policie čr otazka


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - policie čr otazka  Úvodní stránka -> Ostatní -> policie čr otazka
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Arnold Strong


PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2016 5:24 pm    Předmět: policie čr otazka Odpovědět s citátem

zdravim zajimá me kdyby se vás chtel psycholog zeptat co očekáváte u práce od policie a proč bysme meli vzít práve vás jaká by znela nejlepsí odpoved stačí me všehny názory



čim více tip lepé dík
_________________
nechceme zde americké rakety chceme žít v míru a blahobytu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2016 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych rekl, ze mam rad policejni akademii a major meisner byl taky dobrej typek, proto bych chtel bejt jako on
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka Kalous


PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2016 6:03 pm    Předmět: Re: policie čr otazka Odpovědět s citátem

Arnold Strong napsal:
zdravim zajimá me kdyby se vás chtel psycholog zeptat co očekáváte u práce od policie a proč bysme meli vzít práve vás jaká by znela nejlepsí odpoved stačí me všehny názory



čim více tip lepé dík

Mě by třeba zajímala tvoje upřímná odpověď ?

Beru jakoukoliv práci.
Rád bych vykonával odpovědnou práci, kterou není každý ochotný dělat a získal tak pocit hrdosti a užitečnosti.
Rád buzeruju lidi a když bude příležitost tak bych si rád i praštil.
Nevím co chci v životě dělat, ale líbí se mi že budu mít služební stejnokroj a tak nemusím řešit co si obléct do práce.
_________________
`K smíchu jsou mi všichni lidé, kteří tvrdí, že se člověk svou vlastní silou nemůže vznést do vzduchu!`
J.T.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mmks


PříspěvekZaslal: po březen 28, 2016 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jdeš na to blbě. Kašli na to co by tam mělo být, ale dej tam to co si myslíš. Za 1, těch otázek je tam milion, takže jedna tě nespasí, za 2. to ber tak, že to není jen testování pro ně, ale i pro tebe. Dejme tomu, že by si to oblbnul a za půl roku, za rok se budeš bít do hlavy kam si to vlezl (no, jestli projdeš, tak se budeš bít určitě :-D)
Kvůli změně místa jsem psychotesty dělal už x krát, ze začátku jsem to taky bral, že když neprojdu, tak jsem sehnal. S věkem jsem si uvědomil, že je lepší mít to trochu v 3,14čí a výsledek je možná lepší.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2016 9:51 am    Předmět: Re: policie čr otazka Odpovědět s citátem

Jirka Kalous napsal:

Mě by třeba zajímala tvoje upřímná odpověď ?

Beru jakoukoliv práci.
Rád bych vykonával odpovědnou práci, kterou není každý ochotný dělat a získal tak pocit hrdosti a užitečnosti.
Rád buzeruju lidi a když bude příležitost tak bych si rád i praštil.
Nevím co chci v životě dělat, ale líbí se mi že budu mít služební stejnokroj a tak nemusím řešit co si obléct do práce.

Haha
Ne že bych chtěl znevažovat práci policie, já jim to nezávidím a určitě tam dělá i spousta dobrých lidí, ale...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mikex2


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2016 10:35 am    Předmět: Re: policie čr otazka Odpovědět s citátem

Arnold Strong napsal:
zdravim zajimá me kdyby se vás chtel psycholog zeptat co očekáváte u práce od policie a proč bysme meli vzít práve vás jaká by znela nejlepsí odpoved stačí me všehny názory



čim více tip lepé dík


Nedávno jsem byl na náborové akci PČR pro JM kraj. Dost mě to odradilo. Mizernej plat i pro funkce s VŠ, když nepočítáš vyšetřovatele, ale ti musí mít právnické vzdělání. Těm "obyčejným" policajtům na ulicích fakt nezávidím, věčná otrava s debilama a hovadama a ještě si každej stěžuje.
AČR je na tom platově a co do perspektivy podstatně líp.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2016 10:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S takovým drobným detailem a to je přeložení rozkazem .. si někde najdeš u AČR práci, pořídíš bydlení .. rozkaz a najednou jseš o 200km jinde a neuděláš nic
AČR je fajn pro single mladý .. jinak bych na tom až tolik výhod nenašel
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mikex2


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2016 11:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="mysH"]S takovým drobným detailem a to je přeložení rozkazem .. si někde najdeš u AČR práci, pořídíš bydlení .. rozkaz a najednou jseš o 200km jinde a neuděláš nic
AČR je fajn pro single mladý .. jinak bych na tom až tolik výhod nenašel[/quote

Žádné přeložení rozkazem neexistuje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2016 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PČR je fajn...jen na tom oddělení to není žádná sláva, člověk se sice naučí potřebné věci, když chce jít "dál", ale jinak je to strašně něvděčná práce. Taková OHS nebo SPJ už je fajn a práce utíká a baví . Pokud ne, tak tam pak dotyčný nemá co dělat. :)

K původní otázce: jestli chce dotyčný poradit, co tam má odpovědět, tak by se na to měl úplně vybodnout, protože pokud neumí odpovědět na takovou triviální otázku, tak u pohovoru stejně narazí..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2016 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mikex2 napsal:
Žádné přeložení rozkazem neexistuje.


Zruší ti posádku .. například

a jinak asi tak 1 vteřina googlování

http://www.armadaceskerepubliky.cz/prubeh-a-zmeny-sluzebniho-pomeru/
paragraf 13+16
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2016 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

k "perspektivě" přispěl i nový kariérní řád .... takže to zase tak růžové není... respektive vůbec :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mikex2


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2016 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
k "perspektivě" přispěl i nový kariérní řád .... takže to zase tak růžové není... respektive vůbec :)


Neblbni, já myslel, že teď mají vojáci nejlepší podmínky, jaké kdy měli.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2016 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mikex2 napsal:
Grimley napsal:
k "perspektivě" přispěl i nový kariérní řád .... takže to zase tak růžové není... respektive vůbec :)


Neblbni, já myslel, že teď mají vojáci nejlepší podmínky, jaké kdy měli.

Lidi budou na plat pyskovat neustále. Ono platí jednoduché. Člověk nemusí být chytrý (i když to pomůže). Nemusí mít charisma. Ale pokud maká, má kvalifikaci a je aktivní, vydělá si klidně i dvojnásobek průměrného platu. Ale ono to má velice dobré důvody, proč 60 % lidí má plat průměrný a nebo menší.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2016 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Chadzi" ]PČR je fajn...jen na tom oddělení to není žádná sláva, člověk se sice naučí potřebné věci, když chce jít "dál", ale jinak je to strašně něvděčná práce. Taková OHS nebo SPJ už je fajn a práce utíká a baví . Pokud ne, tak tam pak dotyčný nemá co dělat. :)

K původní otázce: jestli chce dotyčný poradit, co tam má odpovědět, tak by se na to měl úplně vybodnout, protože pokud neumí odpovědět na takovou triviální otázku, tak u pohovoru stejně narazí..[/quote]

K SPJ bych šel, kdyby mi bylo o 15-20 let míň a kdyby společenská situace nesměřovala k tomu, o čem se diskutuje v topicu o "lezení na nervy" (policejní buzerace slušných lidí atd.), ale s tou OHS bych byl opatrný. Na pár let dobrý, dobrá škola života a policejní praxe, ale jinak je to pořád to samý, obyčejná hlídková, ale nic se tam nenaučíš a kolik let hniješ ve trojce (platová třída). Nic proti klukům z OHS, PEO apod., ne každý má rád to věčný papírování a každý policajt by si měl tou ulicí projít, ale já zrovna na tom obvodu mám rád tu pestrost: děláme papíry, výslechy, jezdíme 158, děláme prvosledovou hlídku, teď i docela dost cvičíme, známe svůj rajón atd. Každý obvod je jiný, ale na okresních městech a menších dělá obvod všechno, takže to chce určitý rozhled a je to pestré a zajímavé.
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2016 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pár dnů zpět jsem "zaslechl", že všichni kluci z OHS mají z trojek přejít do čtverek a rizikáč se jim má zvednout na 6000,- (u nás v kraji má momentálně 6k jen SPJ).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - policie čr otazka Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: