Posilovací věž na doma



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Posilovací věž na doma  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Posilovací věž na doma
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Adam K


PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2011 10:58 pm    Předmět: Posilovací věž na doma Odpovědět s citátem

Zdravím,

měl bych na zdejší diskutéry dotaz. Během následujícího měsíce si chci zařídit domácí posilovnu, protože v té, do které chodím, se zvýšila cena vstupného, musím si tam kupovat vodu, plus ještě něco stojí doprava a domácí posilovna se mi cca za 3 roky zaplatí. Mám velký byt v rodinném domě, takže nejsem moc limitován prostorem a s financemi také problém nemám, ale rád bych se se strojem, s osami a se závažím vešel tak do 35k (časem dokoupím ještě levnější rotoped na kardio, které teď nemám úplně prioritní). Závaží a osy mám vyřešené, za 8k pořídím velkou osu, osy na jednoručky, EZtu a 115kg závaží s tím, že na jednoručky takto naložím až 50kg, takže dlouho nebudu muset nic moc dokupovat. Co se týče stroje, hledal jsem různě po netu a ze všech strojů v dané cenové relaci se mi jeví jako nejlepší Arsenal/Marcy MC 4000. Zdá se mi, že na něm mohu odcvičit skoro všechno, na multipresu jsou i nastavitelné úchyty na volné váhy a lavice vypadá jako praktická a kvalitní.
Ještě dodám, že se snažím zařídit si co nejplnohodnotnější náhradu fitka. Počítám, že tak půlku tréninků odjedu se sparingem, protože se vždycky najde někdo, kdo bude chtít cvičit u mě.

Jsem už víceméně rozhodnutý, ale rád bych slyšel vaše připomínky a případné zkušenosti se strojem MC 4000. Pokud by někoho napadla nějaká lepší varianta, rád jí uslyším.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2011 11:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobně bych se na věž asi vyprdnul a radši si pořídil stojan na dřepy, hrazdu, plus další peníze dal do závaží. Koukal jsem na aukru a někde z Polska dováželi celkem levný věci
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adam K


PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 12:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podobnou variantu jsem taky zvažoval, ale znamenalo by to koupit zvlášť kvalitní lavici, polohovatelnej stojan na dřepy a bench a hrazdu bych musel pořídit nějakou dražší s konstrukcí, protože mám všude sádrokarton a do zdi navrtám max. poličku. Mimo to se nechci ochudit o cviky s kladkou a o veslování. Možná bych to zkompletoval bazarově o něco levněji, ale ta věž mi vychází jako nejpraktičtější řešení.

Polskejch věcí z aukra bych se bál. Jednou sem objednával u nějakýho polskýho obchodu na aukru nakládací jednoručky, měly bejt z litiny a nakonec to mělo plastový kotouče s betonem. Nechci, aby se mi při BP rozsypala lavice, urval držák na činku nebo tak něco.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 12:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha, tak z toho Polska jsem myslel jen závaží. Lavici to chce nějakou pořádnou určitě no. Jinak na dřepy mám takovej domácí stojan a používám ho i na bench, je to lehce polohovatelný a vyhovuje mi to. Jinak když se ochudíš o kladky tak o nic nepřijdeš Já cvičím většinou taky jen doma, kde mám základní věci a stačí mi to, teď jsem měl na chvíli úlet, že jsem chodil do fitka, ale ty volný váhy jsou lepší prostě. S tou hrazdou by to byl asi problém, netuším jak by se to dalo přidělat, aby to bylo stabilní atd...
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 7:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

https://obchod.ronnie.cz/s-1162-posilovaci-stroj-arsenal-smith-mc-4000.html

tohle má kámoš v garáži a musim uznat, že se spoustama vychytávkama je to bomba věc tvoří to asi 80% využívaných věcí co obsahuje jeho posilka - + tam má 90° lavici na lehsedy, hyperextenzi, hrazdu a nějaké spec osy + kotouče samozřejmě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mapler


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ideálna zostava je drepovacia klietka s hrazdou + poriadna polohovateľná lavica
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Posilovací věž na doma
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: