piti pri treninku


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - piti pri treninku  Úvodní stránka -> Začátečníci -> piti pri treninku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Black Dragon


PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lameboy napsal:
Ten, kdo si myslí, že při aerobce navlečenej třeba do 20 mikin spálí více tuku, je ... , nebo jaký to má význam? Prosím vysvětlit.

S radosti ti to vysvetlim , test znalosti od Frei :)

Nejenom pri treningu, ale i bezne nosim na vrchu minimalne 3 vrstvy - natelnik, tricko a mikinu ...
pri treningu mam na sobe natelnik, tricko s dlouhym rukavem a mikinu... na aerobku nahazuju jeste sustakovou bundu... na nohach mam jegrovky a teplaky...

Jedna se o jev zvany termogeneze... kdyz je telo zahraty na teplotu vyssi jak 37 stupnu, tak se zrychluje metabolismus a zlepsuje se spalovani tuku ... mam na vyber, bud si koupim sustakovku za par kacek anebo si koupim spalovace tuku, ktere na teto bazi pracujou ...
Celkove, kdyz je telu porad teplo, tak nema duvod duvod ukladat do tukovych zasob...

Od zacatku roku sem sundal 17+ kg ... cim to bude? dieta a aerobka v tomhle podani ...
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

termogeneze zni zajimave ale obecne telo vynaklada mnohem vice energie pri treninku v chladnejsim prostredi... coz samozrejme neznamena ze clovek nema cvicit dobre oblecenej, dve-tri vrstvy jsou kazdopadne fajn kdyz clovek nechce aby mu nastydly klouby

jen bych ten vyznam treninku navlecenej jak eskymak neprecenoval, rozdil bude minimalni rekl bych
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lameboy


PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No to je pičovina roku, termogeneze znamená:

Zvyšování produkce tepla v těle teplokrevných živočichů vystavených chladu.!!! Tuk je přeměněn na teplo, aby se tělo ohřálo a neprochladlo.!!! Pokud vyběhneš nahej do mrazu nic ti nepomůže, to je jasný.

Tvoje výsledky jsou velmi inspirativní a motivují mě při mém snažení, ale to, že jsi shodil je zásluha diety a aerobní zátěže, to, že máš na sobě tuny prádla s tím vůbec nesouvisí, akorát se více potíš, to je všechno. Tělo bude ukládat všechen tuk a za všech okolností nezávisle na teple nebo zimě. Pokud ho budeš jíst, stráví se a bude kolovat v krevním řečišti bude se muset někam uložit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darion


PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

smetaku ja uz mam taky lecos odbouchano (at uz tkw, kick nebo thay), cvicilo resp. cvici me par mistru sveta a evropy a muzu rict ze tohle je SPATNE

staci znat alespon zaklady fungovani lidskeho tela a kdokoliv musi dojit k zaveru, i bez empirickych poznatku, ze zkratka pozivani vody behem treninku je dulezita vec...

Lameboy: odvazne tvrzeni.. vyresil si zahadu kterou si nejsou jisti ani doktori:D no offence:)
_________________
"Sahni si na dickense, at poznas klasiku..." Jan Tomasik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katrooo


PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Black Dragone tych viac ako 17 kg co si zhodil je velmi obdivuhodnych a forma sa zacina ukazovat

ale na druhu stranu a neber to v zlom....nezda sa ti ze na dva mesiace + par dni je to nejako vela....kdesi tu na fore som sa docital ze tak 1 az 1,5 kg tyzdenne je akurat...no ale ty a Frei asi viete co robite.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smetak


PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Darion napsal:
smetaku ja uz mam taky lecos odbouchano (at uz tkw, kick nebo thay), cvicilo resp. cvici me par mistru sveta a evropy a muzu rict ze tohle je SPATNE

staci znat alespon zaklady fungovani lidskeho tela a kdokoliv musi dojit k zaveru, i bez empirickych poznatku, ze zkratka pozivani vody behem treninku je dulezita vec...


ale ja nerikam, ze nepiju.
Psal sem, ze si dam lok, dva, popr. proplachnu drzku a jedu dal.

A ne, ze si sednu a vyzahnu na posezeni trinactilitrovou mineralku, pak se zebliju, neudelam ani krok a pujdu brecet mamince pod sukni.

Me je tohle proste jedno, nezajimaj me nazory ostatnich, co tomu zase hrozne rozumi, ostatne jako vzdy, kdyz sem kdokoliv napise cokoliv co nesedi anonymnimu mistrovi vesmiru, co vsechno zazil a vsude byl:-)

Napsal jsem jak trenuju, obtize zadny nema a cejtim se dobre. Jednou nekam chodim tak se budu ridit tim, co mi rekne vudce.
Je to jednoduchy.
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darion


PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no nic... kdyz je nekdo hloupej tak je hloupej...
_________________
"Sahni si na dickense, at poznas klasiku..." Jan Tomasik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supporter
(ban)


PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

smetak napsal:
tak se budu ridit tim, co mi rekne vudce.
Je to jednoduchy.


Ein reich, ein volk, ein fuhrer Vudce rika - ,, Brante Berlin do posledniho muze, ani krok zpet !!! ,,
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smetak


PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

supporter napsal:
smetak napsal:
tak se budu ridit tim, co mi rekne vudce.
Je to jednoduchy.


Ein reich, ein volk, ein fuhrer Vudce rika - ,, Brante Berlin do posledniho muze, ani krok zpet !!! ,,

to zase ne vole
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 10:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nemám už vůbec čas, ale BD se mě při konzultaci přípravy večer ptal, jestli jsem četl ten topic o pití a já byl přes víkend pryč, tak jsem tu

Smetaku, ty vole, co ti na to říct? Nenapadlo tě třeba někdy, při tom jak potřebuješ shodit, že tím, že piješ nepravidelně a hlavně né v době, kdy tělo má největší ztráty tekutin, že si tím pádem tělo bude dělat daleko větší vodné retenci, aby tu ztrátu tekutin bez jejich doplňování ustávalo?

Děláš si tu z nás legraci ???
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Freimen


PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lameboy napsal:
No to je pičovina roku, termogeneze znamená:
...

prosímtě mladej, dej si raději ten litr mlíka, na který se tu zcela vážně ptáš a odpusť si ty vulgárnosti a rádoby vědecké kecy

citace:
No to je pičovina roku

ta tvoje píčovina roku je věc, kterou dělá celá BB repre, ty cvičíš rok a už se tu rozkřikuješ, no to mi ho vyndej

citace:
to, že jsi shodil je zásluha diety a aerobní zátěže

to je zásluha více věcí, hlavně ale diety, tréninků, které jsem mu naodrdinoval a aerobky

citace:
Tělo bude ukládat všechen tuk a za všech okolností nezávisle na teple nebo zimě



citace:
Pokud ho budeš jíst, stráví se a bude kolovat v krevním řečišti bude se muset někam uložit

_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
trin


PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdarec Frei , koukám, že přišla pomoc. To je dobře, já se tady nad tím dnes rozčiloval dobrýho půl dne
a když čtu ty další žduchy, tak se nestačím divit
zkus jim to vysvětlit, jestli se ti to povede...ale pochybuju
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 10:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no já asi ty 3-4 stránky s hádkou s Ljem přeskočil, resp. jen prolétl...

Asi nemá smysl srovnávat lekci tancování s tím, když 110kg kluk odcvičí 50min mého brutálního tréninku, dá si koktejl, amina a jde na dalších 45min na aerobku...

Zkrátka a jednodušše - pokud má žízeň, ať se napije, je důležiuté doplňovat tekutiny a elektrolity, zvlášť při enormní zátěži, kdy roste jejich ztráta a potřeba...
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Mik.cz


PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 8:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimen napsal:
Lameboy napsal:
No to je pičovina roku, termogeneze znamená:
...

prosímtě mladej, dej si raději ten litr mlíka, na který se tu zcela vážně ptáš a odpusť si ty vulgárnosti a rádoby vědecké kecy

citace:
No to je pičovina roku

ta tvoje píčovina roku je věc, kterou dělá celá BB repre, ty cvičíš rok a už se tu rozkřikuješ, no to mi ho vyndej

citace:
to, že jsi shodil je zásluha diety a aerobní zátěže

to je zásluha více věcí, hlavně ale diety, tréninků, které jsem mu naodrdinoval a aerobky

citace:
Tělo bude ukládat všechen tuk a za všech okolností nezávisle na teple nebo zimě



citace:
Pokud ho budeš jíst, stráví se a bude kolovat v krevním řečišti bude se muset někam uložit



konecne mi neco zvedlo naladu... diky ti za to...
_________________
Kdyz ale piju, tak mam rada cerveny vino a svarak - to je takovy - eroticky :) takze idealne pred sexem. - WildOrchid
vzal bych ho tyčkou přes nohy, možná opakovaně... ne, tak tyčkou přes ksicht. ksindle! - mobsman
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soram


PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Smad je odpoved organizmu na to ze mu nieco chyba v tomto pripade tekutiny, niektory hlavne starsi ludia smad pocituju menej ale pit by mali aj tak ako sa vravi 1.5-2 l denne, v lete a pri treningu ked toho viacej vypotia tak este viac.
Som cital ze mlieko sa neberie za tekutinu, ale za jedlo.
Ja si osobne neviem predstavit zeby som cvicil naobliekany to by som sa potil jak saleny a asi by ma mrdlo a je to podla mna aj zbytocna zataz na srdce.
Napr. pretekari v F1 co vraveli tak za tie 2 hod vypiju aj 4-5 l tekutin a pritom este aj stratia na vahe.
Zacni pit pri treningu, postupne si zvyknes, cim viac tekutin (samozrejme v miere) tym lepsie, nebudes napr. unaveny a tak podobne. Aspon ti to roztahne zaludek a bude ti aj lepsie travit.
Iontove napoje obsahuju mineraly a ked to budes prehanat mozes mat po case problemy s oblickami, zalezi od toho kolko toho vypotis pri treninku, ked toho vypotis vela tak ich kludne daj.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - piti pri treninku Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: