Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 878, 879, 880  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...  Úvodní stránka -> Ostatní -> Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Merhule


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 8:31 am    Předmět: Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd... Odpovědět s citátem

Topic "Co vam leze na nervy" uz tu je. Chybi tu ale druha polovina mince. Pochlubte se, z ceho mate radost, co se vam v zivote povedlo. Ze rostete jako z vody. Sĺavite nejaky den, treba ste se s nekym seznamili nebo zasnoubili, atd. Toho narikani uz tu bylo dost. A kdyz to bude zase zbytecnej topic, tak je to pro jistotu ve slozce "Na smazani"
_________________
Když sem byl malý, doufal sem, že jako dospělý pochopím svět. Dnes už sem dospělý a chápu ho ještě méně, než když sem byl malým.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se podařilo konečně se pořádně vyspat. Asi po 9 dnech. Ale teď mám před sebou dvě noční
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin Bohm


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vyhrabal jsem se z nemoci a dnes naložim jak PES
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Olimpia


PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 10:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

uz som spal 5 hodin,este ak sa mi podaria aspon 2,budem mat najvacsi radost zo vsektych...mam teraz dost problemi so spankom
_________________
Hlbku nasich vedomosti urcuju nase ciny!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes sa mi podarilo:
-rano sa poblit
-dostat sa do rise katabolizmu
-neist do skoly a tym si narobit starosti a roboty naviac
-stiahnut si virus do compu

O happy day..o happy day
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merhule


PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 3:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ha, tak zase vyuziju svuj TOPIC. Dnes slavim osmnact, zivote libezny, priprav se na me! Uz se ritim a pak si vas kupim vsechny
_________________
Když sem byl malý, doufal sem, že jako dospělý pochopím svět. Dnes už sem dospělý a chápu ho ještě méně, než když sem byl malým.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Dragon


PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

gratulace... vitej mezi dospelyma a hlavne prezij oslavu :)
_________________
...


Naposledy upravil Black Dragon dne čt prosinec 07, 2006 4:22 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soorbso


PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 4:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kua, aj ja chcem mat 18...
_________________
Save water drink beer
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Merhule napsal:
Ha, tak zase vyuziju svuj TOPIC. Dnes slavim osmnact, zivote libezny, priprav se na me! Uz se ritim a pak si vas kupim vsechny

Všechno nejlepší, ale myslíš, že "život líbezný" ti dospělostí (což vůbec nemusí být těch osumnáct) začne? MUAHUA
A abych nebyl OT, tak, kromě Merhuleho osumnáctin, mám radost z toho, že jsem si založil trainingový log.
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Topděfka


PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vsechno nejlepsi ,a dej si zalezet na oslave,moje 18 byla nejlepsi kalba v mym zivote :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BUFU


PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Topděfka napsal:
vsechno nejlepsi ,a dej si zalezet na oslave,moje 18 byla nejlepsi kalba v mym zivote :-)

To já projistotu slavil 18-ctiny celý prázdniny Taky to tak dopadlo,nějaký 4 kila dolů
Abych nebyl OT : Neska sem dostal za 2 z češtiny,což je hafo úspěch, ale zas na druhou stranu za 5 z Eltech. měření
_________________
Mám velký průhledný svaly !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cooker


PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dneska jsem dostal notebook s bezdrát. internetem :) takže teď píšu z gauče v obýváku
_________________
Jak nezvedáš dvě sta na bench, nejsi chlap.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
secan


PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vsetko najlepsie a vela sexu bez nehody Dnes som dofakal pisomku z spanielskej bioly,ktoru som sa ucil do 00:20.Dnes sa konecne vyspim
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merhule


PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2006 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak od mych osmnactin cim dal lecpi. Dnes sem podal stiznost ucitelce na naseho ucitele. Resili sme to asi tak 25 minut. Zadame prohlidnuti skript, vymenu ucitele, pokud se ukaze, to co uz tvrdi studenti nekolik let. Ja kdyz neco reknu tak to taky plnim . Stala za mnou cela trida az na jednoho zkurvenyho sampona a sou nahlaseny neocekavany inspekce. Tohoto rozhodne vyuziju a budu se ho ptat, kdy zacnem brat tu novou latku, kterou nam pred mesicem sliboval, atd. Pokud inspekce neuspeje, tak to jisti videozaznam z hodiny, takze zivot libezny se uz prinejmensim blizi
_________________
Když sem byl malý, doufal sem, že jako dospělý pochopím svět. Dnes už sem dospělý a chápu ho ještě méně, než když sem byl malým.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BUFU


PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2006 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Merhule napsal:
Tak od mych osmnactin cim dal lecpi. Dnes sem podal stiznost ucitelce na naseho ucitele. Resili sme to asi tak 25 minut. Zadame prohlidnuti skript, vymenu ucitele, pokud se ukaze, to co uz tvrdi studenti nekolik let. Ja kdyz neco reknu tak to taky plnim . Stala za mnou cela trida az na jednoho zkurvenyho sampona a sou nahlaseny neocekavany inspekce. Tohoto rozhodne vyuziju a budu se ho ptat, kdy zacnem brat tu novou latku, kterou nam pred mesicem sliboval, atd. Pokud inspekce neuspeje, tak to jisti videozaznam z hodiny, takze zivot libezny se uz prinejmensim blizi

Tomu bych zas tak nevěřil, ale taky by se mi hodilo vyměnit pár učitelů...
_________________
Mám velký průhledný svaly !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd... Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 878, 879, 880  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: