Poradie partii - horna polovica tela



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Poradie partii - horna polovica tela  Úvodní stránka -> Trénink -> Poradie partii - horna polovica tela
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pektudyjájen


PříspěvekZaslal: čt říjen 12, 2017 8:53 pm    Předmět: Poradie partii - horna polovica tela Odpovědět s citátem

Zdravicko. Trening mam rozdeleny na vrsok a spodok, 6 jednotiek tyzdenne. Nic umorne, ale neflakam. Zaujima ma ako poradie partii by ste zvolili vy, ak by ste vyberali z hrudnika, chrbta a ramien. Slo by v podstate len o kombinovane cviky a viem, ze pri kombinovanych cvikoch na hrudnik a ramena sa vzdy zapajaju tricepsy, a pri treningu chrbta sa zapaja hlavne biceps. Preto by bolo asi dobre sa vyvarovat tomu, ze by za sebou nasledovali hrudnik a ramena, ci ramena a hrudnik.
Mne osobne vychadzaju dve moznosti, a to poradie partii :
1. Ramena, chrbat, hrudnik
2. Hrudnik, chrbat, ramena

Hrudnik, chrbat, ramena - toto poradie - cvicim odjakziva. Asi by som vsak chcel docielit o cosi lepsieho "V" tvaru, a celkovo trochu zlepsit ramena, takze sa pohravam s myslienkou, ze by som odteraz cvicil dlhodobo vrsok v poradi Ramena, Chrbat, Hrudnik.
Pozdava sa vam to, alebo nie ? Vase nazory na toto poradie ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eraZ


PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2017 6:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A aky vplyv ma podla teba poradim cvikov na tvoj V tvar? :-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pektudyjájen


PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2017 7:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

eraz : Neviem co sa smejes.... No asi taky, ze ked dam ramena na zaciatok cvicenia, tak budem mat najviac energie pri cviceni ramien, a ramena budem mat z dlhodobejsieho hladiska takto viac rozvinute, nez keby som ich daval ako tretiu partiu v poradi z troch. Navyse pri tlakoch na ramenach sa ciastocne zapaja aj horna cast hrudnika, takze rozvoj prs by podla mna neutrpel tym, ze by som hrudnik cvicil v poradi ako tretiu partiu z troch...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2017 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Achjo, další Randovo alter ego...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pektudyjájen


PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2017 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas : A prečo asi ??? Lebo ste väčšina takí KKTI, že mi schválne neporadíte, alebo budete podžubovať, pretože som RANDO. Tak si urobím nový nick, píšem trošku iným štýlom, no hneď zistíte že som to ja, pretože som TAK ORIGINÁLNY už v obyčajných otázkach a reakciách na odpovede, až to snáď ani nie je možné, a hneď ma odhalíte...
Kurva, to si mám vytvoriť ďalší nick a písať ako hotentót, ako "indián", aby ste nezistili že som to ja ? .... Ako to, že skoro každý zistí že som to ja, nech položím otázku akokoľvek a pod akýmkoľvek nickom ? Ešte raz napíšem dôvod - som prudko originálny.... Tým sa nechválim, len mi je to tak DIVNÉ.... To ste všetci ostatní cez kopirák ??? ... Alebo mi chceš povedať, že keby si si ty, alebo ktokoľvek iný z tohto fóra urobili nový nick, tak ľudia prídu na to, komu ten nick patrí ?? ...
Ja chcem len jedno - váš názor na moju otázku ohľadom partií....
Ale keby som to písal ako "Trubens", tak už vidím, ako by 4 z 5 komentárov bolo úplne primitívnych.
Asi si robím aj príliš originálne nicky... Boha jeho, môžem ja za to, že som taký originál ? Alebo taký zlý herec ? ... Asi aj jedno aj druhé. A to som to myslel v dobrom - veď sa pýtam slušne, a slušne reagujem... (až na tú nadávku v úvode príspevku)...
Ja nepotrebujem mať žiadne "alter EGO", mávam ho vynútene.... Buď mi zablokujú nick, alebo mi zneprístupnia možnosť prispievať na mainweb... Teraz je to výnimočné - chcel som sa opýtať na určité otázky VRÁMCI ANONYMITY.... Lenže Olejnas, ty si mi to pokazil... "Ďakujem"...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2017 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas:

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2017 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@ Pektudyjájen: Nebydlíš náhodou u mámy?
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pektudyjájen


PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2017 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
@ Pektudyjájen: Nebydlíš náhodou u mámy?


Nie si náhodou vcelku škaredý s nesúmernou postavou a malým šulínom ? Ja ale necítim potrebu ti to pripomínať (to so šulínom však len hádam, hoci som o tom takmer presvedčený, ostatné vidím)... Si úplný primitív.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2017 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdybys nebydlel u mámy, nebyl by jsi tak kritický a nemyslel si o lidech, že maj malý šulíny ... zkus na tom zapracovat a až se vrátíš pod svým stým padesátým nickem a budeš zase dělat, že to nejsi ty, třeba už se ve svým požehnaným věku konečně osamostatníš a nebudeš tu všem jen pro smích (některým spíš k politování)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Muscle


PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2017 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pektudyjájen napsal:
Ako to, že skoro každý zistí že som to ja, nech položím otázku akokoľvek a pod akýmkoľvek nickom ? Ešte raz napíšem dôvod - som prudko originálny.... Tým sa nechválim, len mi je to tak DIVNÉ.... To ste všetci ostatní cez kopirák ??? ... Alebo mi chceš povedať, že keby si si ty, alebo ktokoľvek iný z tohto fóra urobili nový nick, tak ľudia prídu na to, komu ten nick patrí ??


Není to náhodou tím, že se vždycky zeptáš na nějakou kravinu a ať ti kdokoli napíše sebesprávnější odpověď, tak stejně vždycky zareaguješ stylem, jak jsi ty ten nejlepší a všemu rozumíš, rozepsaným do několikastránkového slohu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Poradie partii - horna polovica tela
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: