Pohybova relaxace



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pohybova relaxace  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Pohybova relaxace
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
harucen


PříspěvekZaslal: pá červenec 19, 2013 3:20 pm    Předmět: Pohybova relaxace Odpovědět s citátem

Ahoj,
Vím, že to sem tak úplně nepatří, ale lepší místo tu asi nebude.
Od začátku školního roku chci k plavání přidat i jinou pohybovou relaxaci a tak nějak dumám, kterou vybrat.
Rozhoduju se mezi jógou, pilates a tai chi. Za jiný návrhy budu jenom rád.
Co je podle vás nejlepší a podle čeho hodnotíte?
Já osobně trpím bolestmi páteře a svalovými disbalancemi.
Díky všem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitkin


PříspěvekZaslal: pá červenec 19, 2013 8:10 pm    Předmět: Re: Pohybova relaxace Odpovědět s citátem

harucen napsal:
Ahoj,
Vím, že to sem tak úplně nepatří, ale lepší místo tu asi nebude.
Od začátku školního roku chci k plavání přidat i jinou pohybovou relaxaci a tak nějak dumám, kterou vybrat.
Rozhoduju se mezi jógou, pilates a tai chi. Za jiný návrhy budu jenom rád.
Co je podle vás nejlepší a podle čeho hodnotíte?
Já osobně trpím bolestmi páteře a svalovými disbalancemi.
Díky všem


No nejlepší je dělat kompenzační cvičení co ti zadá fyzioterapeut ,já mám podobný problém ale u mě je to prkotina...jóga je super tu chci taky pravidelně začít dělat ,když už nic jiného tak se aspoň člověk dobře protáhne...jinak za sebe bych doporučil spojit kompenzační cvičení s posilovnou na zpevnění středu těla (a kompletně celého těla) ,,samozřejmě pod kontrolou odborníka --sice to stojí money ale investuješ do svého zdraví
_________________
Já tělo šokuju tím, že nechám trénink nezměněný třeba rok. Tělo užuž očekává změnu a ono nic. Tím ho úplně vyšokuju :-) (daymoon)
"Klíčem ke štěstí je zvedat těžké věci nad hlavu!" - Jon Engum


A vo tom to je !
-Milan Pitkin
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: pá červenec 19, 2013 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dost lidi kolem me si pochvaluje power jogu, ja byl na par lekcich a kvuli casu (cti sem liny) uz nechodim. Hodne to pry pomaha na zada a klouby. Nevim do jake miry ti to muze kvuli tvym problemum vadit, kdztak se pro radu obrat na nejakeho doktora, nejlip sportovniho. Je to salova lekce, takze si prohlidnes i pekne prciny, coz se taky pocita...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Muscle


PříspěvekZaslal: út červenec 23, 2013 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tai-chi strašně záleží jakého mistra budeš mít. Mě čínské vnitřní bojové umění podobné taichi jenom více zaměřené na sebeobranu: Xing Yi-Quan dostalo ze skoliózy páteře.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pohybova relaxace
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: