Pití ovesných vloček


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pití ovesných vloček  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Pití ovesných vloček
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dangroj


PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2014 8:24 pm    Předmět: Pití ovesných vloček Odpovědět s citátem

čau, zajímalo by mě, kde dělám chybu, když chci namixovat vločky a vypít je s vodou z shakeru..
viděl sem borca co to míchal s 350ml vody a měl tam 180g ... já sem to potom zkoušel a prostě se mi to lepí a pit to nejde.. nevíte čim to může bejt?? a nemyslim si, že je to tim, že bych to málo rozmixoval
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord_Ivory


PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2014 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus jiny vlocky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dangroj


PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2014 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lord_Ivory napsal:
Zkus jiny vlocky.

ok, to určitě zkusim, ale zapomněl jsem dodat, že ten týpek měl úplně stejný :P
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eraZ


PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2014 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak má asi lepšiu vodu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dangroj


PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2014 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to bude ono xD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dangroj


PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2014 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

už jsem na to přišel.. :D není to tím, že by to bylo málo rozmixovaný, ale tím, že je to moc rozmixovaný :D když se to už skoro blíží k mouce, tak se to lepí :D nesmí se to moc mixovat.. jen trochu :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2014 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dangroj napsal:
už jsem na to přišel.. :D není to tím, že by to bylo málo rozmixovaný, ale tím, že je to moc rozmixovaný :D když se to už skoro blíží k mouce, tak se to lepí :D nesmí se to moc mixovat.. jen trochu :)

a co tim chces dokazat?, tim mixovani.? to snidas ci co? Jidlo ma prvne chutnat, jak dlouho myslis, ze to vydrzis? Nechutnaji ti vlocky?Nejez je, je mnoho dalsich druhu sacharidu, ktere udelaji uplne stejnou sluzbu.Z vlocek se daji udelat muffiny, livance, chutne kase, navic ti dodaji vice zivin , nez vlocky s vodou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dangroj


PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2014 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mně to chutná :P hodim si do toho kakao a je vymalovaný.. mixuji to proto, abych nebyl sytej .. do objemu se hodí ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shooter


PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2014 10:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dangroj napsal:
mixuji to proto, abych nebyl sytej


_________________
Pokud něco opravdu moc chceš, musíš něco obětovat.

Můj Log > http://forum.ronnie.cz/shooteruv-objem-up-to-90kg-t26856.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prochm


PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2014 9:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vločky je třeba rozmixovat co nejlépe aby tam nebyly žádné větší kousky. Kupuju si v lidlu 500g v papírových sáčcích. Ty jsou drcené a rozmixují se parádně. Jinak to s tím blátem bude nejspíš proto, že když je rozmixuješ tak je necháš dýl stát a tím jako by nabobtnají a srazí, a nebo tam prostě dáváš málo vody. Zkus si ty vločky nejdříve zalít vodou a nechat je tak 10 minut až nasají vodu a teprve potom je rozmixuj. Já dávám každé ráno 200g vloček. Vody nevím přesně kolik dávám ale po rozmixování je toho asi 1 litr. 350ml na 180g vloček jak píšeš se mi zdá hodně málo. Jinak když si chystám rozmixované vločky do pet lahve někam na delší vyjížďku na kole tak si tam dám schválně o něco víc vody, aby se to třeba po těch 3 hodinách dalo v pohodě vypít. Myslím, že v tvém případě bude právě ten problém, že dáváš prostě málo vody.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barbar Conan


PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2014 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlkisekk napsal:

a co tim chces dokazat?, tim mixovani.? to snidas ci co? Jidlo ma prvne chutnat, jak dlouho myslis, ze to vydrzis? Nechutnaji ti vlocky?Nejez je, je mnoho dalsich druhu sacharidu, ktere udelaji uplne stejnou sluzbu.Z vlocek se daji udelat muffiny, livance, chutne kase, navic ti dodaji vice zivin , nez vlocky s vodou.


Já piju vločky k snídani (s mlékem místo vody) už přes rok a chutná mi to, vločky mají takovou jemnou oříškovou příchuť a rozhodně s tím nemám žádný problém. To mám naopak s kaší, ať už kvůli chuti, konzistenci nebo objemu.

Na druhou stranu vejce mi dělají čím dál tím větší problém, samotné už mi lezou krkem, musím mít aspoň kousek pečiva k tomu...když už jsme u toho, napadá někoho nějaký jiný zdroj bílkovin k snídani? :-O Šunka se prý nemá jíst kvůli malému množství kyselin v žaludku po ránu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2014 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pit ovesne vlocky, takovy barbarstvi ...
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smik


PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2014 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím Drapere.

100g vloček, 3 celá vejce, ochutit dle potřeby. Hodit na pánev s kokosovým tukem a udělat luxusní placku nebo menší placky, na které si dám co chci, nebo je sním jen tak. Za tepla i za studena. Na tom teď ujíždím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shooter


PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2014 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

smik napsal:
Souhlasím Drapere.

100g vloček, 3 celá vejce, ochutit dle potřeby. Hodit na pánev s kokosovým tukem a udělat luxusní placku nebo menší placky, na které si dám co chci, nebo je sním jen tak. Za tepla i za studena. Na tom teď ujíždím.


+ do toho odměrku proteinu a luxus
Dřív jsem tohle jedl neustále na snídaně
_________________
Pokud něco opravdu moc chceš, musíš něco obětovat.

Můj Log > http://forum.ronnie.cz/shooteruv-objem-up-to-90kg-t26856.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2014 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moje řeč...

i když pořád lepší než když si někteří jsou schopní rozmixovat i kuře s rýží v rámci úspory času.... účel to sice splní ale.... Těch 5min ráno navíc mě fakt nezabije.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pití ovesných vloček Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: