě vždycky dostane, jak to ty firmy obhajují tím, že "našim zákazníkům to takhle chutná" (např. při otázce proč je ve stejném výrobku v Německu za stejnou cenu 90% masa a u nás 50% růžovýho kuřecího humusu).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavouk


PříspěvekZaslal: so říjen 10, 2015 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neis napsal:
Kdyby byla cena rovná kvalitě, tak by platila tato dedukce nabídka-poptávka. Proč jsou však některé potraviny v Německu dokonce levnější jak u nás a prakticky ve všech případech kvalitnější ? Je to jednoduché stát selhává v kontrole potravin a nechá nás krmit nekvalitními potravinami a dokud se v tom nezačne vrtat 3.strana tak se nic nestane. Jen by mě zajímalo jestli jde o lobby, nebo neschopnost našeho státu...

???
nabídka vs poptávka platí, cena vs kvalita s tím nemá co dělat
právě proto se u nás prodávají některé potraviny v horší kvalitě dráž, protože je koupíme
stát nás nekrmí nekvalitou, tou se krmíme sami
_________________
Don't waste your time or time will waste you.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2015 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
S těmi esíčky souhlasím, dřív jsem je baštil skoro každý měsíc. Nedávno jsem na ně dostal chuť a letěly do koše. Od Opavie kupuji občas Bebe sušenky, když není zbytí, ty se tak nějak ještě drží.


CIZO na tema presunu Opavie do Polska videl nejakou reportaz a rozzurene mi psal do prace, ze okamzite vyhlasuje bojkot na celou firmu. A to je na piskotech uz dobrych 30 let.. Co rikal, tak uz z obalu zmizelo bez E a umelych prisad, je tam vice mouky na ukor vajec apod. Bohuzel pak zjistil, ze Opavie vyrabi i jeho oblibene Kolonady s cokodkou a klasicke BeBe susenky. V dane reportazi hodne lidi potvrdilo, ze se ty piskoty chutove zhorsili a kolikrat to nechteji zrat uz ani jejich psi. Tedy i kdyz to mnohe asi rozciluje, tak i pro me znamena z Polska = levny smejd.
_________________
Říkal tu někdo profesionální jedlík?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Piškoty Opavia Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: