Pivní pupek



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pivní pupek  Úvodní stránka -> Trénink -> Pivní pupek
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Doorn


PříspěvekZaslal: pá červenec 14, 2017 9:36 am    Předmět: Pivní pupek Odpovědět s citátem

Ahoj,
nedávno jsem začal cvičit a trápí mě pivní pupek. Za dobu co cvičím jsem přibral asi 8 kilo a něco málo tuku. Když se podívám do zrcadla, narovnám se a nadechnu, tak vypadám normálně (Oproti tomu jak jsem vypadal, než jsem začal cvičit), jenže když vydechnu mám strašně velké břicho. Nevím čím to je napadá mě

Vzduch v břichu (zajít na gastroenterologii?)
Mám docela křivá záda, špatné držení těla (Zajít k fyzioterapeutovi)
Tuk (Zas tolik ho tam nemám, abych měl takový bachor)
Ochable svalstvo (Nějak extra břicho necvičím, cvičím ho u dřepu, MT a jednou týdně si dám kladku na břicho)

Nevíte někdo čím to může být?

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá červenec 14, 2017 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takový břicho asi udělám taky, když ho "vyvalím"

A to jsem jinak normálně hubenej. Podle mě jde o to trochu kontrolovat břišní svaly - cvičit trochu břicho a potom i tzv. "vakuum".
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: pá červenec 14, 2017 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Takový břicho asi udělám taky, když ho "vyvalím"

A to jsem jinak normálně hubenej. Podle mě jde o to trochu kontrolovat břišní svaly - cvičit trochu břicho a potom i tzv. "vakuum".


To není o cvičení břicha. Je to hodně o držení těla a taky samozřejmě o stavu žaludku a vnitřních orgánů.

Autore topicu, máš docela velkou hyperlordózu a s tím i špatný postavení pánve.

EDIT: resp. cvičení břicha smrž taky trochu pomůže, ale tohle mají i lidi co to břicho drtí furt, o tom to není. zajdi si k tomu fyzioterapeutovi, na gastro ser.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rainier


PříspěvekZaslal: pá červenec 14, 2017 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kamaráde, sice řešíš břicho, ale viděl jsi, co máš s hlavou?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: pá červenec 14, 2017 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1. "Vzduch v břiše" to není, protože to je dost závažný stav, jehož projevem není pouze nějaké optické zvětšení splanchnické oblasti. Jediné co by to mohlo v kontextu být, je jednoduše plynatost. Pokud upouštíš jak plynový ventil, tak máš asi odpověď.
2. Jedna fotka nikomu nepoví naprosto nic. S největší pravděpodobností, pokud nemáš vyšší procento tuku (respektive větší množství lokalizované právě na břiše - což právě z té fotky nejde poznat, takže si chytni špeky na více místech něčím, co bude alespon zdánlivě sloužit jako kaliper a máš jasno) a nejsi jednoduše skinnyfat, tak prostě jenom moc vyvaluješ břicho a máš ho slabé. Samozřejmě i tím jak to pozoruješ, tak máš tendenci to břicho víckrát denně vyvalovat, povolovat a ten problém zhoršovat.
3. Pokud teda nezjistíš, že máš skinnyfat syndrom (tam už je příčin více, hormonální nerovnávaha apod.), tak musíš lépe cvičit střed těla, vyrovnat disbalance, přestat to břicho při vydechování vyvalovat, během celého dne se soustředit na to aby bylo zpevněné... Když to po pár týdnech nebude lepší tak klidně i to fyzio.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: pá červenec 14, 2017 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud můžeš na tom břichu čapnout špek do ruky, tak je to podkožnim tukem. Pokud to břicho nemůžeš zatáhnout, přestože na něm "zvenku" nemáš špek, tak budeš možná mít hodně útrobního tuku. Pokud ani nemáš ani jedno z výše jmenovanýho, tak je to špatný držení těla a slabý svaly břicha.

Podle tý jedný fotky to nevypadá na skinny fat syndrom, o kterym píše Kryštof, ale zas z jedný fotky se to nepozná. Je to věc, kterou ve skutečnosti v dnešní době trpí docela velká část chlapů.
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: so červenec 15, 2017 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V tělocvičně vyráběj sílu, svaly, kondici, pupku se zbav v kuchyni.
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pivní pupek
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: