Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 875, 876, 877, 878, 879, 880  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...  Úvodní stránka -> Ostatní -> Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Spazik


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2018 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Potěšilo mě, že i takové dřevo jako já se skoro 2 m a 40ti lety je schopné se naučit jezdit na snowboardu a co víc - že mě to začne i bavit:o)

Takže jedny Alpy za námi a ty druhé za dva týdny před námi. Aspoň mám v době, kdy nejde jezdit na kole dobrou sportovní alternativu (kolo ve fitku je docela opruz).

Mno já jezdím 25 let na lyžích, ale do SNB bych asi už v tomhle věku nešel.
SNB podle mě náročnější i nebezpečnější ohledně úrazů, pokud chce člověk jezdit trochu na úrovni... Přeci jen ny lyžích když se něco pokákne, dá se to vyrovnat druhou lyží, nebo se vypne vázání a člověk se skouzne, na SNB uděláš chybu a jdeš rovnou na palici nebo na ruce s prknem na pevno nalepeným na nohy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2018 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Deadlift napsal:
Potěšilo mě, že i takové dřevo jako já se skoro 2 m a 40ti lety je schopné se naučit jezdit na snowboardu a co víc - že mě to začne i bavit:o)

Takže jedny Alpy za námi a ty druhé za dva týdny před námi. Aspoň mám v době, kdy nejde jezdit na kole dobrou sportovní alternativu (kolo ve fitku je docela opruz).

Mno já jezdím 25 let na lyžích, ale do SNB bych asi už v tomhle věku nešel.
SNB podle mě náročnější i nebezpečnější ohledně úrazů, pokud chce člověk jezdit trochu na úrovni...

Co mi kdosi říkal statistiku (nemám to ničím podložené), tak SNB má méně úrazů, ale ty úrazy jsou v průměru těžší než na lyžích
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2018 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Snb je právě úplně jednoduchý. Člověku stačí chvilička a už na něm vypadá dobře. Jediné co je pro nováčka náročnější je jízda na pomě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2018 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chadzi napsal:
Snb je právě úplně jednoduchý. Člověku stačí chvilička a už na něm vypadá dobře. Jediné co je pro nováčka náročnější je jízda na pomě.

Jn, ale tak v Alpách (a vlastně už ani u nás v Krkonoších) vleky prakticky nejsou. Je to občas spíš raritka pro fajnšmekry.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2018 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Deadlift napsal:
Potěšilo mě, že i takové dřevo jako já se skoro 2 m a 40ti lety je schopné se naučit jezdit na snowboardu a co víc - že mě to začne i bavit:o)

Takže jedny Alpy za námi a ty druhé za dva týdny před námi. Aspoň mám v době, kdy nejde jezdit na kole dobrou sportovní alternativu (kolo ve fitku je docela opruz).

Mno já jezdím 25 let na lyžích, ale do SNB bych asi už v tomhle věku nešel.
SNB podle mě náročnější i nebezpečnější ohledně úrazů, pokud chce člověk jezdit trochu na úrovni... Přeci jen ny lyžích když se něco pokákne, dá se to vyrovnat druhou lyží, nebo se vypne vázání a člověk se skouzne, na SNB uděláš chybu a jdeš rovnou na palici nebo na ruce s prknem na pevno nalepeným na nohy.


Tak jako pády bolí dost. Když spadneš doslova 50x za den, je to docela test vůle. Teď už prakticky nepadám (teď naposledy kouslá hrana po sjezdu černé sjezdovky na naprosté rovině při dojezdu k turniketu v rychlosti tak 1 km/hod.:o)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2018 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
....teď naposledy kouslá hrana po sjezdu černé sjezdovky na naprosté rovině při dojezdu k turniketu v rychlosti tak 1 km/hod.:o

Znam velmi dobre kdyz to na prkne krosim tak nic nebo kontrolovany pad, jakmile o nic nejde tak spodni hrana a sedak primo na kostrc posledne po trech intenzivnich dnech jezdeni presne tenhle pripad, nulova rychlost pred turniketem.
jinak je mi pres 40
_________________
"Expose your weaknesses and work on them." Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út březen 06, 2018 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zjistil jsem jednu výhodu řeckého jogurtu oproti klasickému. Když se propíchne víčko o něco v báglu, nevyleje se mi na věci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mikex2


PříspěvekZaslal: út březen 06, 2018 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera jsem na střelnici trefil kovovou konstrukci terče, od které se odrazila kulka. Tak hnusnej zvuk jsem ještě neslyšel.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út březen 06, 2018 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mikex2 napsal:
Včera jsem na střelnici trefil kovovou konstrukci terče, od které se odrazila kulka. Tak hnusnej zvuk jsem ještě neslyšel.

A vrátila se ti aspoň zpátky?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út březen 20, 2018 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Za týden poletím do Iránu. Přemýšlel jsem, jestli si neodskočit na pláž a našel jsem tuhle :-)



[/img]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út březen 20, 2018 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi se tam může v bikinách
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2018 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Potěšilo mě, že mám skoro dvojnásobný nájezd km na kole v porovnání se stejným období minulý rok. Průměrná rychlost jde nahoru a tento rok nejdelší vyjížďka 150km vytvořila můj nový rekord (neplánovaný), čest přítelkyni, která si to se mnou dala taky
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2018 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

wojtkingson - taky se snazim letos udelat dvojnasobek v behu nez loni, ale bude to tezky :) Zvlast ve vedrech
Btw- sis tam pridal beztak motorek :D
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2018 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se aktuálně blížím k 1000 naběhaných km od minulého června
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2018 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dvojnásobek asi nedám, to bych fakt cíleně musel najizdet kilometry... Stačilo by mi třeba o litr víc než minulý rok. Hlavně překonat kámoše, kterej si vzal moje překonání jako cíl :D V klikach a měsíc jsem ho dal, v tomhle musím taky :D
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 875, 876, 877, 878, 879, 880  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: