Posilovny Ostrava


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Posilovny Ostrava  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Posilovny Ostrava
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TheJawbreaker


PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 10:58 am    Předmět: Posilovny Ostrava Odpovědět s citátem

Zdarec, nevíte někdo o nějaké ,,klasické'' posilovně v Ostravě. Jsem tady na VŠ a hledám něco styl ,,Pumping Iron'', tedy žádnou ,,šampónovinu'' typu Ostrava-Poruba, Relax Fitness a pod.

Budu rád za každý dobrý tip. Nicméně asi i ostatní, protože žádný jiný topic o posivnách v Ostravě tu zatím nebyl.....

díky moc....zdar a ať rostou....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vici


PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Posilovna na Vítkovickém stadiónu. Koukni se a uvidíš .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sportovec


PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 2:58 pm    Předmět: Re: Posilovny Ostrava Odpovědět s citátem

TheJawbreaker napsal:
Zdarec, nevíte někdo o nějaké ,,klasické'' posilovně v Ostravě. Jsem tady na VŠ a hledám něco styl ,,Pumping Iron'', tedy žádnou ,,šampónovinu'' typu Ostrava-Poruba, Relax Fitness a pod.

Budu rád za každý dobrý tip. Nicméně asi i ostatní, protože žádný jiný topic o posivnách v Ostravě tu zatím nebyl.....

díky moc....zdar a ať rostou....

čau zajdi do Bodylandu je to v Přívoze :)) A kolik zvedáš , když hledáš hardcore gym ?? Děláš alespoň dřepy , mrtvoly atd. ??
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tradewind


PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bodyland v Privoze i trojbojarske fitko ve Vitkovicich jsou oboji dobre posilky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MOOG


PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne se pokazde libi v Dragonu, ale na adresu se musis zeptat Hami88
_________________
www.koumal.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
TheJawbreaker


PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2007 12:02 pm    Předmět: Re: Posilovny Ostrava Odpovědět s citátem

sportovec napsal:
TheJawbreaker napsal:
Zdarec, nevíte někdo o nějaké ,,klasické'' posilovně v Ostravě. Jsem tady na VŠ a hledám něco styl ,,Pumping Iron'', tedy žádnou ,,šampónovinu'' typu Ostrava-Poruba, Relax Fitness a pod.

Budu rád za každý dobrý tip. Nicméně asi i ostatní, protože žádný jiný topic o posivnách v Ostravě tu zatím nebyl.....

díky moc....zdar a ať rostou....

čau zajdi do Bodylandu je to v Přívoze :)) A kolik zvedáš , když hledáš hardcore gym ?? Děláš alespoň dřepy , mrtvoly atd. ??


právě že ANO, jsou to moje oblíbené....dřep 235kg*6 ,,nehlubokých'' opakování. Tam kde jsem chodil cvičit na gymplu byla právě taková, bohužel jsem sehnal bejvák na Porubě a tam je jen ten Relax....a než bych tam poskládal těch 200, tak bych tam byl do dalšího dne!!!

každopádně díky moc za tip...půjdu to zkouknout!!! zdarec
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheJawbreaker


PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2007 12:33 pm    Předmět: THX Odpovědět s citátem

díkes za tipy....pohledám, vyzkouším....
PS: hledám nějakého sparinga, kdo by měl zájem.sám jsem začátečník (výhoda=vzájemná pomoc)...>PM....

zdarec a ať rostou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zelenypes


PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2007 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A nevíte někdo o posilce, která by byla pokud možno v centru a hlavně finančně dostupná pro nás-chudé studenty???
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomass


PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2007 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to nevím .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nerv


PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 4:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jdi do toho privozu,sam sem tam chodil pul roku,spolecnost tam je fajn,cvicit se tam taky da
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
The_Masterpiece


PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sam chodim do relaxu ale rozhodne to neni jedina posilovna v porube co takhle ? quattro,femm,nebo posilovna na krytem bazene (sareza)
_________________
Bigger faster stronger

http://www.youtube.com/watch?v=S-YooXe0wKU
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supeeel


PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Femm není špatný, jen ted lehce zrdražili, pro studenty celkem nákladné
_________________
Všechno přijde časem, ale jinak sem dobrý :))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
übersh1t


PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím, neví někdo o nějakém dobrém fitku v centru Ostravy? Nejlépe permice na měsíc kolem 500kč, možnost kvalitně odcvičit dřep, mt, bench... Hledal jsem něco na netu a hodně těch fitek má buďto staré stránky nebo je nemá vůbec, takže se radši ptám tady, ať nejedu na nějakou adresu a zjistím, že tam to fitko už vůbec není.. :))

Jinak krizovka je jezdit 30-40 minut tramvají na koleje do Poruby do fitka od VŠB, kde je permice za 1000 na celý rok, ale jsem línýýý.. ;)

Edit: tak zítra skočím do toho Body Landu.. kdyby měl ještě někdo nějaký tip, tak napište..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DymatizeBoy


PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

übersh1t napsal:
Prosím, neví někdo o nějakém dobrém fitku v centru Ostravy? Nejlépe permice na měsíc kolem 500kč, možnost kvalitně odcvičit dřep, mt, bench... Hledal jsem něco na netu a hodně těch fitek má buďto staré stránky nebo je nemá vůbec, takže se radši ptám tady, ať nejedu na nějakou adresu a zjistím, že tam to fitko už vůbec není.. :))

Jinak krizovka je jezdit 30-40 minut tramvají na koleje do Poruby do fitka od VŠB, kde je permice za 1000 na celý rok, ale jsem línýýý.. ;)


Mezi zastávkou muglinovská a Křižíkova by mohl být ještě Bodyland, ale zaslech ljsem něco o přestěhování, takže si nejsem teď jistý. Jinak hodně levné fitko máš na Dubině a jmenuje se Eso. V Porubě perfektní sklepní posilovna Radoch, kde máš super atmosféru. Je to blízko Alšového náměstí. V centru toho moc nejspíš nenajdeš.
_________________
No Pain, No Gain!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
C.u.t.l.e.r


PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

www.fcf-fontana.com super fitko
_________________
....mam v pici....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Posilovny Ostrava Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: