Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 874, 875, 876 ... 878, 879, 880  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...  Úvodní stránka -> Ostatní -> Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ygg


PříspěvekZaslal: st leden 24, 2018 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

drlift_ napsal:


Uz ne. Sice by to v Masters 2 mohlo byt zajimavy, ale kvuli ramenu do toho nejdu. Nejde mi s nim drepovat. Zkousel jsem to a hned se mi rozjizdel zanet. Zmrzacit se kvuli tomu nechci.

Nemuzu to moc hrotit ani v tech bencich. Musim zvedat pomerne uzkym uchopem (malicky na 81cm) a nemuzu kvuli ramenu udelat poradnej treninkovej objem. Kazdopadne bych chtel v zime zkusit republiku masters raw benc. To ma prece logiku zavodit ve svy nejslabsi discipline ne? :D

Musim priznat, ze prcek je jina liga nez ja :)


Tak fakt je, že v našem věku už není čas na hrdinství, tedy se pokoušet zkriplit.

Rozhodně je to frajeřina, ne:-)? Prostě ukážeš, že se toho nebojíš:-).

A tohle nemůžeš psát, s ní nebude k vydržení ... navíc ... to je prd hrdinství se do 40 šetřit a jen se poflakovat, a pak do toho šlápnout. V tomhle věku má bejt slušnej člověk už víc u doktora než na tréninku:-))).
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2018 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cinkaren Cambal v Bratislave, vyborna cinkaren (nie fitko, nie gym, cinkaren!)
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2018 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hej, ale magnézko zákaz používania, ani tekuté, ani keď po sebe utrieš osy etc., takže no go...
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2018 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
hej, ale magnézko zákaz používania, ani tekuté, ani keď po sebe utrieš osy etc., takže no go...


Na to mam aircraft, tam maju na magnezko aj stojan
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út únor 27, 2018 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Potěšilo mě, že i takové dřevo jako já se skoro 2 m a 40ti lety je schopné se naučit jezdit na snowboardu a co víc - že mě to začne i bavit:o)

Takže jedny Alpy za námi a ty druhé za dva týdny před námi. Aspoň mám v době, kdy nejde jezdit na kole dobrou sportovní alternativu (kolo ve fitku je docela opruz).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní


PříspěvekZaslal: st únor 28, 2018 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

prečo by nešlo jezdit na kole? ono je v platnosti zakon ze sa cez zimu nesmie?
nahoru
Mablung


PříspěvekZaslal: st únor 28, 2018 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

filipino23 napsal:
prečo by nešlo jezdit na kole? ono je v platnosti zakon ze sa cez zimu nesmie?

Neni dostatečný magor. Ani já ne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní


PříspěvekZaslal: st únor 28, 2018 12:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to ja vyjedu aj teraz, zrovna minuly tejden cca 35km. inak skor beham teraz. takze asi MAGOR som :-D
nahoru
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st únor 28, 2018 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

filipino23 napsal:
to ja vyjedu aj teraz, zrovna minuly tejden cca 35km. inak skor beham teraz. takze asi MAGOR som :-D


Minus 12 není teplota vhodná na delší běh. Nosem při běhu dýchat nedokážu a dobrovolně se mi omrzat nechce. Proč se trápit na kole (naposledy jsem byl 26.12.), když si můžu užít na prašanu větší zábavu a nadřu se za celý den až až - takže jako aerobka taky dobré.

Chodil jsem na kolo do fitka, ale ten posed je špatný - nedá se tam nastavit prakticky nic kromě výšky sedla. Taky mě nebaví se dívat na potící se lidi - tj. sluchátka a ipad byla jasná volba:o)

Slíbil jsem dceři, že se naučím jezdit na snowboardu, tak jsem slib splnil - ona je ráda, že má s kým jezdit (v 7 letech po 5 letech lyžování začíná s prknem), já jsem rád, že jsem s rodinou a je to zase trochu něco jiného než moje oblíbené kolo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní


PříspěvekZaslal: st únor 28, 2018 12:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kazdopadne kazdy pohyb je lepsi ako sediet na zadku a kynut. ja som sekol s fitkom pred 4rokmi (po letnej dovolenke mi fitko proste zmizlo zo zivota a prestalo mi cokolvek hovorit). kupil som kolo (potom druhe, tretie) a k tomu beh. momentalne mam v tom obrovsku zalubu. beham / kolo v kazdom pocasi - teda ak nechcije
nahoru
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: st únor 28, 2018 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když prší, taky to má svoje kouzlo, když není zima... Člověk nikoho nepotkává :D Já zahájil sezonu tím, že jsem před týdnem servisoval doma :D Výměna bowdenů, kazety, řetězu, kontrola dotažení důležitých částí (jednou jsem lovil lupání v kole asi 2 měsíce a byla to trochu povolená patka), nový sedlo, gripy. Přemýšlel jsem, jestli investovat do kola víc - využil bych lepší vidlici, ale asi na něm ještě chvíli vydržím a pak koupím nový.
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st únor 28, 2018 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wojtkingson napsal:
Když prší, taky to má svoje kouzlo, když není zima... Člověk nikoho nepotkává :D Já zahájil sezonu tím, že jsem před týdnem servisoval doma :D Výměna bowdenů, kazety, řetězu, kontrola dotažení důležitých částí (jednou jsem lovil lupání v kole asi 2 měsíce a byla to trochu povolená patka), nový sedlo, gripy. Přemýšlel jsem, jestli investovat do kola víc - využil bych lepší vidlici, ale asi na něm ještě chvíli vydržím a pak koupím nový.

Já jsem hodně pohodlný člověk. Kdybych se nutil jezdit v zimě či dešti, přestalo by mě to bavit a nejezdil bych vůbec.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: st únor 28, 2018 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se nenutil, náhodou mě to chytnulo, bez blatníků atd a celkem jsem si to užíval :D:D Jen jsem se před vstupem do domu musel lehce omýt nakoupenou neperlivou vodou Podobně jsme to měli i s přítelkení, chytnulo nás to v lese na hliněné cestě :D Byl jsem překvapen, jak se přítelkyni bahnění líbilo
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2018 7:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V zimě fulla ven netahám - to bych raději nějaké CX s pevnou vidlí. Nedávno jsem počítal, kolik mě stojí cyklosezona - servis + spotřebák a je to daleko za 15 tis. Kč - tj. po ježdění v zimě by to bylo asi mnohem víc. Nehledě k tomu, že oba tlumiče by nefungovaly tak jak bych si představoval v zimě. Řazení dtto.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2018 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mozna to nekomu prijde barbarske, ale podle primitivniho receptu jsem si udelal slivovici s medem a chutna to bozsky.
https://www.toprecepty.cz/recept/7732-slivovice-s-medem/ , toho medu jsem dal min, cca 0,4l.
Je to trosku jako medovina, ale podstane silnejsi.
Nejsem z tech, co by pili slivovicu (nebo koralku z jineho ovoce) na chut, ale na ucel, se opit nebo vykuryrovat.
Ale toto je proste mnamka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 874, 875, 876 ... 878, 879, 880  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: