Posilovna brno


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Posilovna brno  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Posilovna brno
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2014 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A teď babo raď :-)
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2014 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MOOG napsal:
Já byl v Intru asi 4x a úplně na pohodu, čas jsem neřešil, nikdo mě nic neříkal, ani neomezoval a pak jsem šel do sauny a bazénu... Vybavení taky v klidu, JČ tuším do 30 kg, musel bych se podívat do logu, byl jsem tam před závodama... Takže za mě normálka, průměr... Ale ten wellnes po trenálu super


jenomze tebe si malokdo troufne vyhazovat
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MOOG


PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2014 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prdlačky, su takovej skoro běžnej návštěvník fitka
Pro ilustraci, našel jsem to ve svém logu ze 4.5.2014 https://forum.ronnie.cz/moog-back-to-the-bodybuilding-t32881-195.html , fitko není zrovna malý, v hotelech bývají daleko horší
_________________
www.koumal.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2014 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj, rozhodne jsi vypadal uplne bezne
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2014 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak byl jsem v tom Big1 na mendláku a pecka. Nějaké poznatky:

Solidní crossfit zona a zona na deadlifteni, dva stojany na dřepy, dva benche. Akorat ze ty benche mely beze srandy nejmekci lavicku co jsem kdy zazil, to bylo skoro jak postel
Stroju jak nasrane, ale alespon sem na nic necekal.
Sprchy jak v Auschwitz, 5 sprch vedle sebe a cus, koukejte si jak si myjete sulinky
Voda za 25 v plastu, zakaz vlastniho piti
Aerobni zona velka, ale ja jsem se ji vyhnul obloukem

Za me urcite pozitivni, cvicilo se tam dobre, tuny volnych vah a jednorucek a kvalitni stroje.

A obsluha u baru kdyz jsem vlezl byla uplne nadherna koc co se na me hezky usmala, to se ten bicak na konci treninku pumpoval sam, i kdyz uz tam nebyla

Jo, a byl tam, nejaky starsi pan, a ten co valil za trenink, to sem jeste nevidel.
Priklad: Vlezl na stroj na zakopavani ve stoje jednou nohou, postavil se na to, a bez prdele rozsah pohybu 2-3 CM! A jeste s u toho trepal jak debil a strasne se utiral rucnikem. Sem si myslel jako jestli nema zachvat nebo co, ale on si pak vlezl ke stroji na bricho (co na nem sedis, operku mas pred sebou a predklanis se) sedl si na to, oprel se o tu operku a zase se na tom trepal, to jsem si jisty ze rozsah jeho pohybu byl takovy, kolik je vule na retezu nez to zacne tahat cihlicky, takze asi tak 1 cm.
No a pak si sel ke stroji na prsa, co se misto cihlicek naklada kotoucema, ne ze by si sedl a tlacil to pred sebe, on se postal PRED TEN STROJ A TAHAL TO ZADAMA, neco jako spodni kladku. Jenze stylem takovym, ze to zatahl asi tak 5 cm z vychozi pozice, a co jineho by na tom delal, nez ze se trepal.
A celou dobu u toho funel, strasne kyval hlavou jako by poslouchal nejlepsi song sveho zivota a po te ocividne fyzicke namaze se strasne utiral. Nevim so utiral, asi jak se na nem kondenzovala voda, protoze nevim jak se pri takove aktivite mohl potit.

No, me malem omyli, ale pak jsem si vzpomnel ze je mi u zadku co nejaky ocividne po mrtvici a nejspis i lobotomii sasek dela a byl jsem v pohode.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2014 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
I.N.G.


PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2014 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prostě Brno, tam se nenudíš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2014 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já ten zákaz nošení vlastního pití uplně od začátku chození tam ignoruju a ještě mi nikdo nic neřekl. Běžně vypiju tak 1,5l vody za trénink, to bych se nedoplatil.
Až teďka nedávno jsem vůbec zjistil, že něco takovýho jako zákaz existuje, někde jsem si to tam přečetl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2014 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo tak urcite, koupit piti jenou a pak to nosit v te petce kterou ti daji k tomu tak nemuzou rict nic.

Ale jak rikam posilovna hodne solidni a vstup do te 14.00 taky unosny. Kdybych se mel zdrzet na dyl urcite budu chodit tam.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2014 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ani jsem netušil, že něco takovýho v Brně je.
Pro CFťáky asi určitě ráj, ale řekl bych, že najde uplatnění pro silový, kondiční i atleticky zaměřený tréninky.

http://www.crossfitnp.cz/

Na google maps jsou i nějaký dva 3D pohledy.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jnerez


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2015 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ma nekdo zkusenosti s fitkem v hotelu International?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2015 11:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jnerez napsal:
Ma nekdo zkusenosti s fitkem v hotelu International?


klasicky hotelovy fitko...jednorucky do 30kg, zakladni vybaveni, malo zavazi, zadnej drepovaci stojan, pro me jedno z nejhorsich fitek v Brne.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jnerez


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2015 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
jnerez napsal:
Ma nekdo zkusenosti s fitkem v hotelu International?


klasicky hotelovy fitko...jednorucky do 30kg, zakladni vybaveni, malo zavazi, zadnej drepovaci stojan, pro me jedno z nejhorsich fitek v Brne.


diky. Dobre, ze to vim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2015 4:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale to je jen muj subjektivni nazor, nejlepsi asi bude, kdyz se tam podivas sam.

btw pripade mne, ze celej zivot hledas "dokonale" fitko a porad neuspesne :D s nebo to te z kazeho, kde zakotvis, nakonec vyhodej?
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jnerez


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2015 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Ale to je jen muj subjektivni nazor, nejlepsi asi bude, kdyz se tam podivas sam.

btw pripade mne, ze celej zivot hledas "dokonale" fitko a porad neuspesne :D s nebo to te z kazeho, kde zakotvis, nakonec vyhodej?


No jednorucky do 30 a bez drepovaciho stojanu, to uz samo o sobe me odradilo. Navic na jejich strankach sem videl nejake fotky a to vybaveni nevypadalo nic moc celkove.

Ne, ne mylis se. Chodim tedka stabilne do tretiho fitka teprve. To prvni se zmensilo, tak sem zacal chodit jinam, druhe bylo zruseno, tak mam ted treti. Do kazdeho sem chodil nebo ted chodim delsi dobu, jen mam moznost chodit levneji do Internationalu, tak sem o tom uvazoval.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Posilovna brno Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: